Sari la conținut

B - Bv - Lepșa ASTAZI 19 iunie plecare H09 Petrom Miorița - ritm susținut!


anonymous
 Share

Postări Recomandate

La 19.06.2022 la 7:16, anonymous a spus:

Doar pt veterani. Oprim un pic si la Tg secuiesc la circuit sa intram cateva ture.

 

Salut,

intreb de curiozitate, cum e cu intrarea la Secuiesc? Cat costa, cum se procedeaza? La Adancata e program afisat, stii cand se paote intra, etc. La Secuiesc cam pauza.. Se intra tot pe clase? Sau le amesteca?

Ca as face si eu in perioada urmatoare o plimbare fix asa, Bucuresti, Secuiesc-intrat cateva ture la nivel de noob, lepsa, retur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intereseaza-te cand mai sunt cursuri acolo, de exemplu saptamana trecuta a avut Denis cursuri.

https://www.facebook.com/groups/355280161533834

 

Altfel, se suna la circuit, se afla cand sunt zile de trackday cu moto, cum a fost si we trecut. E cam 250lei/zi, noi am dat 175lei/ 3 intrari, era dupa ora 13 si pe la 16,30 am plecat, oricum nu aveam de gand sa facem mai mult de 3 intrari, cu totu cu drumul dus-intors oricum e obositor intr-o zi. Pretul de 175lei l-a obtinut Adi la telefon sunand-ul pe proprietar si amintindu-i la fata locului ca ne-a zis 175/3 intrari, ca altfel el acolo ne-a cerut 250, desi era trecuta mai mult de juma de zi.

Poti sa iei tel lui Denis de pe FB si sa il suni si pe el, poate se plateste si la el direct, nu stiu asta...

 

Ideea e ca nu prea se intra cu moto asa cand vrei tu sa treci pe acolo, noi stiam ca e trackday si am sunat si inainte la tel, stiam ca dam de Denis acolo, deci nu mergeam la ghici :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 minute, The Mentalist a spus:

Intereseaza-te cand mai sunt cursuri acolo, de exemplu saptamana trecuta a avut Denis cursuri.

https://www.facebook.com/groups/355280161533834

 

Altfel, se suna la circuit, se afla cand sunt zile de trackday cu moto, cum a fost si we trecut. E cam 250lei/zi, noi am dat 175lei/ 3 intrari, era dupa ora 13 si pe la 16,30 am plecat, oricum nu aveam de gand sa facem mai mult de 3 intrari, cu totu cu drumul dus-intors oricum e obositor intr-o zi. Pretul de 175lei l-a obtinut Adi la telefon sunand-ul pe proprietar si amintindu-i la fata locului ca ne-a zis 175/3 intrari, ca altfel el acolo ne-a cerut 250, desi era trecuta mai mult de juma de zi.

Poti sa iei tel lui Denis de pe FB si sa il suni si pe el, poate se plateste si la el direct, nu stiu asta...

 

Ideea e ca nu prea se intra cu moto asa cand vrei tu sa treci pe acolo, noi stiam ca e trackday si am sunat si inainte la tel, stiam ca dam de Denis acolo, deci nu mergeam la ghici :D

 

Oki, ms de reply!

Evident, nu ma astept sa poti intra lerla de capul tau, insa nevazand un site, cu ceva programari, calendar, cum ai la Adancata, chiar ma intrebam cum se procedeaza. Tot la maxim 3 intrari ma gandeam, dar la nivel de mers pionier, exclus altceva ca nu am nivelul necesar. De fapt, ca sa pot lega cu Lepsa in timp ok, 2 intrari ar fi arhisuficiente, 1 sa imi dau seama cum e traseul, pe unde, si una sa merg stiind pe unde merg cat decat:)))

Pe Denis n-are rost sa l incurs, sunt foarte departe de ce face el cu scolarii lui la cursuri, am vazut cand am fost pe Adancata la curs cu Marius. E foarte misto, dar nu e nivelul meu acolo, si nici nu am pretentia de asa ceva/n-am moto sau echipament de asa ceva. Genunchiul jos ramane pentru cei cu pricepere si jucariile potrivite :D

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a intrat in 2 grupe, grupa A -"stradalii" - deci pifani si grupa B, cei care merg in mod regulat la circuit si aveau o viteza superioara. Se intra cate 15min, apoi o sesiune de carturi de 30min. Deci intrai 15 minute la o ora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, The Mentalist a spus:

S-a intrat in 2 grupe, grupa A -"stradalii" - deci pifani si grupa B, cei care merg in mod regulat la circuit si aveau o viteza superioara. Se intra cate 15min, apoi o sesiune de carturi de 30min. Deci intrai 15 minute la o ora.

Aha, la fix. 2 h, 2 intrari.  Clar A, pifan, gugustiuc, motoretist wanabe, noob, pionier, linie dreapta scrie pe mine :))

 

Fun fact: pe pagina lor de fb fac referire la un site:

https://www.skatkart.ro/

Mobilier spatii comerciale :))

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...