Jump to content

Campionatul mondial de fotbal-2022 din QATAR

Recommended Posts

• Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai Romania!:cheers:

Programul il gasiti aici

Edited by ZaiR

• ivan pedala changed the title to Campionatul mondial de fotbal-2022 din QATAR

Meciul place, se joaca!:ok:

:friends:              📢

eu chiar nu inteleg ce mama dracului se intampla in FIFA , cum mama dracului sa obligi jucatorii sa poarte banderola cu curcubeu??

fotbalul e fotbal, e un sport, sa fie atunci vorba de sport si nicidecum de gay si lgbt, pixxda mamei lor!!

2 minutes ago, apriliacluj said:

eu chiar nu inteleg ce mama dracului se intampla in FIFA , cum mama dracului sa obligi jucatorii sa poarte banderola cu curcubeu??

fotbalul e fotbal, e un sport, sa fie atunci vorba de sport si nicidecum de gay si lgbt, pixxda mamei lor!!

Fifa este o organizatie semi mafiota, care face miliarde din treaba asta. Este ca o curwa ordinara fara valori morale. Singura valoare e banu. 

Acum 33 minute, apriliacluj a spus:

e invers, nu-i lasa banderole cu un anumit mesaj

Edited by prafrau

Acum 59 minute, sasesase a spus:

Fifa este o organizatie semi mafiota, care face miliarde din treaba asta. Este ca o curwa ordinara fara valori morale. Singura valoare e banu. 

mega mafiota!!

Mi s-a parut destul de coerent filmul despre Blatter ce poate fi urmarit pe netflix. Oamenii erau din alta liga.

Acum 42 minute, apriliacluj a spus:

asa o fi, mi se pare corect!

dar macar sa nu aibe culoarea curcubeului!!

nu se poate, trebuie sa fie totul pe val. Legalizarea acestui stil de viata aduce contributii fiecarui stat din lume. Casatorii/divorturi, nebunii... gen, caseta cu Pamela si Tommy.⚽

ONtopic : M-am uitat la a doua repriza dintre SUA si Tara Galilor. Nu-mi dau seama care a jucat mai prost, ma intereseaza numele comentatorului TVR ce se credea dirijor. 🍳

Jignitor mi se pare sa n-ai voie sa consumi alcool pentru ca tara interzice acest lucru. Cine accepta aceasta conditie, la intoarcere cred ca intra direct in coma alcoolica.

1 hour ago, ZaiR said:

Jignitor mi se pare sa n-ai voie sa consumi alcool pentru ca tara interzice acest lucru. Cine accepta aceasta conditie, la intoarcere cred ca intra direct in coma alcoolica.

Bah eu sunt pentru treaba asta. Poate invatam si noi ceva de la astia. 

Nu e treaba mea, e legea tarii. Pot sa aleg sa merg sau nu acolo, dar e normal sa respect legea si traditia locala, daca decid sa merg acolo.

Acum 7 minute, sasesase a spus:

Nu e treaba mea, e legea tarii. Pot sa aleg sa merg sau nu acolo, dar e normal sa respect legea si traditia locala, daca decid sa merg acolo.

Exact! Accept sau nu. Din pacate e mai mult scandal decat fotbal in media.

Sai judeci organizatorii ca n-ai voie cu bauturi, droguri sau femei in pla goala, e ca si cand i-ai judeca pe japonezi ca mananca desculti.

On Topic! Azi zic ca va castiga Argentina / Polonia / Franta si Danemarca. 📢

Goluri sa se primeasca! 😎

Acum 19 minute, ZaiR a spus:

On Topic! Azi zic ca va castiga Argentina / Polonia / Franta si Danemarca. 📢

eu as zice Mehico in loc de Polonia 

in rest sunt de acord

Acum 41 minute, sasesase a spus:

Bah eu sunt pentru treaba asta. Poate invatam si noi ceva de la astia. 

Perfect, sunt 200000% de acord cu tine, dar am o mica nelamurire , de ce "*$%¥(#_¥¥$#÷, lor cand vin in tara mea/ ta, suntem atat de cretini incat ii lasam sa nu respecte legile tarii si mai mult sa le facem cobditii si sa ne dam dupa legile lor?

Acum 34 minute, Penetru a spus:

Felicitări România pentru boicot!

Am boicotat, nu?

Din principiu noi am boicotat aceste campionate pe principiile ligii conduse de sandu sau mitica dragomir. O copie a principilor FIFA la nivel microscopic

Dar principalul boicot ramane al celor 8 tari care nu doresc sa alerge cu curcubelul in spate chiar si cand e vorba de propriile umbre ale capitanilor de echipa.

Ideea e ca nu înțeleg de le-ar fi purtat.. ce treabă are fotbalul cu curcubeul?

Acum 2 ore, apriliacluj a spus:

eu as zice Mehico in loc de Polonia 

in rest sunt de acord

Acolo ma gandeam la un egal.. dar vedem pe seara cine are dreptate. :cheers: