Sari la conținut

Galeria Foto 125cm3


Postări Recomandate

Intr-un final putem face si noi galerie foto 125-cc :crack:

Eu sunt Cristi din Ploiesti, am 17 ani si A1 din Octombrie 2005 :crack:

Se ne vedem cu bine la prima intrunire :blbl:

post-5265-1142111128_thumb.jpg Motorul meu Honda CBR 125R :ok: Poza nu este recenta :D o sa pun o poza mai recenta dupa ce imi iau motocicleta de la service

 

 

post-5265-1142111197_thumb.jpg Eu sunt cel din stanga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu si cu iubita mea..separati... eu eram castigatorul unui meci,mandru de banii primiti :ok:

 

aici eu..

 

In poza din mijloc ne arati brandu ma ? :ok: Sau ca ai bani :crack: , manelist.... :blbl: .....glumeam...sper ca nu esti :D

 

1 Question, se face referinta doar la motoare de 125 sau si scutere, sau daca imi pun saracia mea incepeti sa radeti :ok: ?

 

:crack:

Editat de Ghostface Ridah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Sunt Horatiu tot din Ploiesti si cu A1 din octombrie 2004.

Motoru meu e o aprilia rs 125 cu multe imbunatatiri(carburator de 34mm,toba giannelli(nu se vede in poze),pinioane de demaraj,set motor nou nout,powervalve si multe alte prostii care nu imi vin acum in cap).

Si cateva poze ca m-am laudat destul :crack:

post-2869-1142112195_thumb.jpg

post-2869-1142112284_thumb.jpg

post-2869-1142112330_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In poza din mijloc ne arati brandu ma ? :ok: Sau ca ai bani :crack: , manelist.... :ok: .....glumeam...sper ca nu esti :ok:

 

1 Question, se face referinta doar la motoare de 125 sau si scutere, sau daca imi pun saracia mea incepeti sa radeti :P ?

 

:crack:

Aici nu se face nici un fel de discriminare (daca pot zice astfel) :D

Asteptam si poze din partea ta :ok:

 

eu si cu iubita mea..separati... eu eram castigatorul unui meci,mandru de banii primiti :ok:

 

aici eu..

Puya, ti ai gasit pe cineva inalt? (prietenii stiu de ce!) :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: salut

andrei is my name si sunt din ploiesti

uitati o poza cu scuteru meu.....nu e mult dar e al meu :blbl:

Se pare ca Andrei are probleme cu internetul :D o sa pun eu o poza cu el maine :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

derbi ie za best ca deh....shade acilea langa mine :crack: (revin si eu cu prietenii stiu de ce:P)

 

acum...........si tu pow intr'adevar ai cu ce sa te mandresti....dar ai si un lucru de care ar trebui sa-ti fie rushinicaa...sper ca stii la ce ma refer...

 

si acum legat de puya....mi-am adus aminte care-i faza cu persoanele inalte...norocu' meu ca-s mica =))

 

yo prezentarea mi-o fac cand oi avea motor si curaj sa dau de carnet, nu? ca mi-e o frica de examen...in special sala....de ma ia dreaq :crack:

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S.: ma nervozeaza motociclismu' asta ca nu-mi mai baga smile'urile..x( ...asa ca..yahoo mess ruuullllzzzzzz :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

derbi ie za best ca deh....shade acilea langa mine :D (revin si eu cu prietenii stiu de ce:P)

 

acum...........si tu pow intr'adevar ai cu ce sa te mandresti....dar ai si un lucru de care ar trebui sa-ti fie rushinicaa...sper ca stii la ce ma refer...

 

si acum legat de puya....mi-am adus aminte care-i faza cu persoanele inalte...norocu' meu ca-s mica =))

 

yo prezentarea mi-o fac cand oi avea motor si curaj sa dau de carnet, nu? ca mi-e o frica de examen...in special sala....de ma ia dreaq :ok:

P.S.: ma nervozeaza motociclismu' asta ca nu-mi mai baga smile'urile..x( ...asa ca..yahoo mess ruuullllzzzzzz :ok:

Imi place derbi-ul ala :blbl: dar pacat ca nu am mai fost de mult sa il vizitez :crack: dar lasa ca vine ea vremea frumoasa :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TINERI SI DISPERATI.

Nu aveti in cap decat liniutze,trageri,ala l-a facut pe ala,prepareuri,etc.Stati dreaqu linistiti si vedeti-va de A1-ul vostru pana prindeti experienta.

Dorinta de afirmare va domina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TINERI SI DISPERATI.

Nu aveti in cap decat liniutze,trageri,ala l-a facut pe ala,prepareuri,etc.Stati dreaqu linistiti si vedeti-va de A1-ul vostru pana prindeti experienta.

Dorinta de afirmare va domina.

 

 

Cata dreptate ai....

BRAVO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TINERI SI DISPERATI.

Nu aveti in cap decat liniutze,trageri,ala l-a facut pe ala,prepareuri,etc.Stati dreaqu linistiti si vedeti-va de A1-ul vostru pana prindeti experienta.

Dorinta de afirmare va domina.

 

CE E RAU IN ASTA?? ai vorbit ca un pensionar revoltat pe tineret

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TINERI SI DISPERATI.

Nu aveti in cap decat liniutze,trageri,ala l-a facut pe ala,prepareuri,etc.Stati dreaqu linistiti si vedeti-va de A1-ul vostru pana prindeti experienta.

Dorinta de afirmare va domina.

Omule, daca nu ne cunosti pe noi (cel putin pe mine) stai calm si obtine sa arunci asemenea vorbe :crack: daca vrei sa vorbesti, vorbesti dar nu la modul "in general"

Se pare ca majoritatea, sau cel putin tu ai uitat de unde ai plecat asa ca aminteste ti si tu la dracu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CE E RAU IN ASTA?? ai vorbit ca un pensionar revoltat pe tineret

 

a vorbit ca un pensionar ce E

iarta-ne seniorule pt c suntem,si vrb cu cobra....NU MAI VRB IN NUMELE ALTORA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma nu are rost sa ne certam intre noi,e ca si o cearta intre choppere si viteziste sau asa....tineri,batrani ...tot motociclisti suntem... :crack: ..daca nu va place de mine,nu mergeti cu mine si gata...mie de exemplu nu`mi place de cobra si daia nu merg cu el :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-a inchis cobra si gata

paule cand vi pe la corbeanca sa ne dam????

ca sti...eu nu am carnet si mi-e tarsheala sa vin in buc

apropo...sti unde e corbeanca???/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...