Sari la conținut

Scootere, Motociclete Marca "firstbike"


David
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 161
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Are vreo 5000 km.Si de tinut in blana...slava Domnului.Ti-a bubuit sub tine vre-un FirstBike dupa ce l-ai tinut in blana 400m sau esti unul din aia care vorbesc pentru ca e la moda?

nu a bubuit sub mine da cunosc baieti care "le-a bubuit"vorba vine,li s-au stricat eu zic ca nu te tine in 10000km

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ma ca tine.Si nu zic asta ca asa am auzit,ci pt ca un om din cartier de la mine si-a luat unul exact la fel si omul merge cu el mereu la peste,il baga prin toate coclaurile si face drumuri lungi cu el,si pana acum a schimbat doar un rulment si becul de faza lunga.A,si apropo are vreo...18 000 km scuterul ala :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ..am fost la service la first bike sa vad ca are semnalizarea ca nu mai mergea....o desfac omanenii vad un fir prins de lant..al leaga ..toate bune ..plec..si nu fac mai mult de 5 km si la plecarea de la stop se rupe cablu de la frana spate si ma trezesc infipt in spatele unei masini.Sa inebunesc nu altceva..si dupa ce am lamurit soferu' ca nu are numik la masina fac cale intoarsa la service...acolo zice ca nu are pe stoc cablu si tre sa al comand..pana peste 3 sapt cand vine comanda sa umblu cu un cablu de frana de la bicicleta :angry: acum ma port cu mare atentie cu franele ca nu se stie cand mai crapa una!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ..am fost la service la first bike sa vad ca are semnalizarea ca nu mai mergea....o desfac omanenii vad un fir prins de lant..al leaga ..toate bune ..plec..si nu fac mai mult de 5 km si la plecarea de la stop se rupe cablu de la frana spate si ma trezesc infipt in spatele unei masini.Sa inebunesc nu altceva..si dupa ce am lamurit soferu' ca nu are numik la masina fac cale intoarsa la service...acolo zice ca nu are pe stoc cablu si tre sa al comand..pana peste 3 sapt cand vine comanda sa umblu cu un cablu de frana de la bicicleta :angry: acum ma port cu mare atentie cu franele ca nu se stie cand mai crapa una!

hahahaha..prea tare frate..am avut si eu un moped de la firstbike.Dupa 1000km se tura motorul in gol asa ca........ :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah totusi , chiar daca sunt ele chinezesti, sunt in 4 timpi si pana la urma ce e nou e nou! bineinteles sunt de acord ca pretul e cam mare....si ca nu se compara cu piaggio, peugeot etc ... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il mai tzin dexhis p-asta???

nu de alta dar nu apare nimic nou!!!

cei care au first bike il lauda mai mult decat merita, iar cei ce au japoneze nu vor sa intzeleaga ca unii au avut bani doar de first bike!!!

 

daca apar elemente noi, ma contactatzi pe Pm shi redeschidem

 

:angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...