Sari la conținut

11. Motul TT Assen 2022


Kagemusha
 Share

Postări Recomandate

1 oră în urmă, Method a spus:

 

Cat de necaracteristic ordonatului de Bagnaia.

 

Ordonat cand il da pe sticla, altfel golan de golan... ;)  Cred ca Miller l-a invatat la prostii.. 😜

Cica concentratia in aerul expirat ar fi de doua (pardon, trei) ori peste limita legala din Spania. Mi-e sa nu miroasa a alcool cu iz de penal... Stie cineva ce zice legea  lor? 

Editat de xt600
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • adidas changed the title to 11. Motul TT Assen 2022
  • Răspunsuri 194
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 10 ore, xt600 a spus:

Cred ca Miller l-a invatat la prostii.. 😜

Haha,da good one :P

Mda,nu e golan,un golan ar fi fugit de acolo.Si cand venea politia la el,le zicea ca a condus sora-sa.Femeie,tuta,nu stie sa conduca :P

 

...declaratia lui Pecco :

“Last night I was in Ibiza with my friends for a party during this break from MotoGP.We celebrated and toasted together for my victory at the Dutch GP.

As I was leaving the disco at 3am I was facing a roundabout when I ended up with the front wheels in a ditch, without involving other vehicles or people.However, the alcohol test carried out by the police found that the blood alcohol level was higher than what is allowed by Spanish law.

I am sorry for what happened; I am practically a non-drinker, and it was a serious carelessness which should not have happened.I apologise to everyone, and I can assure you that I have learned my lesson.Never get behind the wheel after drinking alcohol. Thank you.”

Screenshot-2022-07-06-at-09-25-33-Accide

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Method a spus:

 

Mda,nu e golan,un golan ar fi fugit de acolo..

 

...declaratia lui Pecco :

“Last night I was in Ibiza with my friends for a party during this break from MotoGP.We celebrated and toasted together for my victory at the Dutch GP.

As I was leaving the disco at 3am I was facing a roundabout when I ended up with the front wheels in a ditch, without involving other vehicles or people.However, the alcohol test carried out by the police found that the blood alcohol level was higher than what is allowed by Spanish law.

I am sorry for what happened; I am practically a non-drinker, and it was a serious carelessness which should not have happened.I apologise to everyone, and I can assure you that I have learned my lesson.Never get behind the wheel after drinking alcohol. Thank you.”

Screenshot-2022-07-06-at-09-25-33-Accide

Nu o lua  chiar ad literam..

 

Declaratia este una sincera. Nici nu prea avea avea de ales, mai bine isi declara vinovatia, decat sa fie tocat marunt de presa. Acum sa vedem ce urmari va avea pocinogul..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

true true

 

Pai si-a facut autocritica,iar presa nu mai prea are ce spune.

 

Urmari?Ca la noi - permis suspendat pe 3 luni sau ceva.

Dar nu cred ca e problema pt el - are lume care sa ii fie sofer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, frigider a spus:

nu cred ca conteaza, tot o sa se dea in gp, nu?

adica nu-l baga dupa gratii.

Depinde ce spune legea in Spania... nu este nici un "spaniol" printre noi, ca sa ne  explice cum sta treaba? Poate ii da ore de munca in slujba comunitatii, pe care sa le efectueze numai in weekend-uri, pana la sfarsitul anului.. :bounce: 

Apoi se mai pune intrebarea ce se intampla cu licenta lui de pilot, desi aici s-ar putea sa nu se intample nimic, pentru ca isi baga Ezpeleta coada... este disperat sa isi animeze campionatul si greu de presupus ca ar putea sa il lase pe Peco sa stea pe bara. Daca era Q in situatia asta, il lasa macar vreo 3 etape, ca sa echilibreze campionatul.. :D

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh,facem din tantar armasar.

Toata lumea are voie sa greseasca - vorba lui au bagat si ei 2-3 pahare si Pecco saracul neinvatat cu bautura a adormit si a dat in sant.Si in loc sa se dea jos si sa o tireze rapid si sa vina sora-sa sau altcineva acolo sa scoata masina spunand ca ea a condus,el a fost politically corect.Ok.

Dar sa fim seriosi - de fapt nu s-a intamplat nimic.

Sau na - nimic asa grav incat sa vorbim de asemenea lucruri cum ar fi excluderi din lumea sportvia samd.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu nu, cu C4 tavalit lu' Pecco... :)

La 06.07.2022 la 10:55, prafrau a spus:

citroen c4

la asta ma refeream....

La 06.07.2022 la 10:28, apriliacluj a spus:

de curiozitate, ce masina conducea, ca nu-mi dau seama....

....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 06.07.2022 la 16:10, frigider a spus:

la cat de rau a mers sezonul asta zi mersi ca nu era cu un logan inchiriat. :) 

Pai închiriat era și ăla, doar nu crezi că și-a luat mașina personală cu el in Ibiza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...