Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2108

  • Penetru

    1893

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 2 ore, Penetru a spus:

Ne-am agitat degeaba! Furia românilor după ce ucrainenii au adâncit pe șest canalul Bîstroe s-a dovedit inutilă, pentru că în dimineața aceasta canalul a devenit inutilizabil, în urma unei viituri imense cu peturi din România. Experții spun că adâncirea canalului a dus la creșterea vitezei apei în amonte, așa că peturile au luat-o brusc la vale, într-o avalanșă de Neumarkt imposibil de stăvilit.
Ucrainenii estimează că e nevoie de câteva decenii ca să elibereze canalul de peturile și răgăliile venite dinspre români: ”Ne-am lăcomit și am supt-o. Ne-a mâncat în poponeata să adâncim canalul Bîstroe, nu am realizat că ne batem cu o forță redutabilă a naturii, nesimțirea românilor”, a declarat Zelenski.
Un alt efect al colmatării canalului Bîstroe este pe celelalte brațe ale Dunării e curățenie lună, peturile fiind luate de curenți și duse înspre zona unde s-au făcut lucrările. ”În prezent, se mai poate naviga doar pe la Sulina, dar atenție la pirați”, explică ministrul de externe Aurescu.

timesnewroman.ro

...

😂😂

 

Imi poate explica moderatorul ce mi-a sters "comentariul" ce tocmai l-am repostat, in ce consta motivul cenzurarii? Pana la urma, o gluma ramane o gluma.

Simtul umorului este apanajul celor inteligenti.

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica pe vremea cand s-o nascut Iliescu, Marea Moarta era inca doar bolnava. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, FlipperCo a spus:

...

Doua pagini mai in urma, este una din glume deja postata! Nu sunteti deloc atenti (pregatiti)!:blbl:

 

On: - urmarile cutremurelor de la Gorj:

312977292_1640969552965832_1683648124094561411_n.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, ivan pedala a spus:

Doua pagini mai in urma, este una din glume deja postata! Nu sunteti deloc atenti (pregatiti)!:blbl:

 

ne cerem scuze și mulțumim din inimă moderatorului. eu nu promit că nu o să se mai repete pentru că sunt bătrăn și senil chiar dacă se repetă eu tot râd pentru că am uitat că am mai râs odată

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...