Sari la conținut

Lichidare placute frana SBS sinterizate pret unic 50 lei/set


Postări Recomandate

Majoritatea sunt sinterizate (Street Excel adica HS si LS), cateva ceramice (Street adica HF).

Locatie Bucuresti. Nu se trimit prin curier, la pretul asta daca cineva nu ridica pachetul ma costa mai mult decat produsul dus-intors.

Nu mai pot aduce alte modele.

 

Coduri si aplicatiile cele mai uzuale:

 

519HF - spate Monster alte Ducati 92-09

566HF - fata Monster 94-99

593HS - fata Honda F1 F2 Africa Twin

604RSI - spate DRZ400SM

645HS - fata FZR600 TDM850 Vmax

700HS - fata Transalp, Shadow, CBF1000

705HS - fata ZR7, Bandit400, Bandit600, SV650

714HS - fata RF900 Bandit1200

733LS - spate R1 98-01

770LS - spate FZ1 XJR1300

 

Separat 2 seturi placute Goldfren 032 S3 (echivalent SBS 631HF) tot la 50 lei/set, aplicatii fata ZZR600/1100 Bandit400, GSR, SRAD, GSXR inceputul anilor 2000, SV1000, Bandit1250

 

Catalogul SBS poate fi consultat aici: https://www.sbs.dk/

Catalogul Goldfren poate fi consultat aici: http://www.goldfrenusa.com/catalogs-pdf.htm

 

Daca nu va descurcati cu coduri si compozitii dati un tel si le descurcam impreuna.

 

Telefon 0723 597 596

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Idee, dacă ești băiat serios: banii de transport dus-intors în avans pe card. În felul ăsta toată lumea e mulțumită.

Sau doar banii "de retur", că transportul e in sarcina clientului. Totuși ar trebui ca lumea să fie serioasă, și eu am trimis unui coleg de pe forum un pistol cu impact, i-am propus să îi trimit și să achite după ce primește pachetul (știu, cam mare încrederea), dar a zis că nu folosește internet banking. Așa că am făcut un preț decent cu tot cu transport (ramburs, plata la livrare prin poștă) și aia a fost.

Scuze pentru intervenție!

Editat de Lucian_M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Lucian_M  nici o problema interventia e binevenita.

Am avut magazin mai bine de 10 ani si am trimis sute de pachete pe incredere fara nici un ban in avans, procentul de neseriosi e foarte mic (sub 2%) si acoperi pagubele usor cand vinzi produse in profit. Numai ca in cazul de fata suna ca dracu: "pune-mi 20 lei pe card sa ma asigur ca ridici pachetu si 50 lei ramburs pe curier" asa pune direct 70 si nu mai plateste curierul retur, dar daca scriam asta se gasea vreunul sa ma faca arogant ca pretind incredere fara sa o ofer si eu, am incercat sa ma feresc de flameuri.

 

Majoritatea am inceput pe mobre mai vechi si daca ai asa ceva la pretul cerut sunt superocazie, daca mai adaugi curier nu mai e chiar super.

Pt cei care nu sunt din Bucuresti gasim o solutie poate aveti vreun amic student aici i le duc eu intr-o seara la usa la camin si vi le aduce acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 20.01.2023 la 7:30, lipton a spus:

Goldfren 032 S3 vandute.

Salutare colegu! Mulțumesc pentru plăcuțe! Recomand cu drag 👍🍻 Toate cele bune! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista actualizata, au ramas:

 

593HS - fata CBR600 F1 F2 , Africa Twin - 2 seturi

604RSI - spate DRZ400SM, CR250/500R, YZ125/250/426 - 1 set

705HS - fata VN800/900/1500 - 1 set

714HS - fata RF900 Bandit1200 - 2 seturi

733LS - spate R1 98-01 - 1 set

770LS - spate FZ1 XJR1300 - 1 set

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...