Sari la conținut

Imbunatatire sunet motor 2t


razvanppn
 Share

Postări Recomandate

La 2T .....poti doar sa-l strangi de c....  roti ....dar ma tem ca o sa sune mult mai subtire . Nu prea ai ce sa-i faci .  

Scoate untul din el si data viitoare ia un 4T daca te coafeaza atat de mult acest aspect 

Bafta 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

125 în 4 timpi + burlan, this îs ză șit! Când aud zgomote sinistre prin oraș sigur apare și unul d'ăsta aplecat ca mm 93 și deplasându-se cu 40 km/h într-o hărmălaie demnă de mai mult... 🤬

Editat de ENEOS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 47 minute, ENEOS a spus:

125 în 4 timpi + burlan, this îs ză șit! Când aud zgomote sinistre prin oraș sigur apare și unul d'ăsta aplecat ca mm 93 și deplasându-se cu 40 km/h într-o hărmălaie demnă de mai mult... 🤬

Acum cateva zile, eram in masina in pasajul Victoriei, era gol ,eu pe banda 1. Se aude maaaare harmalaie, de zici ca vine o herghelie de diavel uri :)) aveam maxim 60, eram chill. trece pe langa mine o flasneta de 125 sportiva, cu ceva lindab in loc de toba finala, cu ceva ce nu se poate descrie in cuvinte, cand vine vorba de zgomot. Si cel mai funny, cred ca avea....65? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2t orice ai face se aude urat a drujba, eu am avut o gilera dna de 70 cu toba ceva șmecherie de la malossi stage 6 pro nuj cum, era și omologata, cap coada din motor pana la finala și tot urat se auzea 

 

Cum zic oamenii mai sus, 125 4t rupe pe sunet 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...