Sari la conținut

Suzuki Hayabusa 2013 ABS - 7900E


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

Hayabusa 2013 ABS, in jur de 88,000km, adusa din Germania dar model de Anglia, vitezometrul principal in mile si secundar in km. Proprietar din 2019.
Evacuare completa Two Brothers Racing 4-2-1, foarte usoara, am si tobele originale.
Harta de injectie de cuplu si putere mai mare, facuta la George TNG, selectabila din buton pe modul B, scoasa limitarea la 300km/h.
Nu consuma ulei deloc de la un schimb la altul (schimbat la 6000km), o am de 3 sezoane, nu are nicio problema doar vreau sa imi iau modelul nou.
Nu este "ïmpecabila", are zgarieturi conform cu nr de km, pe carene, pe rezervor de la magnetii de la tankbag, etc.
7900E usor negociabil.

 

https://www.olx.ro/d/oferta/suzuki-hayabusa-abs-an-2013-7900euro-IDgvZre.html?bs=olx_pro_listing&fbclid=IwAR1Up1hyB0bI_u1BZAwtlL9zp6oasBb0WeW40iQoJevn-oaY4SWFwaal4Yg

 

 

20200919_152932.jpg

20200919_152948.jpg

20210724_151238.jpg

20210915_132321.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man,citeste aici ce date obligatorii ai uitat sa pui in anunt:

Apoi completeaza anuntul. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,fiscalul consta in stampilarea contractelor de v-c daca esti cu toate impozitele la zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Apropo pentru cei cu Hayabusa gen 3, am verificat-o pe a mea și apare cu un recall in service. Nu am prea multe detalii, dar știu că are legătură cu frâna pe față: "potential issue with the front brake master cylinder!".

Acum 10 minute, Tornada a spus:

Apropo pentru cei cu Hayabusa gen 3, am verificat-o pe a mea și apare cu un recall in service. Nu am prea multe detalii, dar știu că are legătură cu frâna pe față: "potential issue with the front brake master cylinder!".

 

 Pfuu, probabil ca și pzkpfw, am crezut că suntem pe topicul dedicat Hayabusa!

Nu am mai putut edita postarea!

 

Oricum, un up la motocicleta pusă la vânzare aici! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@PzKpfW:Mda, cineva nu a raspuns/postat la subiect, a indus alta idee, precum ca "subiectul" ar costa 17000 desi era destul de evident pretul....sorry...

Editat de Lup69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc, s-a mai invartit unu-altu in iarna, acu am pus-o iara, am primit un telefon zilele astea. De vandut nu prea se da dusa :D

oricum, daca o dau acu,inseamna cateva luni fara motocicleta, ca aia noua pe gri inchis nici nu se stie ce termen de livrare are, minim 2 luni :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...