Sari la conținut

Recomandare scoala de soferi B in Bucuresti


andreih
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

Va rog mult, care cunoasteti sa imi recomandati o scoala de soferi in Bucuresti pentru conserve/B. Am aruncat un ochi pe net si preturile variaza semnificativ si nici nu prea am cum sa imi dau seama de diferente intre ele. Intreb pentru prietena mea, ma gandesc ca ar fi util sa fie pe masina cu cutie manuala si poate ceva mai independent nu vreo mega scoala care a devenit fabrica de permise, dar aici s-ar putea sa am eu preconceptii.

 

Multam fain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Autogeneral mi s-a parut treaba profesionala. Biditrans la fel.

La una am luat A, la alta B. Acum, dupa atatia ani, nu stiu ce-o mai fi cu ei... Nici nu pot sa comentez parerile altora care au fost pe acolo.

Sa fii atent sa nu te prosteasca instructorul la durata orelor de conducere. Sa nu stea la telefon, sa nu tina numai el comenzile...etc. Daca e scoala mare, ceri alt instructor si le spui de ce. Imi amintesc ca la Biditrans  mi-au dat la final o foaie de recenzie ca sa le spun parerea despre serviciile lor si ale instructorului.

Ba mai mult, m-au intrebat daca prefer un instructor anume.

Si daca imi permiti un sfat, evita sa faci scoala pe diesel. Inveti mai bine si mai multe pe benzina, ca nu pleaca singura de pe loc ca dieselul cand ridici ambreiajul.

Bafta maxima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Eu sunt instructor. In primul rand trebuie sa imi spui in ce zona locuieste prietena ta. Noi predam cursurile in zona Parcului IOR si zona Antilopa-Republica.

Scoala la care profesez este Autobest. Numai bine!

Editat de banditbiker82
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te mai uita dupa pret ...incearca sa vezi ce feedback au instructorii .

Ca fapt divers ....am facut scoala( vb de anul asta )  apoi orele de traseu . 

Intamplarea a facut ( sa pot sa le.fortez mana ) sa fac cam toate orele in timp scurt .

Ultimile ore ...a trebuit sa inghit galusca si sa le fac cu 3 instructori diferiti ( 4 in total ) 

Dpmdv ...ultimii 3 instructori eu i-as fi dat afara fara remuscari .

Conteaza enorm instructorul si mai putin banii sau masina pe care face . 

Si pt neprihaniti ...B-ul il am.de peste 25 ani ...deci stiu la ce sa ma astept de la un instructor .

Spor in alegeri . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...