Sari la conținut

15. Red Bull Grand Prix of The Americas


Kagemusha
 Share

Postări Recomandate

Acum 2 ore, Kagemusha a spus:

 

Și aici tot exact, cu completarea că virajele de dreapta au fost dintotdeauna punctul său slab. 

Da. Poate e prea mult spus punctul slab, dar in mod clar are o preferinta pentru cele de stanga. Cred ca este o chestiune care i se trage de la modul in care se antreneaza: oval de dirttrack. 

Acum 1 oră, frigider a spus:

Daca iar câștigă Peco e tare de tot.

La cum a mers in Q2 si acum in WUp, l-as lua in calcul si pe El Cabroncito. Se vede ca se simte bine pe circuitul asta si, poate paradoxal, faptul ca circuitul e plin de damburi, pentru el ar putea fi un avantaj. Daca nu o tranteste... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 160
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 25 minute, xt600 a spus:

La cum a mers in Q2 si acum in WUp, l-as lua in calcul si pe El Cabroncito. Se vede ca se simte bine pe circuitul asta si, poate paradoxal, faptul ca circuitul e plin de damburi, pentru el ar putea fi un avantaj. Daca nu o tranteste... 

pai nu prea ar treb sa fie avantaj mai ales pentru el ca e obositor cu damburile alea.

omu a zis ca vrea sa se simta bine. asa si trebuie.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand motociclete de 250 ajung la viteze de 230-240 si avand o greutate de 84 de kilograme ,asta este riscul.

 

Hai ca au dat si rezultatul,de rahat,deci aia puteau sa moara ca prostii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit de pe hârtoapele Cota ale patriei fix când aiogura & co se minunau de ce se întâmpla acolo, ba că încă un restart, ba că băăă, n-am înțeles ce s-a întâmplat. 😳 Hârtoapele? :huh:

Cred că dorna a recrutat ceva responsabil cu securitatea de la federacia română de automobilism, sau au toți coviji în cap? Pentru un pumn de dolari pare că nu mai contează nimic, ar fi trebuit să se pună ăia pe grilă și să nu ia startul! 🤬

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg ce va plangeti voi de hartoapele de pe circuit? au si pilotii reprezentatii lor care isi vad de treaba. 

 

Savurati cursele! 

 

urat rau incindetul ala dar totusi pare vina turcului din ce am vazut pe alea 2 reluari care le-au dat..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg de ce.l prezinta pe copilul acesta ca roman, el este italian la fel cum acea tenis woman este cansdianca englezoaica numai romanca nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...