Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

 

Casca a fost cumparata cu vreo 3 ani in urma, a fost folosita de maxim 30 ori ca si casca de pasager

Asa arata o casca purtata de 30 ori? Intreb doar..

reborn, daca citeai mai cu atentie, ai sa vezi ca asa am luato. pe atunci nu aveam casca deloc, am luato pt mine, am folosit-o de vreo 10 ori dupa care mi-am luat casca noua si a devenit casca pt pasager. pasagerul a purtato de maxim 20 ori pt ca in ultimii 2 ani nu am mers cu motocicleta decat vreo 2 luni caci am avut niste probleme si am vandut motocicletele. acum am avut permisul suspendat in ultimele 3 luni pt viteza, si in urma cu 2 zile mi-am luat casca pt pasager si asta nu imi mai e de folos.

Daca esti pretentios la o casca GRATIS, inseamna ca iti meriti titlul de "Prostul nu e prost destul pana nu e si fuful".

Sau poate ai vrut sa mai faci un post in plus in speranta ca apare si la tine supermembru.....

Mor cand vad oameni ipocriti....

 

Salut,daca doresti sa o trimiti prin fan courier ,as dori-o eu daca se poate,chiar nu am casca pentru pasager.

 

va rog sa imi da-ti pe PM adresa de corespondenta sau orasul unde se preda personal si in functie de ordinea primita, am sa o trimit primului. numai bine

Am uitat sa mentionez, casca este marimea L sau XL, nu stiu exact ca nu gasesc pe ea, ideea e ca amea M vine bine si asta imi e putin larga.

 

Edit: rezervata lui Goodcat pana luni, daca nu se da, revin cu un post

Editat de diabolyk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un gest frumos sa donezi o casca!Ce rai sunt unii...dupa ce ca omul o da moca mai si intrebi daca o fost purtata de 30 de ori ,de parca mai conteaza!!!Pffff!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

casca nu a fost cazuta deloc, nu are NICI un semn de impact, doar urme de uzura facute de trecerea timpului. viziera e in stare buna,nu trebuie inlocuita.primul venit primul servit, am sa va sun pe cei din bucuresti care ati spus primii si oricum ar fi, am sa va anunt pe toti sa stiti.

Editat de diabolyk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca poarta cineva masura mare la picior...de la 46 in sus sa dea un PM :) donez o pereche de ghete moto. Nu trimit prin curier sau posta... sa fie din Bucuresti ca sa le si vada...probeze.

Editat de Kostin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca poarta cineva masura mare la picior...de la 46 in sus sa dea un PM :) donez o pereche de ghete moto. Nu trimit prin curier sau posta... sa fie din Bucuresti ca sa le si vada...probeze.

Ghetele au plecat catre un user de pe forum...sa le stapaneasca sanatos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca a fost cumparata cu vreo 3 ani in urma, a fost folosita de maxim 30 ori ca si casca de pasager (am tot vandut motocicletele si am stat pe bara). Interiorul este spalat si arata bine, am mai reparat eu sistemul de prindere pe ici pe colo al captuselii de interior; casca a fost folosita NUMAI cu cagula; defectele care se vad in poze asa au fost de la bun inceput. Viziera este ok (a fost spalata si are urme de apa "uscata" de aia pare zgariata); nu se mai inchide ermetic, va dati seama; sistemul de prindere este bun. Eu am achizitionat o alta casca pt pasager ceva mai buna si asta nu imi mai foloseste.

 

 

reborn, daca citeai mai cu atentie, ai sa vezi ca asa am luato. pe atunci nu aveam casca deloc, am luato pt mine, am folosit-o de vreo 10 ori dupa care mi-am luat casca noua si a devenit casca pt pasager. pasagerul a purtato de maxim 20 ori pt ca in ultimii 2 ani nu am mers cu motocicleta decat vreo 2 luni caci am avut niste probleme si am vandut motocicletele. acum am avut permisul suspendat in ultimele 3 luni pt viteza, si in urma cu 2 zile mi-am luat casca pt pasager si asta nu imi mai e de folos.

Daca esti pretentios la o casca GRATIS, inseamna ca iti meriti titlul de "Prostul nu e prost destul pana nu e si fuful".

Sau poate ai vrut sa mai faci un post in plus in speranta ca apare si la tine supermembru.....

Mor cand vad oameni ipocriti....

 

Ai scris ca a fost purtata de maxim 30 ori..nu ca tu ai purtat-o de 30 si altul inaintea ta de nenumarate ori...Si, doar am intrebat; poate vi s-a parut ironic fiindca e gratis.

 

Cand ajung la 99 posturi sa-mi amintesti..si am sa-mi inchid contul, ca nu cumva sa devin supermembru din greseala.

Ca sa nu mai fac posturi si sa fiu offtopic ca fazeru, emil sau rock angel voi raspunde doar pm.

 

Daca nu era pe un topic de donatii nu mai sarea nimeni cu gura..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-46933-0-07426800-1371464193_thumb.jpg

 

donez aste 4 caucioace:

 

1, tourance exp 150-70 17 si 110 -80 19

2, michelin pilot power 2ct 190-50 17

3, vee rubber 120-70 12

 

de preferat cuiva care chiar are nevoie, nu trimit nicaieri, nu le duc eu nicaieri (nu insistati). veniti si le luati de la mine.

locatia: Bucuresti, zona Timpuri noi. 0733546951

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) si eu donez un monitor, nu stiu exact ce tip e, pe 19 inch, dar seamana cu cel din poza de mai sus. Acelasi principiu, veniti si il luati(bucuresti,militari).
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

attachicon.gifDSCN3800.JPG

 

donez aste 4 caucioace:

 

1, tourance exp 150-70 17 si 110 -80 19

2, michelin pilot power 2ct 190-50 17

3, vee rubber 120-70 12

 

de preferat cuiva care chiar are nevoie, nu trimit nicaieri, nu le duc eu nicaieri (nu insistati). veniti si le luati de la mine.

locatia: Bucuresti, zona Timpuri noi. 0733546951

vad ca nu le vrea nimeni, maine le arunc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez aste 4 caucioace:

 

1, tourance exp 150-70 17 si 110 -80 19

2, michelin pilot power 2ct 190-50 17

3, vee rubber 120-70 12

 

de preferat cuiva care chiar are nevoie, nu trimit nicaieri, nu le duc eu nicaieri (nu insistati). veniti si le luati de la mine.

locatia: Bucuresti, zona Timpuri noi. 0733546951

post-46933-0-12194900-1372146753_thumb.jpg

Editat de bozoro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...