Sari la conținut

Ce ne facem cu depasirile coloanelor?


R4DIKL
 Share

Postări Recomandate

Acum 1 oră, angelfire a spus:

 

Si inca unul care citeste doar titlul.

 

Impresia ta. Nimeni nu știe nimic despre tine, de ce ești așa fiert pe motocicliști (spre exemplu), probabil ești și tu gabor? Stai, nu ești, că ai contabilă.

Pe net ne dăm mulți cocoși, în realitate mulți nici n-au permis de conducere sau fac trolling.

Vii azi la întrunirea moto de la Suceava? Dau o bere dacă dovedești că ești tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 325
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum 3 ore, angelfire a spus:

 

Repet: Discutia era despre legalitate, nu despre cum procedam. Nu de alta, dar daca cineva o pateste la un moment dat, trebuie si sa poate iesi din situatie cat mai usor. Acolo e problema, rezolvarea posibilei spete in cadrul legal, nu despre cum procedam noi zi de zi. Culmea ca faci misto, dar nu ai sti ce sa faci intr-o situatie de genul ala. Te strecori printre masini. Unu te da de pamant. Rezolva speta daca poti.

OK, e una din ilegalitățile pe care le comit zilnic. 

Dacă stau să pregătesc rezolvări pt fiecare situație ipotetică nu mai am timp să trăiesc, așa că dacă se va întâmpla o să o rezolv la momentul respectiv, nu fierb pe forum că dacă și că parcă.

Știi tu că nu aș ști eu, atotștiutorule! :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, angelfire a spus:

Toata viata m-am ferit de astia ca tine

Fereste-te in continuare. Drum bun, cale batuta. Vezi poate vreo masina din flota ta are nevoie de revizie sau ceva, nu'ti mai pierde timpul cu alde noi, pulimea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 29.07.2022 la 20:15, R4DIKL a spus:

Chestia asta este la fel de aberanta ca cea legata de obligatia motocicistilor de a avea asupra lor trusa medicala, extinctor si triunghi reflectorizant, evantual doua.

 

Iti dai seama ca inteligenta celor care au dat amenzi, propus modificarea codului si aprobarea in aceasta forma, au inteligenta similara cu cea artificiala a anului @1970.

Daca traiam acolo unde s-au dat amenzile si mi-o furam, a-2-a zi tiram prin centru un stingator infasurat in triunghiuri ancorat in spatele mobrei la vreo juma de metru. 🙂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, Lucian_M a spus:

Impresia ta. Nimeni nu știe nimic despre tine, de ce ești așa fiert pe motocicliști (spre exemplu), probabil ești și tu gabor? Stai, nu ești, că ai contabilă.

Pe net ne dăm mulți cocoși, în realitate mulți nici n-au permis de conducere sau fac trolling.

Vii azi la întrunirea moto de la Suceava? Dau o bere dacă dovedești că ești tu.

Esti lipsit de discernamant.

Cum poti sa spui ca e impresia mea, ca sunt fiert pe motociclisti, etc.

Apare cate unu ca tine care nu intelege ce citeste, apoi interpreteaza cum vrea el. De fapt nu cum vrea el, ci cat poate si cat il duce IQ-ul.

Ideea era legalitatea filteringului. Nicaieri nu am scris nimic din care sa reiese ca as avea ceva cu motociclistii, automobilistii, bogatii, saracii, etc. Te-ai bagat aiurea in seama si te-ai lasat condus de efectul de turma. Daca unu zice ceva, te iei dupa el, nu esti interesat sa vezi ce a avut de zis celalalt. Tipic romanesc. Cu toate astea, sunt convins ca vrei o tara ca afara.

Nu sunt gabor, si chiar daca as fi, nu ar avea vreo relevanta. Sunt gabori ok si gabori naspa. Exact ca motociclistii, doctorii, profesorii, etc. Apoi, daca legea spune ceva, gaborul o aplica. Cati gabori au dat amenzi ptr filtering? Putini. Oare cand au dat amenzile? Cand motociclistul rula finut sau cand motociclistul mai tura din cand in cand motorul sa i se faca loc? Totul tine si de atitudine nu doar de legislatie.

Uita-te la tot ce ai postat si vezi ce impresii ai, cum judeci fara discernamant si total pe langa subiect. Asta esti tu, atata poti.

Acum 8 ore, Cap0ne a spus:

Fereste-te in continuare. Drum bun, cale batuta. Vezi poate vreo masina din flota ta are nevoie de revizie sau ceva, nu'ti mai pierde timpul cu alde noi, pulimea ;)

Pfoai, ai vrut sa pari destept. Ce te-ai gandit? "Ce i-am spus-o!" Nici macar nu stii de la ce a plecat discutia cu flota.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa ai ultimul cuvant neaparat ? Sau doar te simti singur ? Ziceai ca te feresti de alde noi da' vad ca'ti tot cauti anturaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, Contabil a spus:

 

Iti dai seama ca inteligenta celor care au dat amenzi, propus modificarea codului si aprobarea in aceasta forma, au inteligenta similara cu cea artificiala a anului @1970.

Daca traiam acolo unde s-au dat amenzile si mi-o furam, a-2-a zi tiram prin centru un stingator infasurat in triunghiuri ancorat in spatele mobrei la vreo juma de metru. 🙂

Sindromul efect de turma. ZIce unul ceva despre stingator, iar tu te repezi sa postezi. Ai macar idee pentru ce au primit cei 3 motociclisti amenda? Fiindca turau motoarele. Cand aparea politia, baietii erau cuminti, stateau la povesti, usturoi nu au mancat si gura nu le mirosea. Dupa ce pleca politia, smecherasii turau din nou motoarele. Logic ca s-a intors politia si i-a luat la puricat. Daaa, stiu, gaborii sunt naspa, asa-i? Ai primit vreodata amenda ptr stingator? Nu. De ce? Ptr ca si gaborii sunt oameni. Dar pune-le rabdarea la incercare, vezi ce se intampla. Asta n-ati inteles voi, astia imaculati, cavaleri ai dreptatii, printese virgine si neprihanite. Vaaai, sariiiti, i-au amendat ptr lipsa stingator. Pai nu, ca gaborii trebuiau sa fie luati de fraieri si sa rada cei 3 motociclisti de ei. De parca voi n-ati face la fel daca ati fi gabori si 3 motociclisti ar rade de voi.

Chiar acum, Cap0ne a spus:

Vrei sa ai ultimul cuvant neaparat ? Sau doar te simti singur ? Ziceai ca te feresti de alde noi da' vad ca'ti tot cauti anturaj.

Nu. Te las pe tine sa ai ultimul cuvant. Dar sa fie la subiect si bine argumentat. Ia sa vedem, esti in stare. Hai, da tot ce poti.

Acum 12 ore, ENEOS a spus:

OK, e una din ilegalitățile pe care le comit zilnic. 

Dacă stau să pregătesc rezolvări pt fiecare situație ipotetică nu mai am timp să trăiesc, așa că dacă se va întâmpla o să o rezolv la momentul respectiv, nu fierb pe forum că dacă și că parcă.

Știi tu că nu aș ști eu, atotștiutorule! :moron:

Pai daca nu fierbi pe forum ca daca si parca, nu trebuia sa te bagi in discutie. Rezulta ca te-ai bagat in discutie fara sa ai nimic de zis la subiect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima chestie la subiect si argumentata a fost rezolvarea cazului tau fictiv care iti parea tie de nerezolvat, speta suprema. Dupa aceea n-ai facut decat sa o dai de gard si recurgi la atacuri personale. Si alea la nivel de gradinita. Ca na, iti da iq-ul pe afara... :)

Hai ti pup, papa 😘

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, Cap0ne a spus:

Ultima chestie la subiect si argumentata a fost rezolvarea cazului tau fictiv care iti parea tie de nerezolvat, speta suprema. Dupa aceea n-ai facut decat sa o dai de gard si recurgi la atacuri personale. Si alea la nivel de gradinita. Ca na, iti da iq-ul pe afara... :)

Hai ti pup, papa 😘

Care caz fictiv? Care rezolvare? Ca il intrebi pe decedat cine era primul pe banda? Aia e rezolvare?

Cand 2 vehicule se tamponeaza intr-o intersectie, poti observa daca sunt lovite in aripa fata, mijloc, aripa spate. Cand un motociclist si o masina se acroseaza lateral circuland pe aceeasi banda, poate nici macar nu raman urme, nici macar zgarieturi. Doar visezi ca ai rezolvat cazul.

 

Atacuri personale? Eu? Tu nu faci diferenta intre atac si aparare. Du-te si reciteste tot carnatul de replyuri. oare nu cumva tu si altii ati pretins ca sunteti cititori in stele si v-ati dat cu parerea despre mine, ba ca sunt gabor, ba ca nu am motor, ba ca nu stiu ce. ce vina am eu ca voi pretindeti pe forum ca avem puteri paranormale si ca stiti lucruri despre mine. Cum sa pretindeti asa ceva in public? :)))

Editat de angelfire
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 51 minute, angelfire a spus:

Dupa ce pleca politia, smecherasii turau din nou motoarele. Logic ca s-a intors politia si i-a luat la puricat.

 

Logica ultimilor +30 ani, o politie putin potenta si legi proaste in care pot cadea nevinovati in functie de simpatii/antipatii .... nimic nou, toate ramin la fel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, Contabil a spus:

 

Logica ultimilor +30 ani, o politie putin potenta si legi proaste in care pot cadea nevinovati in functie de simpatii/antipatii .... nimic nou, toate ramin la fel.

O parcare unde se aduna masini si motociclete. Teoretic, sa socializeze. Ok, nimic rau in asta. Dar pe parcursul orelor discutiile sunt tot mai aprinse, oamenii vocifereaza mai tare, unii tureaza masinile, altii motocicletele, altii fac cerculete, etc. Oamenii nu pot dormi, etc. Vine politia, toti se prefac ca n-au mancat usturoi. Pleaca politia, se tureaza iar motoarele (masini si motociclete), oamenii vocifereaza tot mai tare, etc. Se intoarce politia si ii amendeaza ptr lipsa stingator (pe motociclisti), pe ceilalti ptr folii si ce mai gasesc.

 

Stii ce e culmea? Politistii nu i-au amendat din prima. N-au amendat nici motociclisti in trafic. Au venit special fiindca au fost chemati. Daca oamenii isi vedeau de treaba, nu primeau amenzi. Simplu. Politistii nu s-au pus in cap “Hai sa mergem in noaptea asta sa le dam amenzi ptr lipsa stingatoare.” Nu. Au fost chemati ptr tulburarea linistii publice.

 

Tu tragi concluzia ca sunt legi proaste, politie putin potenta, etc. Daca o lege nu iti convine tie, e o lege proasta. Daca politistul vazand ca nu o scoate la capat cu ei, ii amendeaza, zici e politie putin potenta. E drept ca nu e prea potenta, dar totusi, sa-i cauti nod in papura chiar la orice, nici asta nu e ok.

Oare de cand a vuit presa despre amenda ptr lipsa stingator, le-au urmat exemplul si alti politisti din tara? Ai vazut filtre de oprire motociclisti si amenzi ptr lipsa stingatoare? Nu. Toti lasa de la ei. Dar cand bagi ambitia in ei, ti-o iei. Simplu.

 

Acum vino iar si spune ca nu e asa, fa flame, arfe, offtopic, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am spus ca nu-ntelegi sau te faci, politia trebuie sa sanctioneze la greu deranjarea linistii, tobele goale/sparte la moto/auto, etc. .... nu ca au "lasat coji de seminte pe jos", asa disciplinezi si educi. Spui ca este normal ca politia sa aplice o mizerie de lege (care nici n-ar trebui sa existe), apoi te miri ca ride o tara intreaga .... este hilar.

In privinta filtratului, la prima sanctiune luata, las mobra si iau masina in oras .... vor fi 1.2 tone cu consum x3-4 in plus pe strada. Daca asta vrea statul, asta va fi.

Acum 3 ore, angelfire a spus:

Daca politistul vazand ca nu o scoate la capat cu ei, ii amendeaza, zici e politie putin potenta. E drept ca nu e prea potenta, dar totusi, sa-i cauti nod in papura chiar la orice, nici asta nu e ok.
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 07.08.2022 la 14:01, Contabil a spus:

Ti-am spus ca nu-ntelegi sau te faci, politia trebuie sa sanctioneze la greu deranjarea linistii, tobele goale/sparte la moto/auto, etc. .... nu ca au "lasat coji de seminte pe jos", asa disciplinezi si educi. Spui ca este normal ca politia sa aplice o mizerie de lege (care nici n-ar trebui sa existe), apoi te miri ca ride o tara intreaga .... este hilar.

In privinta filtratului, la prima sanctiune luata, las mobra si iau masina in oras .... vor fi 1.2 tone cu consum x3-4 in plus pe strada. Daca asta vrea statul, asta va fi.

 

Ai spus pe naiba ca politia trebuie sa sanctioneze la greu deranjarea linistii. Oricum, exact aia au si facut, apoi tot tu zici ca e abuz.

 

Care e mizeria de lege care nu ar trebui sa existe? Si de ce nu ar trebui sa existe? Ca asa zici tu? Da’niste argumente ai sau doar iti dai cu parerea?

 

In privinta filtratului, stai relax, nu s-au prea dat amenzi si nici nu se vor da fara motive bine intemeiate. Du-te si filtreaza cu bun simt si vezi ca nimeni nu are treaba cu tine. Sau filtreaza agresiv si ti-o iei. Obliga o masina sa-ti faca loc ca asa vrei tu, fa-l pe sofer sa traga stanga/dreapta si sa puna in pericol alt participant la trafic, si clar ti-o iei. Asta n-ai inteles tu si altii de pe aici, ca totul se face rezonabil.

 

Concluzie: Acest topic a fost poluat de impresii, atacuri, flame, instigari, etc, din partea unora (mai sunt si oameni cu bun simt). Nimic constructiv. Nici un argument pentru care ar fi bine sa fie permisa filtrarea. Argument care sa se imbine si cu siguranta circulatiei, nu doar cu principiul “mai putine masini la semafor”. Ca daca argumentam doar cu “Am motor si ma strecor si astfel vor fi mai putine masini la semafor”, nu se completeaza si cu riscurile si pericolele care pot aparea. Asa puteti argumenta si cu “Noaptea daca vedem ca nu e nimeni pe strada, putem trece si pe rosu. Tragi putin de gaz si ai trecut intersectia ca vorba aia, atingi suta in 3 secunde. Nu exista riscuri daca te asiguri si vezi ca nu e nimeni pe strada.”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 07.08.2022 la 0:08, angelfire a spus:

Esti lipsit de discernamant.

Cum poti sa spui ca e impresia mea, ca sunt fiert pe motociclisti, etc.

Apare cate unu ca tine care nu intelege ce citeste, apoi interpreteaza cum vrea el. De fapt nu cum vrea el, ci cat poate si cat il duce IQ-ul.

Ideea era legalitatea filteringului. Nicaieri nu am scris nimic din care sa reiese ca as avea ceva cu motociclistii, automobilistii, bogatii, saracii, etc. Te-ai bagat aiurea in seama si te-ai lasat condus de efectul de turma. Daca unu zice ceva, te iei dupa el, nu esti interesat sa vezi ce a avut de zis celalalt. Tipic romanesc. Cu toate astea, sunt convins ca vrei o tara ca afara.

Nu sunt gabor, si chiar daca as fi, nu ar avea vreo relevanta. Sunt gabori ok si gabori naspa. Exact ca motociclistii, doctorii, profesorii, etc. Apoi, daca legea spune ceva, gaborul o aplica. Cati gabori au dat amenzi ptr filtering? Putini. Oare cand au dat amenzile? Cand motociclistul rula finut sau cand motociclistul mai tura din cand in cand motorul sa i se faca loc? Totul tine si de atitudine nu doar de legislatie.

Uita-te la tot ce ai postat si vezi ce impresii ai, cum judeci fara discernamant si total pe langa subiect. Asta esti tu, atata poti.

Pfoai, ai vrut sa pari destept. Ce te-ai gandit? "Ce i-am spus-o!" Nici macar nu stii de la ce a plecat discutia cu flota.


Eu zic sa-ti vezi de statul tau in coloana si sa ne lasi pe noi. Nu vezi ca te pisi contra vantului?! Esti deja ud leoarca! Insisti sa si puti, neaparat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Lucian_M a spus:

Până la urmă, tu ce ai urmărit deschizând acest topic, dacă știai deja că se poate filtra cu bun simț? Măcar ești motociclist?


Intrebarea a doua e retorica, nu?!

E un nevorbit s8 nebagat in seama in viata reala, unde incearca probabil sa caute samanta de discutie la fel ca aici, doar ca acolo dupa cinci minutefiecare interlocutor se scuza ca are treaba si pleaca. Aici ne lovim de el vrand nevrand si ii tot dam apa la moara. La aia stricata a lui.

Eu propun sa il lasam sa vorbeasca singur in continuare, sa stea linistit in coloana si sa asteptam sa vedem in cat timp o sa ajunga sa se contreze aiurea cu el insusi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie-mi aduce aminte de gluma aceea cu pustiu care spune un banc adultilor, toti rid in afara de unul, aceluia ii repeta bancul si tot nu ride, dupa ce-i intreaba meseria si afla ca-i militean, ii spune ca o sa-i repete bancul pina il pricepe. 🙂

I-as recomanda pt. incalzire rubrica de Fun, daca nu-ntelege ceva acolo sa nu intre-n panica, sa scrie doar @frigider si totul va capata sens. 🙂

Eu unul ma las de a-i raspunde, omul este perfect opac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 09.08.2022 la 10:53, Lucian_M a spus:

Până la urmă, tu ce ai urmărit deschizând acest topic, dacă știai deja că se poate filtra cu bun simț? Măcar ești motociclist?

Da' ce, eu am deschis acest topic? Inclin sa cred ca mie mi te-ai adresat, nu initiatorului topicului.

La 09.08.2022 la 14:47, Speedy.K a spus:


Eu zic sa-ti vezi de statul tau in coloana si sa ne lasi pe noi. Nu vezi ca te pisi contra vantului?! Esti deja ud leoarca! Insisti sa si puti, neaparat?

Esti un nimeni in drum, un rupt in fund. Esti atat de rupt de realitate incat o dai in insulte vazand ca nu ai argumente. Atata poti, asta esti tu.

La 09.08.2022 la 14:52, Speedy.K a spus:


Intrebarea a doua e retorica, nu?!

E un nevorbit s8 nebagat in seama in viata reala, unde incearca probabil sa caute samanta de discutie la fel ca aici, doar ca acolo dupa cinci minutefiecare interlocutor se scuza ca are treaba si pleaca. Aici ne lovim de el vrand nevrand si ii tot dam apa la moara. La aia stricata a lui.

Eu propun sa il lasam sa vorbeasca singur in continuare, sa stea linistit in coloana si sa asteptam sa vedem in cat timp o sa ajunga sa se contreze aiurea cu el insusi.

Si din nou ai dat un reply plin de “intelepciune”. Pana acum nu ai spus nimic la subiect. Esti lipsit de discernamant si nu intelegi ca atacandu-ma pe mine nu iti rezolvi problema cu legislatia. Esti doar un bolnav mintal care are orgasm atacandu-I pe cei care nu sunt de acord cu el.

La 09.08.2022 la 15:30, Contabil a spus:

Mie-mi aduce aminte de gluma aceea cu pustiu care spune un banc adultilor, toti rid in afara de unul, aceluia ii repeta bancul si tot nu ride, dupa ce-i intreaba meseria si afla ca-i militean, ii spune ca o sa-i repete bancul pina il pricepe. 🙂

I-as recomanda pt. incalzire rubrica de Fun, daca nu-ntelege ceva acolo sa nu intre-n panica, sa scrie doar @frigider si totul va capata sens. 🙂

Eu unul ma las de a-i raspunde, omul este perfect opac.

E bine ca macar stii glume, ca la legislatie esti varza.

 

In fine, astia sunteti voi, niste bieti rupti de realitate care ii atacati pe cei care nu sunt de acord cu voi. M i-e mila de bolnavii ca voi care nu au discernamantul necesar sa inteleaga ca rezolvarea unei probele nu consta in a ataca pe altii.

Sunt multe chichite in legislatia rutiera. Unii isi pun intrebarea de ce in masina trebuie sa porti centura de siguranta in timp ce calatorii din autobuz stau in picioare. Altii nu inteleg de ce filtratul e interzis. Exemplele pot continua. Cert este faptul ca bolnavii ca voi, astia care m-ati atacat, nu aveti leac. Faptul ca reply dupa reply ati dat in mine fara sa aveti nimic de comentat la subiect, denota clar ca sunteti niste bolnavi. Dar hei, sunteti mandri de voi, nu-i asa? La fiecare reply v-ati spus in sinea voastra “Ce i-am zis-o!” Acum haideti iar, haita de sacali bolnavi, sariti cu replyuri care consta in atacuri. Sa nu scrioeti nimic la subiect, ok? De ce? Pentru ca habar nu aveti si ati dovedit deja.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 28 minute, angelfire a spus:

 

Sunt multe chichite in legislatia rutiera. 

 

"In spiritul si in litera legii."

 

Din punctul meu de vedere, nu exista niciun fel de chichita in legislatia rutiera. Dar, daca e sa cauti nod in papura, il gasesti pana la urma. Asa si cu interpretarea scrierii negru pe alb. Daca este scris, faci intocmai, daca nu este scris, nu interpretezi. Cand s-a facut scoala de soferi, s-au facut si orele de legislatie. Acolo ni se explica si ne invata tot ce nu putem patrunde cu lumina mintii noastre. Nu e nimeni rupt de realitate, doar ca fiecare din noi ne consideram mai presus de lege si ne facem ca are tot felul de scapari. De ce este greu sa respecti litera legii? De ce nu putem intelege spiritul legii? Pentru ca multi dintre noi nu vrem. (ca si exemplu, sunt foarte multe autovehicule parcate fix sub semnul de oprire interzisa. Scuza? Pai stau putin, iau niste tigari si atat.) 

Deci, in concluzie, daca in lege nu scrie, nu faci. Daca scrie, faci exact ce scrie. Mai clar de atat nu se poate. Si nici nu exista intrebarea "Da' de ce"? Daca nu esti de acord cu legislatia, nu iti iei permis, asa poti sa stai linistit fara astfel de discutii contradictorii.

 

Succes tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, angelfire a spus:

Da' ce, eu am deschis acest topic? Inclin sa cred ca mie mi te-ai adresat, nu initiatorului topicului.

Esti un nimeni in drum, un rupt in fund. Esti atat de rupt de realitate incat o dai in insulte vazand ca nu ai argumente. Atata poti, asta esti tu.

Si din nou ai dat un reply plin de “intelepciune”. Pana acum nu ai spus nimic la subiect. Esti lipsit de discernamant si nu intelegi ca atacandu-ma pe mine nu iti rezolvi problema cu legislatia. Esti doar un bolnav mintal care are orgasm atacandu-I pe cei care nu sunt de acord cu el.

E bine ca macar stii glume, ca la legislatie esti varza.

 

In fine, astia sunteti voi, niste bieti rupti de realitate care ii atacati pe cei care nu sunt de acord cu voi. M i-e mila de bolnavii ca voi care nu au discernamantul necesar sa inteleaga ca rezolvarea unei probele nu consta in a ataca pe altii.

Sunt multe chichite in legislatia rutiera. Unii isi pun intrebarea de ce in masina trebuie sa porti centura de siguranta in timp ce calatorii din autobuz stau in picioare. Altii nu inteleg de ce filtratul e interzis. Exemplele pot continua. Cert este faptul ca bolnavii ca voi, astia care m-ati atacat, nu aveti leac. Faptul ca reply dupa reply ati dat in mine fara sa aveti nimic de comentat la subiect, denota clar ca sunteti niste bolnavi. Dar hei, sunteti mandri de voi, nu-i asa? La fiecare reply v-ati spus in sinea voastra “Ce i-am zis-o!” Acum haideti iar, haita de sacali bolnavi, sariti cu replyuri care consta in atacuri. Sa nu scrioeti nimic la subiect, ok? De ce? Pentru ca habar nu aveti si ati dovedit deja.


Noi, cei rupti de realitate iti uram traditionalul "Haaaai sictir!".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...