Sari la conținut

Mi-a placut si va spun si voua.


Kristian K

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 736
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum 17 minute, patrick1 a spus:

Cuum?!

Nu şi-au dus la fier vechi propria industrie şi căile ferate, prin conformare ecologică la indicaţiile U.E.? 🤔

Și dacă îți zic că intrarea a fost 4 leva de persoană, ce zici? Și am stat pe îndelete, m-am urcat la manșa unui AN2 și într-un MIG. Deci 11 lei de persoană ca să vezi o părticică din istorie. La muzeul cu tancuri a fost 3 leva de persoană, nimic. Doar la castel a fost mai scumpel, 20 de căciulă.

Frumos, liniște, ciuciu aglomerație.

De hoteluri nu are rost să amintesc, dau mai mult pe țigări într-o lună decât am cheltuit la 3 și 4 stele. Extrasezon, just, dar la noi te cojesc de un rand de piele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, Lucian_M a spus:

Și dacă îți zic că intrarea a fost 4 leva de persoană, ce zici? Și am stat pe îndelete, m-am urcat la manșa unui AN2 și într-un MIG. Deci 11 lei de persoană ca să vezi o părticică din istorie. La muzeul cu tancuri a fost 3 leva de persoană, nimic. Doar la castel a fost mai scumpel, 20 de căciulă.

Frumos, liniște, ciuciu aglomerație.

De hoteluri nu are rost să amintesc, dau mai mult pe țigări într-o lună decât am cheltuit la 3 și 4 stele. Extrasezon, just, dar la noi te cojesc de un rand de piele.

Ai fost cu mașina acum nu? Sa te duci și cu moto sa vezi ce frumos e. Drumurile mai libere și mai bune, șoferii merg mai încet, papa bun. Dintr-un motiv foarte bizar sunt fan al cefelor late 🤣🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, SenorPink a spus:

Ai fost cu mașina acum nu? Sa te duci și cu moto sa vezi ce frumos e. Drumurile mai libere și mai bune, șoferii merg mai încet, papa bun. Dintr-un motiv foarte bizar sunt fan al cefelor late 🤣🤣

Suntem pentru a treia oară în BG. Confirm cele spuse. Doar drumurile de ar avea mai puține gropi... 😉

A, și țigani la greeeeeu... Mi-e frică să nu fac o pană, mă mănâncă aia.

Editat de Lucian_M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, Lucian_M said:

...............

A, și țigani la greeeeeu... Mi-e frică să nu fac o pană, mă mănâncă aia.

Pai daca mergi pana in Strehaia si crezi ca ai ajuns in BG ....asa e !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, 3.14 a spus:

Pai...

Anul trecut am tranzitat un sat țigănesc pe la noi, mi-a picat fața. Țăndărei la fel, prost gust cât incape, țiganii pocăiți au cel mai chicios stil de a construi. Își pun și citate pe case sau copertine: Isus veghează asupra familiei mele. Am murit!!! 🤣🤣🤣

Editat de Lucian_M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 minute, ENEOS a spus:

Acu văd că ai zis unde, voiam să întreb. 

A, vezi că detectorul e interzis în Bg, și sancțiunile sun mari din câte știu! 😉

Îl port de câteva zile, nu știam că e interzis. Mai mult bâzâie aiurea, vede radarele de la modelele noi de Audi. 🤣

Îl scot mâine din uz.

Până la urmă este interzis sau nu?!

Screenshot_2022-01-06-23-09-38-052_com.opera.browser.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a plăcut Bismarck,cuirasatul german ww2(nu sunt fan nazi,fasci,etc) Mi-a plăcut nava,ca ,construcție,mi-a plăcut povestea ei,destuul de scurtă,am admirat modul în care au luptat marinarii germani,nava fiind scufundată pe jumate,se trăgea cu tunurile,oamenii aceia au luptat....dracu știe ce a fost în mintea lor.Nahhh...Hitler fusese convins că Bismarck e de nescufundat(cuirasa,30 cm😯😯😯😯)l-a trimis singur în Atlantic.

Din ce-mi amintesc, Bismarck,fusese bombardat de 100 avioane,unele torpiloare,40 nave engleze...Jizassss😕😕😕😕Însuși Chuchil,daduse un ordin...Scufundați-l pe Bismarck nu-mi pasă cum o faceți.Bismarck îl scufundase pe Hood,nava amiral britanică,în 4 minute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă bucur că ți-a plăcut.

In general Sabaton cântă despre evenimente istorice, au multe melodii faine și cu o încărcătură istorică și emoțională puternică, Christmas Truce, Great war, The attack of the dead man, The price of a mile, Panzerchampf, Defence of Moscow, Ghost division sunt doar câteva care îmi vin acum in minte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Lucian_M a spus:

Nu e anunțul meu, v-ați dat seama, dar poate e cineva interesat.

IMG_20220115_220216.jpg

Posteaza-l si pe topicul dedicat,parca este unul daca nu ma insel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...