Sari la conținut

Al doilea film al meu - Tusnad Gastro Blues Fest 2021 cu motorul


Postări Recomandate

Salut dragilor! Am reușit în sfârșit să termin acest film, după aproape un an. Orice comentariu este bine venit. Am ținut cont de sugestiile voastre și de acum sper să am o viteza mult mai mare în a posta filme noi (am materiale destule, din fericire).

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

19 minutes ago, Speedy.K said:

Inceputul ala cu "dragilor" nu suna bine deloc. LGBD?

Bai, la asa comentariu chiar nu ma ducea mintea! Orice legat de film, dar nu asta.

Te rog, nu te uita si evita-ma si pe forum si in trafic, daca nu iti place adresarea facuta. E facuta pentru oameni normali la cap, pentru care nu orice cuvant este interpretabil si motiv de jigniri de rahat. In fine, poate ne traduci si acronimul asta - LGBD... D de la ce vine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 51 minute, jimao22 a spus:

Bai, la asa comentariu chiar nu ma ducea mintea! Orice legat de film, dar nu asta.

Te rog, nu te uita si evita-ma si pe forum si in trafic, daca nu iti place adresarea facuta. E facuta pentru oameni normali la cap, pentru care nu orice cuvant este interpretabil si motiv de jigniri de rahat. In fine, poate ne traduci si acronimul asta - LGBD... D de la ce vine?

Pai stii... ultimu' ala care vine din urma trebuie sa evite. Deci tu pe mine.

Printre mobristii normali la cap cu care ma dau sau ma cunosc n-am reusit sa gasesc pana acum niciunu' care sa-mi zica "dragule". Pana si motociclistele imi zic "ba 'oaie".

Acum 47 minute, frigider a spus:

Pai de la "Dragilor" cred :grinbandit:

🤪😝😜

Nu stie de la ce vine, dar se simte jignit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e o metodă de a face vizualizări? Personal am mari rețineri în a accesa content produs de ăștia mioritici, cum le-o spune lor. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...