Jump to content

Aprilia Dorsoduro 900

Recommended Posts

Vand Aprilia Dorsoduro, 2019, km 8392 in crestere!
Inmatriculata, ITP valabil, taxe la zi, fiscal fara probleme!
Motocicleta are 2 revizii facute la importatorul oficial The Bike Hub, la 1000km si 6600km (aproximativ), detin toate facturile si pot da kilometrajul exact pentru fiecare operatiune, are carte service online.
Motocicleta arata si se simte ca noua, motor V2, 95 cp, 90 mn, ride-by-wire, frane radiale (bomba), cadru trellis, trei harti de tractiune, abs, traction control cu trei setari.
Cei 50 ani de experienta Aprilia in campionatul mondial de Supermoto au facut-o sa fie o motocicleta super fun, cu  manevrabilitate si frane de exceptie!
Am adaugat o evcuare full GPR (road legal, silencere detasabile), ocazie cu care am usurat moto cu 10-12 kg (greutatea finalei si a galeriilor cu catalizator), slidere pt axul fata, spate si cadru Evotech, tail tidy Evotech (codita originala era imensa si hidoasa), filtru aer sport DNA, manete scurte si protectie radiator (China) si inca o sea retapitata si brodata la MotoVis! Acum 500 km a primit gume noi Mitas SportForce Evolution+, dot 2021.
Detin facturi pentru orice piesa adaugata si toate piesele originale (toba, galerii, codita, manete si sea) care sunt incluse in pretul motocicletei!
Motocicleta nu are niciun defect, se vinde pentru ca este a treia moto si ... pentru ca viata e scurta si vreau sa le incerc pe toate (aproape...toate)!
Se poate testa intr-o parcare mare...si la drum mai lung cu banii jos!

https://www.motorcyclespecs.co.za/model/aprilia/aprilia_sm_900_dorsoduro_19.html

Foto facute cu telefonul.....scuzati calitatea!

Pitesti, 7100 euro, tel 0722519811.
Pretul este negociabil!

IMG_2210.JPG

IMG_2226.JPG

IMG_2220.JPG

IMG_2219.JPG

IMG_2215.JPG

IMG_2216.JPG

IMG_2217.JPG

IMG_2221.JPG

IMG_2224.JPG

IMG_2227.JPG

IMG_2228.JPG

Edited by 0ctav

Nu o puneai acum 1 săptămână înainte să îmi iau xmax-ul 😭😭😭

Și ce m-am uitat după una d'asta in condiții similare. 

Spor la vanzare!

• 1 month later...

Ne-am bucurat de fantastica Transalpina!

Am savurat ca puteam sa depasim toti racerii cu super sport...atat pe interior, cat si pe exterior!

N-am facut-o evident...dar....e fun sa-i vezi in combinezon integral cum se straduiesc in acele de par!

pana cum, singura moto cu care tocesc gumele pana la rama...cu sau fara pasager...fara niciun efort!

am crescut km spre 8900....si scazut pretul la6900!

....

Recomand mobra ca am mers cu ea.

vanzatoru sa-mi dea o bere :PPPPP

• 2 weeks later...