Sari la conținut

Bocanci Angry Itch (Anglia) masura 45 NOI piele


Leon
 Share

Postări Recomandate

Vand o pereche de bocanci Angry Itch (Anglia) masura 45.

 

-piele culoare rosu & negru

-intarituri la varf

-talpă Commando Grip 

 

Eu i-am primit, dar nu sunt pe gustul meu.

Pe site-ul producatorului sunt acum la promotie la un  pret de aproape 700 lei, fara transport si eventual taxe/vama, Anglia fiind tara non-UE  :))))

 

Pretul meu: 450 lei (fix). Sunt nou-nouti! Transport gratuit in luna aceasta oriunde in tara(cu verificare colet)!

 

Atasez niste poze facute in graba, dar cel mai bine accesati site-ul lor pentru detalii(nu mai au masura 45 pe stoc):

 

https://angryitchboots.com/collections/8-hole-boots/products/angry-itch-8-eyelet-boots-with-steel-toe-cap-red-rub-off-leather

 

IMG_20221130_184124.jpg

IMG_20221130_184226.jpg

IMG_20221130_184141.jpg

IMG_20221130_184156.jpg

Editat de Leon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
Acum 4 minute, PzKpfW a spus:

Dacă nici pe olx nu ai succes cu ei, te-aș sfătui să-i pui pe ebay.

Ar fi o idee...insa nu am deloc experienta cu ebay-ul (nu am cumparat/vandut niciodata de/pe ebay).

 

Ar trebui sa incerc. Adevarul este ca ma asteptam sa-i dau pana acum...sunt unici in Romania, noi si la un pret cu mult redus fata de site-ul producatorului.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt cunoscător, dar cred că este articol destul de nișat care are un public țintă mai mare în Vest.

 

Nu este greu să-ți faci cont pe ebay, dar ca să vinzi cam ai nevoie de PayPal și de review-uri bune. Un vânzător nou, fără review-uri este puțin suspect. Încearcă să iei legătura cu cineva care are cont vechi pe ebay - @Garcya parcă, sigur mai sunt și alții. Văd că modelul se vinde pe la 150€ acolo. Eu am cont, dar nu am foarte multă activitate pe el și am fost doar cumpărător. Când am vândut, am apelat la altcineva.

 

Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 24 minute, PzKpfW a spus:

Eu am cont, dar nu am foarte multă activitate pe el și am fost doar cumpărător. Când am vândut, am apelat la altcineva...

Multumesc pentru sfat

Acum 20 minute, Patrick_M a spus:

Pune pe Willhaben daca te descurci cu germana. Austriecii sunt fani ciudatenii. 

Nu ma descurc deloc cu germana (si cu toate astea, ascult cu placere Rammstein)    :)))

Acum 19 minute, Unreal2 a spus:

Vorbeste cu Alex de la Beautyofpain sau cu Titus de la letsrock sa ii bage la ei in magazine in regim de consignatie. Sigur scapi repede de ei.

Cum dau de ei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...