Sari la conținut

29.06 - Veliko


gabi18051991
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

Am maine o zi libera și aș vrea sa ies la o tura pana în Veliko pentru masa de prânz.

Dacă mai este cineva liber și dorește, va aștept cu drag.

Eu plec din Ploiești, desigur putem sa ne sincronizăm și sa ne întâlnim undeva la ieșire din Bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Drum bun și distracție plăcută! Te rog frumos cînd te întorci sa postezi ref situația din vama căci poimâine trebuie sa trec pe acolo și vreau să știu dacă nu mai bine aleg turnu/Nicopole. Mulțumesc 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deși în week-end tirurile stau în coloană 10km, iar turismele sunt cam 30 la fiecare poartă, ne băgăm în față printre șiruri, oprim politicos la cabină să nu-i încurcăm pe oamenii care așteaptă, scoatem actele, mergem pe picioare la vameș, se uită, liber, punem totul la loc și trecem. 

3-4 minute cu totul. 

Totul liber până în Veliko. 

Editat de September
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 ore, Grigore1 a spus:

Salut! Drum bun și distracție plăcută! Te rog frumos cînd te întorci sa postezi ref situația din vama căci poimâine trebuie sa trec pe acolo și vreau să știu dacă nu mai bine aleg turnu/Nicopole. Mulțumesc 

Salut,

Multumesc.

A fost liber, asa cum a spus September, la vama pentru noi este lejer.

Se lucreaza aproape de Veliko, pe mine unu nu m-a incurcat, dar in wk cred ca nu o sa mai fie la fel.

O zi frumoasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...