Sari la conținut

5. Grande Prémio Tissot de Portugal 2022


Kagemusha
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 129
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 17 minute, Method a spus:

Maverick "Top Gun" (facepalm) Vinales.

 top PLEB

am zis-o de atunci ca e o greseala Vinales.

 

si eu cred ca un pilot tanar cu pofta de afirmare ar fii fost mult mai bun in locului lui MV.

 

Asa cu mister eu nu stiu, eu nu inteleg, eu nu sunt de vina... nu fac nimic si greul tot AE il duce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 25.04.2022 la 22:50, ZaiR a spus:

 

Nu e dobitoc, nu are nici el parte de modificarile aduse unei motociclete noi care in acelasi mod a cazut cu Bagnaia + JM in Qatar.

Pur si simplu modelul lui Bestiani este mai prietenos in viraje decat acest 2022. De aceea pustiul are mai multe puncte de la Ducati.


Nu s-ar schimba nimic, motocicletele sunt identice si dupa cum se observa din parcursul pilotilor nu s-ar pune decat mai multa presiune pe JM la echipa de uzina.

 

Miller nu va fi niciodată top si m-am convins pentru ca: dimensiunile lui (greutatea) si stilul sau ghiolbanesc de a pilota nu il pot tine mult in top intr-o cursa pentru ca il lasa pneurile. Nu, nu glumesc cu gabaritul, chiar contează.

Nu zic ca nu e bun, e unul dintre preferații mei la ora actuală, dar nu poti invinge fizica..

La 26.04.2022 la 11:25, frigider a spus:

pun pariu ca aia de la Aprilia sunt socati.

:lol:

La 28.04.2022 la 23:36, ZaiR a spus:

Este inconstant si are prea multi ani la Aprilia cat n-a miscat nimic. Sponsorul motogp numit Spania l-a tinut pe coleric acolo.

Cat despre inlocuitorii ambilor sunt cateva nume de la VR46 academy ce pot aduce rezultate mai bune decat acestia 2.

Priveste te rog MotoGP Unlimited (e pe Amazon Prime - 14lei pe luna, plm, la banii tăi) si o sa intelegi cam care e pozitia lui AE la Aprilia. Nu, mai degraba îl excretă pe M-nu stiu-V decat pe AE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, B.B. a spus:

mai degraba îl excretă pe M-nu stiu-V decat pe AE.

Tot ce se poate.

Eu cred că l au luat poate poate scoate o victorie din joben.

 

Dar e periculos să câștige unul care nu știe de ce câștigă pt că pierzi concesiile și ești în pom că nu știi de ce le ai pierdut.

 

Sau poate au crezut că omul se poate schimba cumva?

Acum vedem că a ieșit din schema asta cu schimbatul.

 

MV chiar nu ajuta cu nimic.

Daca nu înțelegi de ce ești lent sau rapid e Sf.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
La 30.04.2022 la 6:59, B.B. a spus:

Priveste te rog MotoGP Unlimited (e pe Amazon Prime - 14lei pe luna, plm, la banii tăi) si o sa intelegi cam care e pozitia lui AE la Aprilia. Nu, mai degraba îl excretă pe M-nu stiu-V decat pe AE.

M-ai rugat si o sa fac asta dar nu dau nici macar un leu pe familia aia. Sunt altii pe aceasta grila pentru care merita sa platesti un bilet la motogp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...