Sari la conținut

Service autorizat KTM Bucuresti si imprejurimi


David_89
 Share

Postări Recomandate

Din experiența vorbeam și eu,dar daca amicul @Pocinog știe mai bine,înseamnă că așa e. Nu merita discutat cu cineva care deține adevărul absolut.

6 hours ago, Adrian M. said:

Sau sunt eu asa praf si n-am fost in stare sa obtin...tot ce i posibil.

Înseamnă că suntem cel puțin doi praf. Eu am primit discounturi de 5% in orice mod s-a purtat discuția. Cu moto pe comanda,nu moto pe stoc/de test/promoții speciale de final de lot/etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

25 minutes ago, SMF said:

Din experiența vorbeam și eu,dar daca amicul @Pocinog știe mai bine,înseamnă că așa e. Nu merita discutat cu cineva care deține adevărul absolut.

Înseamnă că suntem cel puțin doi praf. Eu am primit discounturi de 5% in orice mod s-a purtat discuția. Cu moto pe comanda,nu moto pe stoc/de test/promoții speciale de final de lot/etc.

La 18.800 eur, 5% inseamna 940 EUR. Scuza-ma pe mine ca am exagerat cu 1000 eur.

Editat de Pocinog
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 hours ago, Pocinog said:

La 18.800 eur, 5% inseamna 940 EUR. Scuza-ma pe mine ca am exagerat cu 1000 eur.

Recitește cu atenție ce am scris și ai să înțelegi.

 

5 hours ago, cuki said:

 

Sa ma ierti daca te intreb, motocicleta noua luata in octombrie 2021 si deja esti asa de bun preten cu mecanicu?

Hai fie si octombrie 2020, ceea ce inseamna ca ai prins un sezon complet...inafara de un banal schimb de ulei, ce alte pareri ai fi putut sa-ti faci de maiestria si profesionalismul mecaniciilor ktm? Ca acuma inlocuit tobe si motat suporti de gps nu e neaprat relevant dpmdv

 

Incerc sa-mi dau seama daca faci pur si simplu reclama fara substanta, sau daca chiar esti patit si oamenii te-au scos din rahat si merita toate laudele

 

 

 

Exact la asta mă gândeam si eu. Dar precis aflăm detaliile într-un mod cel puțin la fel de lipsit de logica.

Editat de SMF
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 hours ago, cuki said:

 

si la bmw primeai cam tot acolo... 1000 euro e cam 5% iar valoarea de 20k-21k +- 

 

Dar eu te inteleg perfect...pana anu trecut la motociclete era minim 10% discount la pretul de lista, daca nu mai mult toamna/iarna cand vindeau modelele ramase pe stock. 

Acuma primesti un amarat de 5% mai mult din curtoazie

 

 

 

 

Sa ma ierti daca te intreb, motocicleta noua luata in octombrie 2021 si deja esti asa de bun preten cu mecanicu?

Hai fie si octombrie 2020, ceea ce inseamna ca ai prins un sezon complet...inafara de un banal schimb de ulei, ce alte pareri ai fi putut sa-ti faci de maiestria si profesionalismul mecaniciilor ktm? Ca acuma inlocuit tobe si motat suporti de gps nu e neaprat relevant dpmdv

 

Incerc sa-mi dau seama daca faci pur si simplu reclama fara substanta, sau daca chiar esti patit si oamenii te-au scos din rahat si merita toate laudele

 

 

 

Salut. Daca citeai cu atentie ce am scris observai ca in postarea mea scrie ca baietii de la Go Racing au grija de motoretele mele. KTM-ul este una dintre ele. Relatia mea cu ei (client-service) nu este de 1 an, ci este mult mai indelungata asa ca vorbesc strict prin prisma acestei relatii, care pentru mine este multumitoare.

Credeti ca puteti lua de buna o recomandare sincera, fara sa fiti carcotasi? Poate ati avut experiente neplacute cu alte service-uri dar chiar exista si service-uri bune in tara asta. Si cu asta inchei aici pentru ca deja ma plictisesc atacurile astea nefolositoare.

Va salut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prea ești sensibil. Nu a spus nimeni de GoRacing că nu sunt profesioniști,ci doar felul tau de a te exprima a lăsat loc de interpretări .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
Acum 23 ore, Pocinog a spus:

Vrei sa perpetuam discutia asta in absurd? Banuiesc ca este de la sine inteles ca vorbim despre motociclete la valoarea de mai sus. Evident ca nu iti va da nimeni discount 1000 eur la o motoreta care costa 5000 eur. Vorbesc din experienta.

 

Foarte tare daca esti aceeasi persoana, cu acelasi avatar, dar alt user. 😉

Poza, nick-ul aferent si postarile erau printre cele mai misto in 2004-2005 🙂

 

Daca esti cine cred eu (user-ul incepea cu n si era izbitor de asemanator cu actualul), salutari 🥃🥃!

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

22 hours ago, _Raul_ said:

 

Foarte tare daca esti aceeasi persoana, cu acelasi avatar, dar alt user. 😉

Poza, nick-ul aferent si postarile erau printre cele mai misto in 2004-2005 🙂

 

Daca esti cine cred eu (user-ul incepea cu n si era izbitor de asemanator cu actualul), salutari 🥃🥃!

Eu sunt. Te salut si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
On 1/21/2022 at 2:01 AM, _Raul_ said:

 

Foarte tare daca esti aceeasi persoana, cu acelasi avatar, dar alt user. 😉

Poza, nick-ul aferent si postarile erau printre cele mai misto in 2004-2005 🙂

 

Daca esti cine cred eu (user-ul incepea cu n si era izbitor de asemanator cu actualul), salutari 🥃🥃!

Nkz is back! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 4 months later...
1 oră în urmă, botezu' a spus:

Ridic din nou topicul asta, presupun ca situatia e cam la fel, GoRacing a ramas service-ul dedicat pentru KTM-uri in Bucuresti?

Da. Iar ca feedback din ce am interactionat eu cu ei, sunt ok pana acum. Bine, n-am avut nimic super complicat de facut, dar impresia generala e buna :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, botezu' said:

Ridic din nou topicul asta, presupun ca situatia e cam la fel, GoRacing a ramas service-ul dedicat pentru KTM-uri in Bucuresti?

 

Da, ei sunt oficiali. Oamenii sunt ok, și locația este frumoasă dar cam departe. Au cam mărit prețurile de când s-au mutat în schimb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...