Sari la conținut

10-11. Michelin® Grand Prix of Styria & Bitci Motorrad Grand Prix von Österreich


Kagemusha
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 401
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum 13 minute, apriliacluj a spus:

Orice are un inceput, are si sfarsit...

Atat a fost, felicitari, jos cu palaria

🐎🐎🐎🐎

:10:

E Legendă ce sa mai....

Comentariile sunt de prisos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Majoritatea care concureaza acuma au pus poze cu ei si Rossi de cand mergeau in Civ sau campionate locale☺️.

Mai pentru toti a fost un idol, pentru noi o legenda....sunt curios ce o sa faca mai departe..... probabil ca va ramane la 4 roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, damager a spus:

....sunt curios ce o sa faca mai departe..... probabil ca va ramane la 4 roti.

Se tot dadea la anduranta....a zis ca se va da in continuare pe masini.Ok,nu la acelasi nivel.

Are echipa Sky VR46 si la moto2 si la moto3 si acum si la motogp deci cred ca va avea his hands full.

Nu-l vad sa se plictiseasca :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu urăsc asta cu "vai dar cine a zis că plec de la yama?" - Vin, apoi Rossi "vai cine a zis că gata mă retrag?" .

 

Și după puțin timp conferința în care spune fix ce nega mai devreme.

 

Poate s eu mai fixist. Hater?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E doar corectitudinea politica obligatorie in declaratiile lor de persoane publice. "Am zis asta? Nu am zis. Asteapta pana o sa zic si vorbim atunci!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 ore, Method a spus:

:10:

E Legendă ce sa mai....

Comentariile sunt de prisos.

Cam da ...si mai toti rivalii lui si mukti piloti au scris in social media cate cuvinte despre el/cariera lui...inclusiv Biaggi si Stoner ...toti si au scos palaria in fata lui mai putin MM...acum se vede sportivitatea din el...ma rog inca nu e tarziu dar ...ceilalti au avut 5 min sa scrie ceva...asta spune multe de MM...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 05.08.2021 la 12:32, apriliacluj a spus:

oare se retrage din acest sezon, si din sezonul urmator mai merge cateva etape in propria echipa?

ase ni, just for the records....

PS. parca Alzamora a mai facut asa ceva dar la clasa 125

Da, intra wildcard. :D

La 05.08.2021 la 16:58, xt600 a spus:

Sa vedem ce va anunta... sa nu il dam plecat deja. 

Anunță ca se însoară cu Uccio.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, B.B. a spus:

Da, intra wildcard. :D

Anunță ca se însoară cu Uccio.

Acu vreo 10 ani baleai dupa un breloc cu 46... Bine, balesti si scum, doar ca nu mai recunosti.

Editat de Speedy.K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cica Marchezu ar fii singurelu care nu i.a urat nici de bine nici de rau pana acuma , ce ranchiunos ..... Lorenzica si.a calcat pe mandrie si.a postat , asa spre bine cu juma de gura >D , daca si pana Biaggi i.a zis de bine cu care . vorba aia s.a lasat cu pumni si ura la maxim ... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, B.B. a spus:

Anunță ca se mărită cu Uccio.

😂😂 Bună asta! Dar am corectat afirmația. 😋

Dpmdv decât să scrii ceva doar de complezență mai bine te abții. Dar asta nu mi-l face mai simpatic pe meme. 

Editat de ENEOS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 51 minute, 3dfx a spus:

cica Marchezu ar fii singurelu care nu i.a urat nici de bine nici de rau pana acuma , ce ranchiunos ..... Lorenzica si.a calcat pe mandrie si.a postat , asa spre bine cu juma de gura >D , daca si pana Biaggi i.a zis de bine cu care . vorba aia s.a lasat cu pumni si ura la maxim ... 

Oameni fake :)

 

știu, frumos era să zică ceva dar după ce a fost e că și cum ai mânca căcat pe față. 

Acum 3 minute, danypop a spus:

Șiiiiii uitați ce am scris mai sus, a mâncat și MM căcat haha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

35 minutes ago, Le Mertois said:

Se mai comentează la topicu ăsta, sau e doliu?

 

Ai răbdare până după cursă. Acum nu sunt date suficiente. Abia mai apoi urmează păreri competente.

😂😂😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 ore, frigider a spus:

Oameni fake :)

 

știu, frumos era să zică ceva dar după ce a fost e că și cum ai mânca căcat pe față. 

Șiiiiii uitați ce am scris mai sus, a mâncat și MM căcat haha

Asta e adevărata declaratie a lu Marcel:

 

https://youtu.be/0UT2E7o5Gkw

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rossi a zis ca l-a impresionat ca i-au dat mesaje vechii rivali : Stoner (l-a pus primul cum e si normal :P ,Lorenzo,Biaggi si Dovi,dar si vedete din F1 - Hamilton,Ricciardo (Norris parca e mare fan,la cate un mare premiu pe an isi facea casca asemanatoare cu a lui Rossi etc).Bine,avand in vedere cine e Rossi,e normal sa aiba ecouri in toate sporturile vestea retragerii sale.

 

F1 reacts to MotoGP legend Valentino Rossi's retirement announcement

 

Acum 22 ore, frigider a spus:

Oameni fake :)

 

știu, frumos era să zică ceva dar după ce a fost e că și cum ai mânca căcat pe față. 

Șiiiiii uitați ce am scris mai sus, a mâncat și MM căcat haha

Bai tu esti tipic roman - daca nu i-a urat "pai de ce nu i-a urat",daca i-a dat mesaj "eee,mananca calcat uite ce vrajeli a scris".

Lasati hate'urile ca nu e momentul.

 

MM a zis ca desi ei nu au avut cea mai buna relatie,el regreta pt ca pleaca o parte foarte importanta a motogp'ului.Ceea ce e corect.Si ca ii doreste succes pe toata linia.Ce vrei sa ii zica?A zis foarte ok,can't argue that.

 

Deci Oli a iesit din joc- pe 12...

Bagnaia pe val.Martin - ce surpriza placuta "i didn't expect".

Si Quarta si Mir puternici.

Zarco si MM in carti clar.

Va fi foarte interesant in cursa,sper sa nu ploua sau sa fie mixed conditions.

 

MM a zis ca e putin frustrat pt ca pe vacanta de vara nu si-a imbunatatit conditia fizica atat de mult pe cat si-ar fi dorit el,dar isi da seama ca asteptarile lui erau prea optimiste si ca de fapt e la un nivel "acceptabil".

Editat de Method
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 minute, Method a spus:

Deci Oli a iesit din joc- pe 12...

Da, după high side la 40 la oră, si a bușit încheietura, mare lucru că a venit din Q1, in cursă o sa ii fie rău.

 

 

Raul Fernandez și Remy Gardner vor fi la tech3.

Era supărat Herve că au dat drumul KTM la știre înainte să fi vb cu petrux și Iker.

 

Iker cică vrea sa revina la moto 2,

Petrux naiba știe, slab rău, mai ales Iker, tânăr și părea că promite apoi...nimic.

 

La cat de aiurea a mers Q în primele Fp uri m-a mirat când a luat pole in Q, temporar.

 

Sunt curios cum o să meargă Martin.

2 poleuri in 5 curse. Așa da.

 

 

*Daca MM e aproape de 95% ascultați la mine copii: se va bate la campionat. :grinbandit:

 

Pedro a mers stelar fata de Crutch, diferența enorma deși comparam mere cu pere..

Totuși yama e pe 1 in camp iar KTM departe...

Dezamăgitor rău Crutch.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...