Sari la conținut

1. Grande Prémio TISSOT de Portugal 2023


Kagemusha
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 455
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum 2 minute, TETEA. a spus:

N-ar trebui sa va pese, la ce fracturi de logica afisati public, o litera mancata e ultima voastra grija!

 

daca te deranjeaza logica mea poti folosi functia de ignore, simplu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 21 minute, danypop a spus:

După astfel de accidentări îți vine să bagi picioru-n tot, pasiune, faimă, bani, titluri(măcar de avea vreo 5-6)

Ramai desfigurat și olog pe viață. 

Mari riscuri.... Și când mai vezi că-i înjura pe aici lumea ca nu le place de moaca lor.... 🙂🤦‍♂️

intreaba-l pe JLo..

da omu statea bine financiar asa ca na, si-a permis.

e o meserie si asta, ca oricare alta.

cu riscurile ei :) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te primim oricând la o "bârfă, o semințe pe marginea drumului" 

Acum 5 minute, Cavaleru a spus:

daca te deranjeaza logica mea poti folosi functia de ignore, simplu

Cred ca putem rămâne calmi și cu un limbaj civilizat chiar dacă nu tot timpul suntem cu toții de aceeași părere. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, TETEA. a spus:

Din cate observ, se discuta chestii serioase.

Se calculeaza puncte fictive, se gasesc scuze ca "au mai gresit si altii", etc.

Va rog sa ma scuzati, ma cer afara respectuos, intrucat timpul meu valoreaza mai mult decat "creerii" vostri in viu.

aidi pa!

 

Bine ai revenit! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam asta e rolul unui forum. 

Ne-a adunat aici o pasiune comuna, motorsportul, racingul. E bine sa avem opinii diferite ca asa avem și ce discuta. 

Acum 9 minute, frigider a spus:

intreaba-l pe JLo..

da omu statea bine financiar asa ca na, si-a permis.

e o meserie si asta, ca oricare alta.

cu riscurile ei :) 

Nu le plâng eu de milă dar cred ca am putea fi puțin mai calculați în exprimare(nu e fb aici) 

Stam confortabili pe canapea și pe noi ne deranjează uneori mai mult decât pe cei implicați /prejudiciati în acele incidente. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 hours ago, xt600 said:

Honda e cea mai slaba.

 

Este. Dar Repsol Honda este o echipă care gravitează în jurul lui iar RC213V-ul este o motocicletă pe care o cunoaște foarte bine. M1 este total necunoscută pentru el, dezvoltată de/pentru alt pilot și stil de pilotaj, iar în momentul de față este doar sensibil mai performantă decât Honda. Per total ar fi deci într-o situație mai proastă ca la Repsol.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam multe clisee pe un topic de motogp. Intreba l pe JLO / spune i lui MM / ... samd de parca unii chiar cred in Miki Alexandrescu.

Credeam ca doar la topicul urakian se discuta asa.. Zii lu Putin.

 

Dar cand nu ai argumente sau idei.. o dai in balarii mai rau decat PolEsp prin prundis.🗯️

Editat de nike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

31 minutes ago, nike said:

cam multe clisee pe un topic de motogp.

 

E topic microbist, mulți au afinități pentru un pilot, o echipă sau un constructor. Din păcate nu mulți apreciază sportul și competiția în sine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 38 minute, nike a spus:

cam multe clisee pe un topic de motogp. Intreba l pe JLO / spune i lui MM / ... samd de parca unii chiar cred in Miki Alexandrescu.

Credeam ca doar la topicul urakian se discuta asa.. Zii lu Putin.

 

Dar cand nu ai argumente sau idei.. o dai in balarii mai rau decat PolEsp prin prundis.🗯️

putina caterinca n-a omorat pe nimeni. 

doar nu crezi ca ii cauta cineva sa le zica / ii intrebe :) 

Editat de frigider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, B.B. a spus:

Pai ce legatura are cat de de cald/rece era cauciucul cu blocarea franei, asta nu inteleg..  sau poate discurile de frana erau reci? 

Tu de cand nu te-ai mai suit pe o mobra?!

Acum 7 ore, B.B. a spus:

Am vb cu el si zice sa nu va mai bucurați aiurea. Are bilete deja pt Argentina si compania aeriana nu ii da refund. In plus nu il doare mana așa tare incat sa nu poata frâna... :P

 

Pai el n-a putut frana nici cu doua maini intregi... 🤪

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Screenshot-20230327-170728-Instagram.jpg

MM operație azi dimineață fixat osulețul cu 2 șurubele.Treaba bună recuperare ușoară dar nu merge pe Argentina.

Sta pe Madrid în casa aia de zici ca e galerie de arta (casa mai impersonala n am văzut btw) și se uita cu câinii la tv.

Numa bine are 3 săptămâni sa revină în forță la CoTA și driblează și penalizarea.win-win.

Ar fi bine la CoTA sa câștige ca altfel deja ia Pecco avans - Bestia out,Q pe niciunde....nu ii vad vreun oponent serios la titlu în afara de MM.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 46 minute, Method a spus:

Screenshot-20230327-170728-Instagram.jpg

MM operație azi dimineață fixat osulețul cu 2 șurubele.Treaba bună recuperare ușoară dar nu merge pe Argentina.

Sta pe Madrid în casa aia de zici ca e galerie de arta (casa mai impersonala n am văzut btw) și se uita cu câinii la tv.

Numa bine are 3 săptămâni sa revină în forță la CoTA și driblează și penalizarea.win-win.

Ar fi bine la CoTA sa câștige ca altfel deja ia Pecco avans - Bestia out,Q pe niciunde....nu ii vad vreun oponent serios la titlu în afara de MM.

 

Pai tu cu cateva multe milioane de euro sau dolari ti-ai fi luat un apartament cu 2 camere la etaju 4 in Berceni. Nu?

Normal ca si-a luat viloaie, ce pla lui.

 

Legat de deget, si eu am crezut ca e degetu dar daca citesti mai bine e os metacarpian, asta inseamna unul din cele din palma. 

Daca era un deget nu cred ca ar fi lipsit.

Acum 2 ore, Speedy.K a spus:

Tu de cand nu te-ai mai suit pe o mobra?!

 

Pai el n-a putut frana nici cu doua maini intregi... 🤪

Acum am vazut ce m-ai întrebat.

Vezi ca am doua mobre la profil si nu-s puse la mișto.

Ultima oara a fost weekendul trecut vreo 3 ore de hard enduro pe coclauri, asa de primăvară. Dar nu cred ca m-am oprit toata iarna de iesit off-road.

Ma scuzi ca nu ma dau pe supersport iar de blocat fata am blocat-o de cateva ori la viata mea si de fiecare data am fost pe jos, n-am apucat sa am reflexul de a o lasa asa repede ca MM si nici nu am reflectat prea mult la teoria aderenței pneului față.

Mea culpa. 

Pt mine frana blocată înseamnă pe jos, nu prea am făcut slides cu pneul față la viata mea :D

Acum 2 ore, Speedy.K a spus:

Tu de cand nu te-ai mai suit pe o mobra?!

 

Pai el n-a putut frana nici cu doua maini intregi... 🤪

Acum am vazut ce m-ai întrebat.

Vezi ca am doua mobre la profil si nu-s puse la mișto.

Ultima oara a fost weekendul trecut vreo 3 ore de hard enduro pe coclauri, asa de primăvară. Dar nu cred ca m-am oprit toata iarna de iesit off-road.

Ma scuzi ca nu ma dau pe supersport iar de blocat fata am blocat-o de cateva ori la viata mea si de fiecare data am fost pe jos, n-am apucat sa am reflexul de a o lasa asa repede ca MM si nici nu am reflectat prea mult la teoria aderenței pneului față.

Mea culpa. 

Pt mine frana față blocată înseamnă pe jos, nu prea am făcut slides cu pneul față la viata mea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, frigider a spus:

putina caterinca n-a omorat pe nimeni. 

Nu e katerink, e doar hate si cred ca vreo 2-3 de pe aici sunt in stare sa faca pogo la o piesa de teatru. 🐧

 

Acum 4 ore, frigider a spus:

doar nu crezi ca ii cauta cineva sa le zica / ii intrebe :) 

 

E chiar personala treaba. Ca taurii carora nu le place rosu. Ghinion!!! Pecco le va rupe fasul anul asta. Zi-le asta!

 

Bwhahahhahahhahahhahahahha:crack:

 

 

 

 

Acum 4 ore, PzKpfW a spus:

 

E topic microbist, mulți au afinități pentru un pilot, o echipă sau un constructor.

Stiu! Jigodia aia de Marcel a mers bine, bine ca n-a mers mult 💨

 

Acum 4 ore, PzKpfW a spus:

Din păcate nu mulți apreciază sportul și competiția în sine.

 

In motogp dupa ce vezi o cursa live il vei aprecia si pe ultimul iesit. Cine termina cursa, dpmdv e invingator.

93, 63, 20 sunt din alt film, restul merg tare si franeaza tarziu.

 

1 oră în urmă, TETEA. a spus:

Campionatul e lung, foarte lung!

 

99% din postarile tale sunt ca aceasta,inutile ca o flegma in ocean ce spera sa faca un val.

Sper ca apreciezi, doar te-am informat :cheers:

Editat de nike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, nike a spus:

Ghinion!!! Pecco le va rupe fasul anul asta.

Asa pare,dar sa nu ne pripim. :)

1 oră în urmă, nike a spus:

Jigodia aia de Marcel a mers bine, bine ca n-a mers mult 💨

Asta a fost buna rău :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...