Sari la conținut

Freemoto.com


Vince Black
 Share

Postări Recomandate

salut.

 

nu am auzit de firma :crack:

 

dar scuterul arata bine, si descrierea tehnica este acceptabila.

 

de marca n am auzit , deci nu ti pot spune nimic despre calitate.

 

e destul de ieftin pentru 1000E

 

poate fi mai rau decat ceva chinezesc? :lol:

 

scuze ca nu te am putut ajuta, sa ne auzim de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Deci intai intrebi daca a auzit careva de motowell ca vrei si tu sa-ti cumperi din ungaria si apoi te apuci sa-l propavaduiesti ce mare scula de bascula sunt scuterele astea??? Poate am inteles eu gresit. Ce interes comercial zici ca ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca cel mai bun scuter ieftin este fabricat de Motowell...peste kymco,zic eu.

vezi la www.scuterul.eu

 

Salutare tuturor. Acum ce sa-ti zic, din specificatiile tehnice reiese ca scuterul mentionat de tine este destul de capabil, dar sa fim seriosi chiar crezi ca acel scuter este capabil sa se apropie macar de acele caracteristici tehnice? La Kymko macar stim ca este pe bune, ce cumperi exact aia primesti. Cat despre cel mai ieftin ... n-as baga mana in foc ca un Kymko Agility 50 n-ar fi mai ieftin. Bafta.

 

Un lucru stim sigur, Kymko are traditie si experienta, pentru ca produce de multa vreme moto, scutere jetski-uri si atv-uri!

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :baldy: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiti careva firma asta www.freemoto.com/scootere

a-ti cumparat vreun scuter de la ea?eu vreau sa il iau pe acela de 125.e bun de ceva? ms

am vazut si eu scuterele de pe site de la freemoto . Si eu as vrea sa mi-l iau pe acela de 125 . Seamana cu modelul de la firstbike de 125 . Motorul pare acelasi . Are un prieten scuter de la firstbike de 125 si merge perfect . In doi ani nu a schimbat nimic la el . Totul e sa ai grija de el . Sa-l intretii bine .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...