Sari la conținut

Recomandari magazine piese scutere (on line)


MirceaB
 Share

Postări Recomandate

Salutari,

Asa cum spune si titlul topicului, caut un magazin serios, poate sa fie si on line ( nu trebuie sa vad fizic piesele inainte de cumparare). Ceea ce vreau obligatoriu, este ca magazinul sa aiba si un numar de telefon pentru a putea comunica mai usor cu oamenii de acolo. Caut una alta pentru un Piaggio Liberty 125.

Sa caut pe google este simplu, insa sper ca aveti voi vreo sursa de incredere sau un numar de telefon. Daca le puteti posta aici va sunt recunoscator.

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.piese.com.ro/

 

Am cumparat de la ei mai multe piese comune cu moto.

Seriosi si prompti. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat si la ei, dar nu am vazut un numar de contact. Am specificatin primul post faptul ca vreau sa vorbesc si la telefon cu cineva din cadrul firmei.

Multumesc oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Actualizarea situației:

www.piese.com.ro - am discutat telefonic și la recomandarea lor am trimis mail cu datele scuterului și necesarul de piese (urmând că ei sa le identifice după coduri). Asta s-a întâmplat în data de 30.05.2022. Până în acest moment nici un răspuns.

 

Scooterspeed.ro - aceeași poveste, cu mențiunea că discuția telefonică a avut loc în data de 2.06.2022. Până în acest moment nici un răspuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Actualizare de situație:

Am sunat din nou la cei de la www.piese.com.ro. Mailul trimis de mine a intrat direct în spam iar ei nu au verificat. Și-au cerut scuze și mi-ai făcut oferta de preț pe loc. Am găsit cam 80% din piesele căutate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Întrebare de baraj: unde aș putea găsi simeringurile de praf (furcă) la un Kymko Xciting 500 din 2006? Pe unde am căutat, ori apar in poză cele de ulei, ori apar cee de praf, dar codul e de la cele de ulei.

Eventual și cuzineții, dacă s-or găsi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 40 minute, Lucian_M a spus:

Întrebare de baraj: unde aș putea găsi simeringurile de praf (furcă) la un Kymko Xciting 500 din 2006? Pe unde am căutat, ori apar in poză cele de ulei, ori apar cee de praf, dar codul e de la cele de ulei.

Eventual și cuzineții, dacă s-or găsi...

Pentru piese oem pot să îți dau un Nr de tel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...