Sari la conținut

Ce școala de moto sa aleg?


Theodor
 Share

Postări Recomandate

Chiar daca.l bati... Nici bătaia nu mai e ce era odată.

Voi in loc sa încurajați băiatul v.ati pus pe el, după ce găsește instructoarea de noapte parca și văd că faceți coada la el sa va înscrieți și voi la cursuri :)))

🍺

hai bafta.n toate și putere.n piston care aveți monocilindru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 21.03.2023 la 2:09, Theodor a spus:

Salutare comunitate moto!

Vreau sa imi iau permisul luna viitoare si nu stiu ce scoala sa aleg. Vin aici cu intrebarea pentru ca am 16 ani si... :D Sincer vreau o instructoare, pentru ca mi se pare ca ne-am conecta mai bine si mai ales pentru ca nu suport sa tipe cineva la mine :( 

Sora unei colege a luat permisul anul trecut, dar la categoria a. Ea mi-a trimis scoala astahttps://www.scoala-baneasa.ro/ dar cand am sunat mi-au spus ca nu au instructoare..

As vrea sa stiu ce instructoare recomandati in Bucuresti, preferabil sa fie in sectorul 1 si daca stiti cumva daca poate face sedintele seara.

Daca aveti si un sfat despre ce sa imi iau..eu cam asta am in cap 🤪 

6d.d1.de.2766.png

 

 

Multumesc anticipat!

Salutari,

Nu-i rau ca stii exact ce vrei, dar ce ai postat tu mie imi suna mai mult a anunt matrimonial. 

Bafta. 

 

Editat de MirceaB
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Eu am facut la Electronicii si cu un instructor m-am certat , altul mi-a zis ca ambreiajul se invata in poligon si NU pe strada, iar al treilea mi-a spus ca daca il mai bruschez in examen cu ambreiajul imi da un pumn in casca! Si am luat din prima! Am facut scoala pe o mobra, dat poligon pe ea si partea de strada pe alta(a zis domnul militist ca e tot mobra si aia)... Am un an, inca nu am murit si parcurs aproximativ 7000 de km pe moto si 33000k pe scuter.

Editat de sniperul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Ce școala de moto sa aleg?
Acum 19 ore, sniperul a spus:

Eu am facut la Electronicii si cu un instructor m-am certat , altul mi-a zis ca ambreiajul se invata in poligon si NU pe strada, iar al treilea mi-a spus ca daca il mai bruschez in examen cu ambreiajul imi da un pumn in casca! Si am luat din prima! Am facut scoala pe o mobra, dat poligon pe ea si partea de strada pe alta(a zis domnul militist ca e tot mobra si aia)... Am un an, inca nu am murit si parcurs aproximativ 7000 de km pe moto si 33000k pe scuter.

Stii ca ai dat reply la un topic initiat de un nou venit in martie, care nu a raspuns la nimic pe aici, nu? :)))

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 ore, sniperul a spus:

Eu am facut la Electronicii si cu un instructor m-am certat , altul mi-a zis ca ambreiajul se invata in poligon si NU pe strada, iar al treilea mi-a spus ca daca il mai bruschez in examen cu ambreiajul imi da un pumn in casca! Si am luat din prima! Am facut scoala pe o mobra, dat poligon pe ea si partea de strada pe alta(a zis domnul militist ca e tot mobra si aia)... Am un an, inca nu am murit si parcurs aproximativ 7000 de km pe moto si 33000k pe scuter.


Examenul pe strada cum a decurs? Cam ca o ora de curs, nu?

Editat de Speedy.K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...