Sari la conținut

Yamaha r6/ 600rr Bucuresti


RazvanZtta
 Share

Postări Recomandate

Salutare! urmeaza sa imi achiziționez o sportiva si ma intrebam daca este cineva cu inima mare din bucuresti care sa dețină un cbr600rr sau un r6 si este sa dispus sa faca un gest si sa ma lase sa ma urc pe ea sa vad cam cum este pozitia (nu ma plimb cu ea, doar sa vad pozitia) mentionez faptul ca nu vreau sa deranjez oameni de pe olx sau chestii de genul doar ca sa vad acest aspect, tocmai de aia apelez la comunitate. 

am 1,86 si de asta ma intereseaza felul in care as sta pe ea. 

Multumesc anticipat! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti constient ca testul il vei face daca pui banii gaj la motocicleta ce o vei testa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe loc o să ți se pară acceptabil fiindcă tu îți dorești ss. După ce îți vei achiziționa una ai să vezi că nu e așa roz, că nu e tocmai ușor de manevrat, că stai dacă nu în cap în mâini etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 29 minute, RazvanZtta a spus:

Sunt constient, insa nu vreau sa testez nimic, motocicleta ramane pe cric iar eu cu picioarele pe asfalt. strict pozitia mainilor  intereseaza, sa nu simt ca stau “in cap” pe ea. 

De obicei,dupa urcatul in sa,daca ajungi ok,apare intrebarea:ma lasi o tura?In sensul asta am scris,anticipand. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

13 minutes ago, Kristian K said:

De obicei,dupa urcatul in sa,daca ajungi ok,apare intrebarea:ma lasi o tura?In sensul asta am scris,anticipand. :)

da, inteleg dar nu e cazul :)) chiar si daca sugerează propietarul acest lucru, voi refuza respectuos pentru ca nu este lucrul meu si nu vreau sa imi asum astfel de riscuri. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat timp ai contravaloarea pe masa,e doar alegerea voastra. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8 hours ago, Cristian C. said:

E prima motocicletă? Ai permis?

 

Până la urmă dacă vrei supersport, îți iei și gata. 

 

Dacă nu îți place, o vinzi mai departe și îți iei ce crezi că ți se potrivește. 

 

Asfalt uscat!

Am si permis si motor. 

Asfalt Uscat! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E naspa o sportiva daca vrei sa o folosesti daily, sau sa te mai si plimbi. Nu ti vei da seama niciodata daca iti va conveni pozitia pana nu o sa si mergi 30 min, 1 ora cu una(cel putin). Initial, pozitia ti se va parea interesanta, incantat de dorinta+estetica ei. Daca nu iesi foarte des, sau daca iesi, mergi in afara orasului.."sa te dai", (chiar daca poti sa te dai si cu un naked sau sport touring), atunci asta e ce cauti. Daca mai vrei sa faci si un trafic de Bucuresti cu ea, mai bine mergi pe jos. Am incercat trafic cu asa ceva, si nici macar n a fost de Bucuresti, si am regretat putin decizia..

Editat de orangefresh2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 hours ago, orangefresh2 said:

E naspa o sportiva daca vrei sa o folosesti daily, sau sa te mai si plimbi. Nu ti vei da seama niciodata daca iti va conveni pozitia pana nu o sa si mergi 30 min, 1 ora cu una(cel putin). Initial, pozitia ti se va parea interesanta, incantat de dorinta+estetica ei. Daca nu iesi foarte des, sau daca iesi, mergi in afara orasului.."sa te dai", (chiar daca poti sa te dai si cu un naked sau sport touring), atunci asta e ce cauti. Daca mai vrei sa faci si un trafic de Bucuresti cu ea, mai bine mergi pe jos. Am incercat trafic cu asa ceva, si nici macar n a fost de Bucuresti, si am regretat putin decizia..

un punct de vedere foarte bun! Multumesc! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...