Sari la conținut

Copie cheie fara cip


Vlad Barla
 Share

Postări Recomandate

Acum 17 minute, SenorPink a spus:

La oricare chiosc/stand d-ala care face copieri de chei

Am intrebat in apropiere si au spus ca-mi pot face. Totusi pe mine ma intereseaza sa am copia identica cu cea originala, asta incluzand capul cheii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 36 minute, Adrian M. a spus:

Am gasit pe mai multe site-uri tipul asta de cheie. Totusi eu caut una care sa arate exact ca a mea, iar tipul acela l-am gasit doar pe ebay momentan. Voiam sa vad daca gasesc si in Romania

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Vlad Barla a spus:

Am gasit pe mai multe site-uri tipul asta de cheie. Totusi eu caut una care sa arate exact ca a mea, iar tipul acela l-am gasit doar pe ebay momentan. Voiam sa vad daca gasesc si in Romania

 

te duci la motodynamics cu cartea, talonul si CI (ca sa demonstrezi ca esti proprietarul) si iti comanzi cheia originala iti vine fix in formatul asta si direct pe butucul original al motoretei si se va potrivii daca nu a fost schimbat butucul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

”Copie identică cu originalul.”  Dacă va fi identică o să te încurci în ele și n-o să mai știi care e copie și care e original. Probabil că va trebui legalizată copia pentru a fi perfect identică. Început de topic de toamnă :)

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am copiat o cheie identica la MC Business. Sunt prezenti in centrele comerciale din Bucuresti, CORA, Kaufland...etc.

Au niste magazine cu sigla rosie si inscriptii vizibile cu "SILCA".

 

Spor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, Cavaleru a spus:

 

te duci la motodynamics cu cartea, talonul si CI (ca sa demonstrezi ca esti proprietarul) si iti comanzi cheia originala iti vine fix in formatul asta si direct pe butucul original al motoretei si se va potrivii daca nu a fost schimbat butucul :)

Multumesc de sugestie, n-am stiut ca se poate face asta.

 

Acum 5 ore, Muretto Grundieg a spus:

”Copie identică cu originalul.”  Dacă va fi identică o să te încurci în ele și n-o să mai știi care e copie și care e original. Probabil că va trebui legalizată copia pentru a fi perfect identică. Început de topic de toamnă :)

 

 

Nu o sa incurc copia cu originala, pentru ca cea originala are o vechime si se pot observa usor pe ea urmele mari de uzura. Pana la urma nu cred ca m-ar deranja daca le-as incurca intre ele atata timp cat functioneaza ambele.

Acum 1 oră, Papa_Bear a spus:

Am copiat o cheie identica la MC Business. Sunt prezenti in centrele comerciale din Bucuresti, CORA, Kaufland...etc.

Au niste magazine cu sigla rosie si inscriptii vizibile cu "SILCA".

 

Spor...

Multumesc de sfat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...