Sari la conținut

O noua statie ITP pentru noi cei pasionati de doua roti!


Postări Recomandate

Salutare tuturor, acum 3 luni am achizitionat o statie ITP pe care am redeschis-o dupa multa bataie de cap cu acte si autorizatii...

Va asteptam cu drag in locatia noastra din str. Alexandru Anghel nr. 10 (zona Luica la intersectie cu soseaua Giurgiului)

Suntem o echipa cu experienta si iti punem la dispozitie servicii de calitate superioara.

Vino la noi si te asteptam cu o cafea buna din partea casei 🤗

Daca ai intrebari ma poti contacta pe acest numar 0721 670 265

Asfalt uscat!

 

Exterior statie IPT AUTO-MOTO.jpg

ITP MOTO.jpg

Locatie google https://goo.gl/maps/zeSx6JvVdT7X72927

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se pot face si programari online,posteaza si o adresa de e-mail.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

statia este a RAR? daca nu, de ce le-ai face reclama, de ce te-ai asocia direct cu logo ul lor? :)

E suficient sa spui ca este acreditata RAR, fa un logo propriu si aia e. 

SPOR LA TREABA!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 minute, Kristian K a spus:

Daca se pot face si programari online,posteaza si o adresa de e-mail.

Momentan se pot face rezervari la telefon, in curand o sa lansam si site-ul oficial cu rezervari online.

Cu respect  

Acum 15 minute, Adrian M. a spus:

Salut,

statia este a RAR? daca nu, de ce le-ai face reclama, de ce te-ai asocia direct cu logo ul lor? :)

E suficient sa spui ca este acreditata RAR, fa un logo propriu si aia e. 

SPOR LA TREABA!

 

Multumesc de feedback, mai sunt o gramada de facut si corectat, acum mai descopar si eu.. Este acreditata RAR 

Cu respect 

Am lansat o super oferta doar pentru voi! In lunile Martie si Aprilie ITP-ul costa doar 90 ron. Pregateste-te de sezon!

ITP moto 2.png

Acum 3 ore, Cutuhan Petrica a spus:

Salutare tuturor, acum 3 luni am achizitionat o statie ITP pe care am redeschis-o dupa multa bataie de cap cu acte si autorizatii...

Va asteptam cu drag in locatia noastra din str. Alexandru Anghel nr. 10 (zona Luica la intersectie cu soseaua Giurgiului)

Suntem o echipa cu experienta si iti punem la dispozitie servicii de calitate superioara.

Vino la noi si te asteptam cu o cafea buna din partea casei 🤗

Daca ai intrebari ma poti contacta pe acest numar 0721 670 265

Asfalt uscat!

 

Exterior statie IPT AUTO-MOTO.jpg

ITP MOTO.jpg

Locatie google https://goo.gl/maps/zeSx6JvVdT7X72927

Fa itp-ul si fii pregatit de sezon.MOV

 

 

ITP moto 2.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fa un autocolant mai mic unde sa scrie ca statia voastra este acreditata RAROM. Asa cum arata acut, mai risti si amenda de la dumnealor...asa ca de inceputul afacerii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, Cutuhan Petrica a spus:

Am lansat o super oferta doar pentru voi! In lunile Martie si Aprilie ITP-ul costa doar 90 ron. Pregateste-te de sezon!

La moto cel mai mult am platit 70 de lei, la masini parca 85, la oferta e mai scump? Toate le-am facut in Bucuresti, o singura data am facut una in Cluj si aia a fost mai scumpa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, AdrianB1 a spus:

La moto cel mai mult am platit 70 de lei, la masini parca 85, la oferta e mai scump? Toate le-am facut in Bucuresti, o singura data am facut una in Cluj si aia a fost mai scumpa.

În ce an ? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, Djebelu' a spus:

Fa un autocolant mai mic unde sa scrie ca statia voastra este acreditata RAROM. Asa cum arata acut, mai risti si amenda de la dumnealor...asa ca de inceputul afacerii.

Nu exista statii NE-acreditate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, AdrianB1 a spus:

La moto cel mai mult am platit 70 de lei, la masini parca 85, la oferta e mai scump? Toate le-am facut in Bucuresti, o singura data am facut una in Cluj si aia a fost mai scumpa.

Zi ne si noua unde ai facut cu 70 de lei ITP ul la mobra, ca ultima data cred ca a fost cam 150. Nu am mai vazut sub suta de cand era bunica fata mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 55 minute, WEASEL1 a spus:

Am vazut statia de curand, locuiesc la cateva statii distanta iar ITP-ul la moto imi va expira pe 04.04, am sa vin la voi sa-l refac peste 2 saptamani :))

Buna ziua, va asteptam cu drag. 

Acum 12 ore, Jimmy24 a spus:

Zi ne si noua unde ai facut cu 70 de lei ITP ul la mobra, ca ultima data cred ca a fost cam 150. Nu am mai vazut sub suta de cand era bunica fata mare

Spune-mi si mie ca ma duc si eu la aia.. 🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 09.03.2022 la 21:26, MirceaB a spus:

Nu exista statii NE-acreditate.

Stiu,era vorba de banner si atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...