Sari la conținut

Inchiriere echipament moto Bucuresti


Morb1
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

Caut sa inchiriez echipament moto de dama pentru a plimba pe cineva pentru prima oara, nestiind daca ii va placea sau nu. Doreste sa isi cumpere echipament dupa ce va vedea cum e.

 

Am cautat in Bucuresti si am gasit 2 site-uri - unul nu inchiriaza doar echipamentul, iar la celalalt nu raspunde nimeni la telefon sau mail. 

 

Intrebarea mea este daca stiti persoane/firme care inchiriaza sau daca poate imprumuta cineva, contra cost desigur. Fata in cauza are 1.65 si 50kg. Mentionez ca ar fi nevoie de casca (va fi purtata doar cu cagula), geaca si manusi, iar durata va fi de cateva ore intr-o zi de weekend.

 

Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 hours ago, Morb1 said:

Salutare,

 

Caut sa inchiriez echipament moto de dama...

 

 

Salut!

Dacă nu găsești niciun binevoitor, dă un semn pe WhatsApp la 0722.640.268.

Te pot ajuta eu cu o cască (M sau L) și o geacă. Locație: Măgurele, Ilfov.

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 4/28/2022 at 4:39 PM, Kagemusha said:

 

Salut!

Dacă nu găsești niciun binevoitor, dă un semn pe WhatsApp la 0722.640.268.

Te pot ajuta eu cu o cască (M sau L) și o geacă. Locație: Măgurele, Ilfov.

 

Numai bine!

Multumesc mult de ajutor. Te voi contacta telefonic.

 

Zi faina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O tura de doua ore de proba poti sa o dai si doar cu casca si manusi. Orice geaca de piele din garderoba unei donsoare e buna, pantalonii la fel, o pereche de blugi. Ca doar nu ai de gand sa o dai extrem, sa-i sara jartelele... Sau nici tu nu ai mai mers cu pasager si ti-e tarseala sa n-o dai de-a dura?

Ia casca de la colegu (desi o sa-i fie mare fiind M sau L) si, daca vrei iti donez eu o pereche de manusi, dar sunt (aproape) fara protectii. 

Cred ca am si o pereche de genunchere pe care ti le pot imprumuta. 

Dar vezi ca daca echipamentl nu-i vine ca turnat, e degeaba dpdv al protectiei in caz ca o dai pe jos. De la casca pana la genunchere si protectii de geaca, daca nu-i vin perfect se muta de la locul lor in caz de cazatura si sunt degeaba.

Si mai e ceva, pe ce fel de mobra urmeaza sa o dai? Ca degeaba faci rost de o geaca turing, lunga, daca tu vrei sa o cocoti pe o vitezana. Mai rau o sa se chinuie.

Editat de Speedy.K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...