Sari la conținut

Honda Cb500x/f vs cb650r, vs yamaha mt09sp vs triumph street triple ..... idei?


legio990
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 166
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator goe 75
4 hours ago, legio990 said:

Mai bine mai târziu decât niciodată dar uite că se poate.

Mulțumesc foarte frumos pentru informații oferite pentru că e analiza pe care o căutăm și care cu adevărat răspunde la întrebarea de pe acest topic pe segmentul Honda și recomandări. Iar când m-am referit la depășire am avut în vedere acele persoane care nu ii interesează întrebarea de pe topic și prin "depășirea unui tir" am reușit să "depasesc" acele caractere iar consumul la 200 a fost doar o continuare, pentru că mulți nu citesc sau nu înțeleg ce scriu și încearcă pe tot posibilului să mă timoreze sau să facă batjocura samd. din diverse motive așa cum se poate vedea pe situl poveștii. Oricum mulțumesc încă odată pentru a analiza aceasta si Crăciun fericit și sărbători fericite!

 

Asta l-a batut la minciuni pe secunda chiar si pe maestrul Petrica.Acum recunoaste ca a mintit ,dar minciunile cele mai babane au fost  lansate in scop nobil , sa trieze fraierii care se uita la el in gura de aia care s-au prins ca tot ce spune e o inventie.

 

 

@superbec -ule !! mai lasa dracu munca aia si mai arunca un ochi pe aici . Cum dracu sa ratezi asa ceva ?

 

Imi aduce aminte de un topic de acum cca 15 ani cand un alt ciudat prins cu minciuna, a schimbat versiunea aventurilor lui pe motoreta in asa hal pana a ajuns sa ne povesteasca cum impingea motoreta pana in varf de deal si se suia pe ea, coborand la vale (cu mototul oprit , daca-mi aduc bine aminte)  si asa a invatat el sa mearga pe motoreta ...si asta era motivul pentru care ce ne spunea el despre motociclism nu corespundea cu ce stiam noi despre motociclism.

 

Editat de goe 75
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
Acum 6 ore, goe 75 a spus:

Imi aduce aminte de un topic de acum cca 15 ani cand un alt ciudat prins cu minciuna, a schimbat versiunea aventurilor lui pe motoreta in asa hal pana a ajuns sa ne povesteasca cum impingea motoreta pana in varf de deal si se suia pe ea, coborand la vale (cu mototul oprit , daca-mi aduc bine aminte)  si asa a invatat el sa mearga pe motoreta ...si asta era motivul pentru care ce ne spunea el despre motociclism nu corespundea cu ce stiam noi despre motociclism.

 

Asta suna a Belbody, dar omul nu era mincinos. Pe el in vad in stare sa fi facut din astea. 

La categoria ce tari pot naturaliza si face sa sa simta in elementul lor asemenea specimene eu as paria pe Germania sau Suedia.

Cu asemenea viziune de palnie cred ca e greu sa fii acceptat in alte parti.

Hai, fie, Austria, caci tocmai au dat pe fata acum 2-3 luni ce stia oricine din Europa despre ei.

 

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 ore, legio990 a spus:

Mai bine mai târziu decât niciodată dar uite că se poate.

Mulțumesc foarte frumos pentru informații oferite pentru că e analiza pe care o căutăm și care cu adevărat răspunde la întrebarea de pe acest topic pe segmentul Honda și recomandări. Iar când m-am referit la depășire am avut în vedere acele persoane care nu ii interesează întrebarea de pe topic și prin "depășirea unui tir" am reușit să "depasesc" acele caractere iar consumul la 200 a fost doar o continuare, pentru că mulți nu citesc sau nu înțeleg ce scriu și încearcă pe tot posibilului să mă timoreze sau să facă batjocura samd. din diverse motive așa cum se poate vedea pe situl poveștii. Oricum mulțumesc încă odată pentru a analiza aceasta si Crăciun fericit și sărbători fericite!

Nu-i așa că se poate face curat și aici și e mai bine să se închidă și acest topic?

Însă am bănuiala că numele utilizatorului se inspiră din "numele meu este Legiune" și își va băga iarăși coada pe forum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 35 minute, Lucian_M a spus:

S-a aprins beculetul când ai zis de legiune... https://m.youtube.com/watch?v=xyIQBNhxyE4

Mda...
Acum intr-un alt registru, o analiza a evolutiei celor 2 topice imi indica:
- de la agramat a ajuns sa scrie decent, cu o structura a frazei bine construita
- de la niste balbaieli despre experienta scl. a ajuns sa sara la beregata si sa isi construiasca foarte bine apararea
- sigur e mitoman cu valentze à la Câtzu, pentru ca nu mai stii cand a spus adevarul, insa sigur e plin de minciuni
Am doua concluzii:
- fie isi face mana pe AI (intelighentzia aia artifichiala)
- fie e legiune...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Ba, ba, dar alea de zic eu mai sus impingeau parul din nas inspre urechi, nu mai mai intra in gura ca la Tracer. 

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti suuuper amuzanti , cum raspundeti pe acest topic:)))

Initiatorul a suferit o mutatie genetica brusc. daca cititi prime postari, gramatica de lemn, acord subiect predicat, diacritice, totul praf-evident, facut intentionat sa para mai "amuzant", in mintea trolozaurului. Apoi brusc, hop, se exprima corect, frazele au logica, ba si diacritice, liniutele unde trebuie, acord subiect predicat. 

Haaai maaa, ca e la pleasca. Inca o clona obosita-si cred ca ar trebui deja sa va prindeti si a cui,e la a cata, a 4 a? 

 

Dar nu ,voi dati acolo reply in continuare :)))))))))))))))

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Adrian M. a spus:

Sunteti suuuper amuzanti , cum raspundeti pe acest topic:)))

Initiatorul a suferit o mutatie genetica brusc. daca cititi prime postari, gramatica de lemn, acord subiect predicat, diacritice, totul praf-evident, facut intentionat sa para mai "amuzant", in mintea trolozaurului. Apoi brusc, hop, se exprima corect, frazele au logica, ba si diacritice, liniutele unde trebuie, acord subiect predicat. 

Haaai maaa, ca e la pleasca. Inca o clona obosita-si cred ca ar trebui deja sa va prindeti si a cui,e la a cata, a 4 a? 

 

Dar nu ,voi dati acolo reply in continuare :)))))))))))))))

 

 

Auzi? Dar daca e Skynet? Daca evolueaza de la un biet bot care da replici traduse cu gluglu translate la un mega AI care va cuceri lumea? 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, Adrian M. said:

...

Apoi brusc, hop, se exprima corect, frazele au logica, ba si diacritice, liniutele unde trebuie, acord subiect predicat.

...

Nah' ... o fi realizat (posibil) că se apropie de zona cu "no prisoners" :)

De la început era fără hotar ...

 

 

On 12/23/2021 at 12:54 PM, legio990 said:

... sunt foarte nehotarat pe care ...

 

Şi cum nestatornicia şi nehotărârea sunt prietene bune ...

femeie-creier-inima.thumb.jpg.e65dc882f1ad86bfe99d976fc9ee8991.jpg

:tempted:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, Adrian M. a spus:

 

Initiatorul a suferit o mutatie genetica brusc. daca cititi prime postari, gramatica de lemn, acord subiect predicat, diacritice, totul praf-evident, facut intentionat sa para mai "amuzant", in mintea trolozaurului. Apoi brusc, hop, se exprima corect, frazele au logica, ba si diacritice, liniutele unde trebuie, acord subiect predicat. 

Spunea omul (mă rog, clona) că vrea să își exerseze ortografia, deci magia Crăciunului a funcționat de minune. 

Iar nu sunteți mulțumiți de rezultat? 😅😅😅

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...