Sari la conținut

Spune NU vitezei- Editia a IV-a


Postări Recomandate

Acum 8 ore, FlipperCo a spus:

Data viitoare genul de postari fara alte precizari si/sau descrieri inaintea linkului vor fi sterse! 

Nu toti au fb sau trebuie sa aiba. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Kristian K a spus:

Data viitoare genul de postari fara alte precizari si/sau descrieri inaintea linkului vor fi sterse! 

Nu toti au fb sau trebuie sa aiba. :)

👍

 

DETALII:
Alegem sa spunem Impreunã "NU Vitezei", aläturi de

Bikers For Humanity, Augustin Watches, Zeno Service, Bardahl România, BikerFunShop, Brigada Rutiera Bucuresti.

In data de 28.05.2023 începând cu orele 10.00 pe platforma Zeno Moto Service ( Soseaua Pipera 55C,

Bucuresti 077190, Langa DRCPIV Pipera).

Ce vom face:

Poligon moto unde cei de Brigada Rutierã ne vor arata si învatà cum sa avem grija de noi: frânare de urgent, evitare obstacol în curba, comportament preventiv În condusul moto si impreuna cu Echipa Ride&Ride vom exersa impreuna tehnicile aratate.

Ne aläturäm Campaniei Bikers For Humanity n proiectul constructiei caselor pentru familiile defavorizate din BRAN."Motociclistii voluntari vor pune umárul la ridicarea a douã imobile destinate unor familii defavorizate (30 de persoane, din care copii, persoane în vârstã sau cu handicap locomotor), care actualmente träiesc în locuinte improvizate si insalubre, in vecinatatea unui obiectiv turistic de important major, Castelul Bran."

Licitatie achizitie produse puse la dispozitie de catre partenerii nostri. 

a. Stilouri Augustin : https://www.

stilouriaugustin.com

Casti NEXX - https://www.bikerfunshop.ro

Bardahl Romania uleiuri - https://bardahl.ro

Pagaia lui Toma Simionov - se liciteazã si online în cadrul evenimentului

Ceaun oferit de Ride&Ride în locatie - fiecare doneazã cât vrea

4. Plimbare dupã eveniment La Partid - Lehliu. O super tura moto.

Postam permanent în eveniment detaliile noi cât si obiectele puse la" bâtaie" in licitatie.

Sa fie Safe Ride alaturi de Emergency Ride&Ride.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, FlipperCo a spus:


Dar ce text, ce scriitura, mai ca imi vine sa ma imbrac chiar acum sa o iau spre eveniment de teama sa nu intarzii...

Vad ca s-a dat un copy-paste ulterior, dar n-am putut sa-mi infranez umorul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 31 minute, Speedy.K a spus:


Dar ce text, ce scriitura, mai ca imi vine sa ma imbrac chiar acum sa o iau spre eveniment de teama sa nu intarzii...

Vad ca s-a dat un copy-paste ulterior, dar n-am putut sa-mi infranez umorul!

Nu te obliga nimeni sa participi. Sa facem misto e simplu si la indemana celor mai multi din pacate, sa pui lucrurile cap la cap si sa organizezi ceva, orice, e mai greuț. Si daca te apuci si chiar iti iese, sigur sar haterii ce oricum nu stiu altceva. 
“RESPECT!”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu cred sa ne cunoastem, deci nu pot sti daca am sau nu.

Oricum, eu doar ti-am raspuns cu aceeasi formula de salut pe care mi-ai adresat-o, deci nu vad ce ai sa-mi reprosezi.

Editat de Speedy.K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...