Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1878

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da o fuga la farmacie, mergi la sectiunea de termometre si cumpara-ti un termometru rectal de la Johnson & Johnson.

Asigura-te sa fie aceasta marca.

Mergi acasa, inchide toate usile, trage draperiile si inchide-ti telefonul pentru ca nimeni sa nu te deranjeze. Schimba-te in haine cat mai confortabile si aseaza-te pe scaunul tau favorit. Deschide pachetul si scoate termometrul. Cu grija, pune termometrul pe o masa sau o suprafata neteda astfel incat sa nu cada.

Scoate foaia cu instructiuni si citeste cu atentie. Vei observa ca pe prospect scrie: Fiecare termometru rectal facut de Johnson & Johnson este testat personal si apoi dezinfectat.

Acum inchide ochii si spune de cinci ori: Sunt atat de bucuros ca nu lucrez la departamentul de testare a calitatii termometrelor Johnson & Johnson.”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, Penetru a spus:

Da o fuga la farmacie, mergi la sectiunea de termometre si cumpara-ti un termometru rectal de la Johnson & Johnson.

Asigura-te sa fie aceasta marca.

Mergi acasa, inchide toate usile, trage draperiile si inchide-ti telefonul pentru ca nimeni sa nu te deranjeze. Schimba-te in haine cat mai confortabile si aseaza-te pe scaunul tau favorit. Deschide pachetul si scoate termometrul. Cu grija, pune termometrul pe o masa sau o suprafata neteda astfel incat sa nu cada.

Scoate foaia cu instructiuni si citeste cu atentie. Vei observa ca pe prospect scrie: Fiecare termometru rectal facut de Johnson & Johnson este testat personal si apoi dezinfectat.

Acum inchide ochii si spune de cinci ori: Sunt atat de bucuros ca nu lucrez la departamentul de testare a calitatii termometrelor Johnson & Johnson.”

Știi care e diferența între un termometru oral și unul rectal? De gust!

5D218C52-9177-4F61-96FA-CA384CF2AE7D.jpeg

E176A10F-8FC4-43C0-A67A-3D83BA3B81AF.jpeg

71DEF4D1-8072-4012-A68F-85CAFB183E71.jpeg

429D1182-B670-4F7A-8AC9-0E6FA2B4A745.jpeg

A43C259B-6D5F-4CF4-B011-8B7CA7992886.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-Zborul Ryanair, sunt interceptorul bielorus, îţi ordon sa aterizezi urgent!

-De ce?

-Din cauza unor materiale explozive aflate la bord.

-Nu avem materiale explozive la bord.

-Nu la voi, la noi!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zborul Ryanair, sunt interceptorul bielorus, îţi ordon sa aterizezi urgent!

-De ce?

-pentru a evita poluarea sonora

-ce poluare sonora la 34000 picioare? 

-Aia care o sa fie cand iti frig o racehat daca nu aterizezi acum. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 ore, Penetru a spus:

Tare grecoteiul.

 

E tare la '' malaka '' . E monologul unui grec afumat care chiar chiar daca are dreptate , nu are nici o treaba cu topicul asta  .  Nu aveti destul topicul de Coronavirus/Vaccin /etc , chiar trebuie si la Fun sa veniti cu rahaturile astea? Antivaxxeri care vor sa salveze planeta nu sant cu nimic mai buni decat vaccinatii care i cearta intruna pe aia care nu vor se vaccineze. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa mine, clipul e amuzant prin felul in care reactioneaza grecoteiul (afumat sau nu). Eu doar asta am luat din clip si m-a amuzat, si nu am considerat ca cel ce a postat, a vrut sa sa faca populara parerea grecului privind “covrigul”. 
Nu cred ca trebuie certat nimeni pentru gusturile in materi de umor. Sunt din pacate pe aici, mult prea multi care doar critica, .....orice!

Mi-am exprimat o parere generala, deci sa nu dacem polemica, zic. 
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...