Sari la conținut

World Superbike 2022


PzKpfW
 Share

Postări Recomandate

Am creat topic separat pentru noul sezon. Pentru cine nu a văzut prima etapă:

 

  • http://magnet:?xt=urn:btih:2879A64AF4F4A663A4767681EAE74AF1AA0F0A4C&tr=http%3A%2F%2Fbt3.t-ru.org%2Fann%3Fmagnet&dn=WSBK%20Superbike%202022.%2001%2F12.%20%D0%98%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%2C%20Aragon%20(SSP300%20Race1%2FSBK%20Race1%2FSSP%20Race1%2FSBK%20Superpole%20Race%2FSSP%20Race2%2FSBK%20Race2%2FSSP300%20Race2)%20%2F%20Nova%20Sport%201%20HD%20%5B
  • magnet:?xt=urn:btih:E7A7FE529E9C2C5D1E5FB5BABA49CEBD2F9905A9&tr=http%3A%2F%2Fbt3.t-ru.org%2Fann%3Fmagnet&dn=WSBK%20Superbike%202022.%2001%2F12.%20%D0%98%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%2C%20Aragon%20(SSP300%20Race1%2FSBK%20Race1%2FSSP%20Race1)%20%2F%20Nova%20Sport%201%20HD%20%5B09.04.2022%2C%20%D0%9C%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%2C%20HDTV%201080i%2C%20CZE%2FENG%5D

 

[Sunt magnet links, aveți nevoie fie de clienți de torrent, fie de web-download gen webtor.io sau instant.io]

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 161
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
Acum 2 ore, PzKpfW a spus:

 

Nu am văzut cursa 1, dar în general Assen e circuitul lui Rea. Pe el aș paria și pentru celelalte două curse de mâine.


cel mai probabil, desi Bau pare si el rapid.

dar, Rea is the king here.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, danypop a spus:

Procesiune. Cred ca o sa avem 3 curse la indigo 1Rea 2Bau 3Raz

Și cu aceasta ocazie Rea celebrează 100victorii în verde

Nu s-a intamplat😔. Pacat ca l-a luat si pe Toprak cu el.
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 ore, danypop a spus:

Unii spun ca Toprak a fost mai vinovat. Nu am văzut clar ce s-a întâmplat pt ca nu au dat reluare clara a momentului. 

Nu as putea sa zic ca nu am vazut absolut nici o reluare a incidentului in care sa se vada ambele motorete.

clar toprak a gresit si a mers larg, rea a luat apexul dar ramane de analizat cine era in fata cand s-au intalnit pe iesire.

inclin sa cred ca si Rea a fortat acolo depasirea si si el mergea larg. Pe de alta parte nici Toprak nu e cel mai corect si fair/play la faze din astea

dar pana nu vad o reluare cu ambele motorete, nu stiu ce sa zic.... race incident pana la urma.

ma "bucur" prin prisma faptului ca ramane lupta deschisa in clasament

La 25.04.2022 la 11:44, Bart Bz a spus:

 

04D9CC50-19BB-4C64-B385-AE93500EC78C.jpeg

D48F4B73-F1F1-434E-AC74-5624ABDE63F0.jpeg

Nu stiu ce sa zic. Pare ca si Rea a fortat ca sa-l inchida.

idea e ca pierde fata... cum pierde fata dc zice ca Raz l-a atins in hip?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, danypop a spus:

Chiar nu înțeleg de ce nu dau o reluare în care se vede clar ce s-a întâmplat 🤦‍♂️

Pai nu cred ca au o reluare de sus.

Nu stiu ce sa zic, din poze pare ca a piedut fata.

raz a iesit un pic larg, dar nu a iesit de pe circuit.

cred ca ambii au fortat si au gresit. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, aici se vede binișor. Turcul a întrat cam tare în viraj, a ieșit mai larg și apoi a revenit la trasa ideală. Intre timp Rea a vrut sa profite însă nu a calculat prea bine, probabil a crezut ca o sa iasă in fata lui Toprak. Pana la urma e incident de cursa. Bautista norocos 🤤🤤

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul de vedere al unui spectator necunoscător: vină împărțită, incident de cursă. Puncte câștigate nesperat de către Bautista față de Rea pe un circuit unde Rea ar fi trebuit să capitalizeze. La cum arată lucrurile, se pare că tot campionatul va fi o luptă în 3 între Rea, Bautista și Razgatlıoğlu. Trei motociclete diferite, trei piloți cu stiluri diferite. Foarte fain.

 

Pentru cine nu a văzut cursa/cursele, pot fi urmărite pe ServusTV (VPN de 🇩🇪 sau 🇦🇹 necesar).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, PzKpfW a spus:

Din punctul de vedere al unui spectator necunoscător: vină împărțită, incident de cursă. Puncte câștigate nesperat de către Bautista față de Rea pe un circuit unde Rea ar fi trebuit să capitalizeze. La cum arată lucrurile, se pare că tot campionatul va fi o luptă în 3 între Rea, Bautista și Razgatlıoğlu. Trei motociclete diferite, trei piloți cu stiluri diferite. Foarte fain.

 

Pentru cine nu a văzut cursa/cursele, pot fi urmărite pe ServusTV (VPN de 🇩🇪 sau 🇦🇹 necesar).


da. Si eu sunt de parere ca aman2 au gresit. Degeaba zice Rea ca era in fata, daca era in fata as zice ca trebuia sa tina mai strans ca sa nu se intersecteze. 
pana la urma avem spectacol si asta conteaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

16 minutes ago, bmdbmw said:

Adica Rea vrea sa spuna ca Toprak ar fi trebui sa iasa de pe circuit sa ii faca lui loc? 

 

Nu, Rea spune că Razgatlıoğlu a revenit prea brusc pe trasă după ce a ieșit larg în primul viraj și că intrat în el; perfect adevărat. La rândul său, Razgatlıoğlu îl acuză pe Rea că nu i-a lăsat destul spațiu și că a intrat în el; la fel de adevărat. Au fost amândoi agresivi, nu și-au lăsat spațiu reciproc, s-au lovit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Ce cursa a fost. S-a depasit raz cu rea cred ca 7 tururi la ramd in virajul 1.

pacat ca a pierdut Raz locul 1 pr acceleratie. Nici macar nu s-a stresat Bau sa forteze prea tare ca sa treaca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...