Sari la conținut

PT. SAMBATA 05/11/21 .


vik55
 Share

Postări Recomandate

Confirm, e se solicita test PCR la intrare in tara. Daca vii din tara ROSIE... adica si Romania,ca na, nu poate lipsi martie din post... trebuie Test indiferent daca ai sau nu vaccin. Si cu tranzit si intors in aceeasi zi... nu stiu ce sa zic... Noi voiam sa facem o tura de toamna la Buzludzha duminica dar, am zis ca ne sta mai bine cu 500 de lei in buzunar. 

:)) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine, sambata, plecare la ora 11 de la Petromul de la iesire de pe soseaua Giurgiului, spre Daia-Oltenita-Calarasi-Buc, probabil mancam la domeniul Greaca sau pe undeva pe la Calarasi-Chiciu, vedem.

VIn si baieti linistiti, nu se va alerga (eu am ajuns la martori cu cauciucurile, deci chill).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 ore, MirceaB a spus:

05.11.2021 este Vineri.

 

Acum 17 ore, MirceaB a spus:

05.11.2021 este Vineri.

Poate un adm. s a modifice data , este  in 6 / 11 ,

Chiar acum, vik55 a spus:

 

Poate un adm. s a modifice data , este  in 6 / 11 ,  multumit ???

Acum 1 oră, The Mentalist a spus:

👍

VIn si baieti linistiti,  🥸 .

Acum 53 minute, vik55 a spus:

 

Poate un adm. s a modifice data , este  in 6 / 11 ,

VIn si baieti linistiti,  🥸 .

:lool:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am zis asa pentru ca mereu am plangeri ca eu cu ai mei usual suspects mergem prea tare.

Si am clarificat ca de data asta nu vom merge ca de obicei, ca mai vine lume la plimbarea pe care am srabit-o eu cu Vlad si ca poate va cuplati si voi, cei care cautau o plimbare maine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da BG e buna pentru mare, dar avem aici zeci de trasee, ia vedeti aici daca aveti rabdare,

Sau aici

Noi miine plecam la Caciulata la bai termale, drumul este aglomerat dar frumos, 250 km in 5 ore, apoi relaxare.

https://www.turistinfo.ro/caciulata/cazare-caciulata/motel_cozia-c105739.html

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 ore, The Mentalist a spus:

Maine, sambata, plecare la ora 11 de la Petromul de la iesire de pe soseaua Giurgiului, spre Daia-Oltenita-Calarasi-Buc, probabil mancam la domeniul Greaca sau pe undeva pe la Calarasi-Chiciu, vedem.

VIn si baieti linistiti, nu se va alerga (eu am ajuns la martori cu cauciucurile, deci chill).

 

Vin și eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...