Sari la conținut

Galeria Foto 125cm3


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sal mam gandit sa pun si eu poza cu rsu ala vechi ca cu asta nou nu am poza da e la fel decat ca e negru tot :laugh: :cheers: aolo si in poza aveam paru mare :laugh: :lol: :D

 

 

ps...asa arata a mea ca cea neagra din poza doar ca nu am jante cromate ;)

post-8164-1142885319_thumb.jpg

post-8164-1142885367_thumb.jpg

post-8164-1142885402_thumb.jpg

post-8164-1142885561_thumb.jpg

post-8164-1142885604_thumb.jpg

Editat de rss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu am schimbato cea rosu+negru nu mai o am am vanduto

 

cea neagra aprilia rs tetsuya harada o am acum si nu am jante cromate la ia decat buza e cromata in rest e la fel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Cobra! Ma primiti si pe mine la voi in gasca?

Am inceput cu Suzuki burgman 125, un scuter frumos de care eram indragostit anul trecut!

Foarte agil in oras iar la viteze mari (100-120) te proteja nemaipomenit. O recomand cu placere tuturor!

:cheers:

post-6592-1142890000_thumb.jpg

post-6592-1142890043_thumb.jpg

post-6592-1142890078_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Cobra! Ma primiti si pe mine la voi in gasca?

Am inceput cu Suzuki burgman 125, un scuter frumos de care eram indragostit anul trecut!

Foarte agil in oras iar la viteze mari (100-120) te proteja nemaipomenit. O recomand cu placere tuturor!

:cheers:

Desigur domnu Cristea :lol: Bine ai venit in "gasca" :laugh:

Scuterul il mai ai? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desigur domnu Cristea :lol: Bine ai venit in "gasca" :laugh:

Scuterul il mai ai? :laugh:

 

 

Nu , era al unei prietene, doar ma plimbam cu el din cand in cand, am vrut sa-l cumpar, dar cerea 2000 euro, trebuia platita vama si trebuia sa vin si cu el pe roti din Franta.

Ce face copilul(moto), cand te vedem cu el la arc, ne lipsesti! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copilul momentan e in pauza de recuperare :laugh: Dar nu mai dureaza foarte mult pauza aceasta :lol:

Prima mea iesire cred ca o sa fie la miting-ul de pe 15 Aprilie :laugh: (SPER)

Abia astept sa va revad :cheers:

post-5265-1142892505_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu , era al unei prietene, doar ma plimbam cu el din cand in cand, am vrut sa-l cumpar, dar cerea 2000 euro, trebuia platita vama si trebuia sa vin si cu el pe roti din Franta.

Ce face copilul(moto), cand te vedem cu el la arc, ne lipsesti! :cheers:

Prietena ??? :laugh: :laugh: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

normal,sunt 2 chestii diferite...iti ia destul de mult sa te obisnuiesti cu mito,are o pozitie foarte incomoda si sportiva...dar dupa ce te obisnuiesti e chiar misto :cheers:

 

 

de ce intreb eu asta? pentru ca scaritele sunt pozitionate la fel (cel putin asa pare ochiometric) si cadrul e acelasi. singura diferenta cred ca este ghidonul un pic mai inalt la raptor. unde pot sa vad si eu un mito (reprezentanta ceva)? sa ma asez pe el sa vad diferentele ca sa nu mor prost. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce intreb eu asta? pentru ca scaritele sunt pozitionate la fel (cel putin asa pare ochiometric) si cadrul e acelasi. singura diferenta cred ca este ghidonul un pic mai inalt la raptor. unde pot sa vad si eu un mito (reprezentanta ceva)? sa ma asez pe el sa vad diferentele ca sa nu mor prost. :cheers:

poti sa te intalnesti cu noi si daca esti baiat bun te lasam sa te asezi pe toate modelele :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut man :laugh: Ma mai cunosti :cheers: de atunci cu reverse la OMV ;)

Bine ai venit

Normal ca te tin minte... :D si cred ca nu o sa te uit prea curand...sa vi pe cancerul ala cu motorul(de la Ploiesti)trebuie sa ai sange in **** si alcool in sange,oricum ai fost super :lol:

 

 

Bine te-am gasit :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca te tin minte... :D si cred ca nu o sa te uit prea curand...sa vi pe cancerul ala cu motorul(de la Ploiesti)trebuie sa ai sange in **** si alcool in sange,oricum ai fost super :lol:

Bine te-am gasit :cheers:

Hai man ce naiba erau doar vreo -10 grade :laugh:

Sper sa iesim si noi la o tura mai multi cu motoare 125cc cand se mai incalzeste :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai man ce naiba erau doar vreo -10 grade :laugh:

Sper sa iesim si noi la o tura mai multi cu motoare 125cc cand se mai incalzeste :laugh:

Dap si eu sper :lol: oricum nu cred ca mai rezista mult iarna asta si te aspteptam in Bucuresti cu gascaaa :cheers:

 

Daca e mergem la Amckart ca am vazut ca ai vrea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai man ce naiba erau doar vreo -10 grade :cheers:

Sper sa iesim si noi la o tura mai multi cu motoare 125cc cand se mai incalzeste :lol:

Cobra erau 0 grade ! Man nu poza in zmeu ca o sara toate fetele de gatul tau....si nu o sa mai faci fata pe motoreta ! :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cobra erau 0 grade ! Man nu poza in zmeu ca o sara toate fetele de gatul tau....si nu o sa mai faci fata pe motoreta ! :cheers: :laugh:

Man, chiar erau -10 :laugh: intreba pe Reverse :D

Tu nu ai fost :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...