Sari la conținut

Ajutur pentru verificare cumpărare moto din București


Postări Recomandate

Buna ziua colegi! As avea nevoie cu un contact daca cunoasteti pe cineva, de preferinta mecanic, care m-ar putea ajuta sa verific un chopper. Eu nu sunt din Bucuresti si nu cunosc pe nimeni in zona care m-ar putea ajuta, si nu am mai detinut vreodata o astfel de motocicleta, deci nu am idee  despre cum ar trebui sa se comporte sau sa arate astfel incat sa iau o motocicleta in stare buna de functionare. Vanzatorul nu a dorit sa se deplaseze la un service specializat ci doar sa merg eu cu cineva. As incerca chiar maine sa ajung dar nu este obligatoriu, daca cunoasteti pe cineva care are cunnostintele necesare si este disponibil va rog sa-mi lasati un mesaj. Mentionez ca chopper-ul in cauza este un Suzuki Marauder din 1998. Va multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Sincer pe mine m-a convins că nu merită bătaia de cap de când am citit că vânzătorul nu dorește să se deplaseze la un service, dar daca tii neapărat să o vezi, oricine va merge cu tine sa o verifice bine pe parte de cadru, dacă rotile calcă pe linie, că ceva nu îmi sună a bine la această motocicleta.

 

Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Ajutur pentru verificare cumpărare moto din București

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...