Sari la conținut

Galeria Foto 125cm3


Postări Recomandate

Vizitator ALINU
O poza de azi :) .

sunteti cativa , frumoase :>

Mai aveti 2 rsuri modele noi in Bacau :) 2 tepe de rsuri la 2 terminati.Unul e albastru facut dupa model 2009 si unul cu kit pollini de 200 negru , model 2009 :lol: . Ii stii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sunteti cativa , frumoase :>

Mai aveti 2 rsuri modele noi in Bacau :) 2 tepe de rsuri la 2 terminati.Unul e albastru facut dupa model 2009 si unul cu kit pollini de 200 negru , model 2009 :lol: . Ii stii?

 

il stiu pe ala albastru :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
Din câte Âştiam nu există kit pollini de 200cmc.

Stock nu exista.Dar facut da.E luat din br ma , ala de se dadea numai pe o roata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu dau capatu mai repede pe fata. Pe spate imi ramane cam 0.5 cm. Dar ideea este ca il dau in comuna la mine in 4 curbe. 2 de stanga si 2 de dreapta. :lol:

Mesaj completat

De ieri.

post-26385-1270287298_thumb.jpg

post-26385-1270287309_thumb.jpg

Editat de Thug-R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg, pe strada sunt altfel de curbe?

ma refeream ca pe strada poate nu te tine sa te dai ca pe circuit, mai e un canal ceva, groapa, sau cum mi s a intamplat mie ieri la iesirea din curba ma astepta o basculanta pe tot sensu meu de mers :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma refeream ca pe strada poate nu te tine sa te dai ca pe circuit, mai e un canal ceva, groapa, sau cum mi s a intamplat mie ieri la iesirea din curba ma astepta o basculanta pe tot sensu meu de mers :lol:

 

In continuare nu vad legatura...

 

Diabolic, baga si tu 2 poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spunea cineva pe un alt forum:"cu citi cm esti tot mai aproape de "buza gumei",tot cu atatea secunde te apropii de doamna cu coasa!take care!ride safe..."

Mare dreptate avea, se referea la centimetrii pierduți pe stradă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal, daca intri tare in curba cu siguranta te vei apropia de capatul gumei, asta daca nu cumva tu tai curbele :laugh:

ma refeream ca poate tu pe amckart ai mai multe sanse sa dai capat pe fata decat copilu' minune de 14 ani pe strada

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal, daca intri tare in curba cu siguranta te vei apropia de capatul gumei, asta daca nu cumva tu tai curbele :laugh:

 

pe strada nu tai curbele ... si nici nu intru pe curbe " reising stail" ca nu imi sta bine si mi-e frica de un posibil parapet , nisip, asfalt murdar etc . Pe circuit n-am iesit dar daca o sa am ocazia promit ca dupa fiecare tura o sa opresc sa vad cat de mult m-am apropiat de capatul gumei ... :) de fapt pot sa fac si 10 minute pe tura , atata timp cat iau curba la capatul gumei in rest pot merge " la pas" . sper ca ai inteles unde bat... semnul de pe guma nu iti arata cat de bun esti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ai terminat cu gumele ma. Mai da-le dracu, ca nu intr-un set de gume sta o motoreta. :laugh:

Cum zici tu, cazan...dar gumele pe care le are pe motoreta aia sunt la ani distanta fata de gumele de pe un R125 stock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...