Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Principiul il cunoastem, sau cel putin am auzit de el, cu totii. Si este tot mai des folosit, cel putin in ultima vreme.

Tinere care, in schimbul unei "senzatii tari" sau, de ce nu, a unei ture pana la o anumita destinatie, accepta aceasta varianta de plata in "natura".

 

Avand contextul dat, apare urmatoarea intrebare:

 

La un rezervor al unei motociclete medii (gen 18 litri), si un consum de 6.5/100, oare cate femei ai putea tufe cu un singur plin, avand in vedere ca fiecare femeie trebuie "plimbata" in medie o anumita distanta pana la a se lasa convinsa de tranzactie?

 

post-70685-0-20370700-1490802287_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1878

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

cum adica o anumita distanta, vrei sa zici ca marimea conteaza?

alea pe care le incotopenesti cu plimbatu nu sunt femei, sunt niste caricaturi, parerea mea.

 

si lipseste varianta zero, eu pe aia as fi ales-o.

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poll-ul nu-i complet. Mai era varianta 'Am Pegaso/Transalp...'

 

Oricat as tinde sa-ti dau dreptate, cu siguranta exista satuce pe la capatul lumii unde pegaso-ul este un adevarat "calu lu' fat frumos"...

 

vrei sa zici ca marimea conteaza?

 

Ca ecuatia sa aiba un rezultat cat mai mare, marimea trebuie sa fie cat mai mica, deci da, conteaza...

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum adica o anumita distanta, vrei sa zici ca marimea conteaza?

alea pe care le incotopenesti cu plimbatu nu sunt femei, sunt niste caricaturi, parerea mea.

 

si lipseste varianta zero, eu pe aia as fi ales-o.

Esti prea serios :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ha, eu serios? te inseli my friend, sunt cel mai neserios om din lume.

 

Na:

 

Un tip intarzie la munca si sefu' incepe sa-l balacareasca: - trebuia sa fii la munca la 8.30 !!! la care tipu': - de ce, ce s-a intamplat la 8.30?

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facea FZR-ul 0-100 in 2.9 sec? Facea!

 

Revenind la intrebarea mea, cred ca ala cu FZR-ul iesea in pierdere, daca necunoscuta se limita la timp, si nu la lungime, pentru a onora plata...

Editat de ®azvan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum daca esti nashpet poti sa o plimbi pe una 3 rezervoare ca degeaba. daca nu esti, nu prea ai nevoie sa o plimbi, e asa, un bonus. in camin aveam pe unu' in camera vecina era vrajitor, "pacalea" una pe saptamana cel putin, nu ierta nimic, si era mic, chel si urat dar avea o vrajeala ceva de speriat. nici fetele nu erau printese toate dar oricum. si nici nu avea motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este ok pollu , tractoristii prefera sa-si mute lutu la deal.

 

adica stai asa, astia cu enduro, recte moto neatractive, sunt pidosnici sau cum?bine naiba ca mi-ai zis ca am avut si eu din asta si nu stiam ca sunt poponar. ai o poza cu tine la indemana?

lasa, hai mai bine ca iti dau FBul pe privat si discutam acolo mai multe. Ce bere iti place?

 

eu am un tricou roz, de fapt e culoarea tuna dar am zis roz sa fie mai generic pt astia straight, dar nu cred ca imi stirbeste din masculinitate ca am un mers mai hotarat, tu ce parere ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica stai asa, astia cu enduro, recte moto neatractive, sunt pidosnici sau cum?bine naiba ca mi-ai zis ca am avut si eu din asta si nu stiam ca sunt poponar. ai o poza cu tine la indemana?

lasa, hai mai bine ca iti dau FBul pe privat si discutam acolo mai multe. Ce bere iti place?

 

eu am un tricou roz, de fapt e culoarea tuna dar am zis roz sa fie mai generic pt astia straight, dar nu cred ca imi stirbeste din masculinitate ca am un mers mai hotarat, tu ce parere ai?

eu n-am transalp, canta la masa din fund...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu n-am transalp, canta la masa din fund...

 

hai poate te razgandesti. mama m-a invatat sa nu zici la nimic nu pana nu incerci macar o data.

o mvie e o mvie, pe intuneric nici nu-ti dai seama cine e sub masa, ce conteaza? eu sunt brunet, tu?

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...