Sari la conținut

SMAEB 2022 .... cand?


valibogdan
 Share

Postări Recomandate

Ceva vesti despre editia de anul acesta a SMAEB?

Imediat incepe (sau, ptr. unii, a inceput deja) sezonul si parca dupa 2 ani de pauza mai trebuiesc inoite ceva echipamente, schimbate mobre, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În afara faptului că erau multe chestii adunate într-un singur loc nu prea era pont de cumpărat. Eu unul nu m-aș băga să organizez un astfel de eveniment în vremurile astea când nu știi dacă mai ai voie să ieși din casă peste o săptămână... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, ENEOS a spus:

În afara faptului că erau multe chestii adunate într-un singur loc nu prea era pont de cumpărat. Eu unul nu m-aș băga să organizez un astfel de eveniment în vremurile astea când nu știi dacă mai ai voie să ieși din casă peste o săptămână... 

Eu il vad util. Tocmai faptul ca aduci la un loc mai multi dealeri/vanzatori de echipamente, este foarte util. Iti faci o idee, te sui pe motorete, vezi pozitia, cum arata, probezi echipamente.

EU unul , cand am fost, am luat mereu cate ceva-ba niste manusi mai bune, ba niste blugi, etc.

Da, stiam ce caut, stiam cat costa, le-am luat pe probate, in conditii ok de pret.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt de acord cu @Adrian M.

 

un astfel de eveniment ajuta la expunere pe tine ca vanzator iar clientul poate compara la cald sa zicem un norden cu un tenere, e mai simplu cand esti la 5minute distanta intre mobrele pe care te gandesti sa le achizitionezi.

un astfel de eveniment urneste si importatorii moto sa aduca mai multe modele (cand lucram la bmw am prins salonul din 2018, am pregatit multe modele care nu erau in showroom sau la test drive pentru respectivul eveniment)

 

iar oferta de echipamente e mare si macar poti proba live decat sa comanzi pe net sa sa trebuiasca sa alergi de la un magazin la altul ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Acum 8 ore, Ovy26SB a spus:

Si eu sunt de acord sa se tina. Am luat cate ceva de fiecare data,imi place sa vad noutatile,si vin de la Sibiu! Dar nu raspunde nimeni daca se tine sau nu in 2022 ? Ce fac adminii?

Păi semnează o adeziune, ceva! 

Adminii o să-ți trimită de îndată un raport de activitate, să le poți face evaluarea. 

:moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 ore, Ovy26SB a spus:

Si eu sunt de acord sa se tina. Am luat cate ceva de fiecare data,imi place sa vad noutatile,si vin de la Sibiu! Dar nu raspunde nimeni daca se tine sau nu in 2022 ? Ce fac adminii?

Ce are scula (adminii) cu prefectura (SMAEB)? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 27 minute, pierrotlefou a spus:

Ce are scula (adminii) cu prefectura (SMAEB)? 

Are. Cu unu'. THE Admin!

Acum 19 ore, Ovy26SB a spus:

Si eu sunt de acord sa se tina. Am luat cate ceva de fiecare data,imi place sa vad noutatile,si vin de la Sibiu! Dar nu raspunde nimeni daca se tine sau nu in 2022 ? Ce fac adminii?

Adminu, are un pic de alta treaba zilele astea, d' aia nu-ti raspunde...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a deschis topic "oficial" - SMAEB 2022, iar evenimentul urmeaza a se desfasura in 20-22 mai la Romexpo.

Cred ca se poate inchide acesta, iar pentru alte discutii ne putem muta acolo.

Multumesc,

Editat de valibogdan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
La 10.02.2024 la 17:05, ENEOS a spus:

Las' că se ține salon moto la Sofia! :banana:

 

Cand? N-am gasit informatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, SONYC a spus:

 

Cand? N-am gasit informatii.

N-ai căutat bine!

https://motoexpo.bg/

20-23 aprilie la Sofia

Eu am fost anul trecut, f multe 🏍🏍🏍, mai puțin bazar cu echipamente. Partea nasoală e că e greu cu comunicarea dacă nu știi limba de circulație internațională bulgară...

20230421_145504.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, ENEOS a spus:

20-23 aprilie la Sofia

Eu am fost anul trecut, f multe 🏍🏍🏍, mai puțin bazar cu echipamente. Partea nasoală e că e greu cu comunicarea dacă nu știi limba de circulație internațională bulgară...

 

Ocazie taman buna sa revizitez Sofia, multam' pentru link!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...