Sari la conținut

service roti in Brasov


ciokan
 Share

Postări Recomandate

Salutare! Am o roate spate la un eMoto la care am cumparat o janta noua si vreau sa fac transferul (anvelopa, un tubliss, spite, butuc etc). Ma intereseaza sa stiu daca exista vreun service local care se ocupa de asa ceva (spitare, centrare..tot tacamul). Peste tot pe unde  merg se face service moto dar mai nimic legat de roti. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, PzKpfW a spus:

Au și service. Și fiind dealer oficial KTM/Husqvarna/Gas Gas ar trebui să aibă cam toate sculele la dispoziție.

Vorbesti de Bucuresti,nu?Omul a posta pe zona Brasov.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, PzKpfW a spus:

Nu cred că este vreun Moto24 în București.

Ok. :)

My bad! ✌

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

27 minutes ago, CipRo said:

Incearca la Elefant Customs. Este in  Tractorul. Il gasesti pe Google.

Am fost acolo. Mi-a spus ca nu se ocupa cu roti. A incercat sa ma ajute cu ceva firme de prin Bucuresti dar as prefera ceva local ca am "treaba" mai mereu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, CipRo said:

Poate zic o prostie..... Incearca la un service de biciclete. Planet Bike pe N.Titulescu. Am fost acolo saptamana trecuta sa iau o casca si am vazut ca au in spate si service

 

Nu e o prostie. Am colaborat pt o roata pe fata cu ei. Sunt super si recomand pt biciclete. Cam scartaie pt moto ca sunt mult mai dure anvelopele, spitele, jantele etc Se plange ca nu are scule asa de dure - ceea ce e de inteles. Nu cred sa aiba experienta/sau sculele necesare sa monteze anvelope moto, tubliss sau camere. Pt spitat/centrat si doar atat, recomand si eu PlanetBike

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...