Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

da, dar nici la Didi nu e dovedit ca e fata!

 

ca sa iti dovedesc ce ar trebui sa fac? sa iti arat tzatzele?? ei ... atunci asteapta "pana o sta oul in cui"!

ba...da stii ce nu inteleg? tu nu ai treaba la serviciul ala al tau?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa iti dovedesc ce ar trebui sa fac? sa iti arat tzatzele?? ei ... atunci asteapta "pana o sta oul in cui"!

ba...da stii ce nu inteleg? tu nu ai treaba la serviciul ala al tau?

 

Nope, tzatzele pot fi inselatoare (CLICK).

 

Buey, sa stii ca am ceva treaba la birou, chiar am de munca pana tarziu, dar na, mai merit si eu cate o pauza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WTF? :angry:

Mi se pare doar mie, sau chiar exista o asemanare?!?!?!?

 

 

hahahahaaaaaaaaaa .... ma tavalesc pe jos de ras...... tripat mai esti frateeeee ... hahahahaahah :cheers:

 

PS: daca am descoperit toate cele 99 asemanari ce castig ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care ai kit de pana pt tubless de imprumutat intre 15-28 august?

Cred ca gasesti la benzinarie spray pt.pana si e bun :cheers:

Re2 ALL: Pana la urma mai vrea careva sa mearga in weekend la Varna sau o lasam pe altadata??? :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, nu cred ca mai ma bag la Varna! Da, stiu, era ideea mea, dar plm, nu-mi intra banii saptamana asta si o sa am de lucru in weekend. Daca pe munca o pot fenta, cu banii e mai naspa.

 

Partea buna e ca saptamana viitoare vreau sa-mi bag un concediu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

didi ce mama naibii.. ia problema mai in serios

 

care problema mai? pai asta zici tu ca e o problema?! ne distram si noi ..stai linistit ca ii prind eu la colt si atunci sa vezi...

apropo..tu ce naiba mai faci? mai traiesti? mai arata-te si tu la fata ca ne e dor de tine :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re2 ALL: Pana la urma mai vrea careva sa mearga in weekend la Varna sau o lasam pe altadata??? :angry:

 

M-am mutat si in Pantelimon (virtual), salutare la toata lumea :laugh:

 

Eu unul vreau sa merg cu motorul in vara asta macar doua zile la Varna, asta ca m-a intaratat Claudiu care acum se cam da la fund :laugh: .

 

Am mai vorbit si cu Stefan (FanFane) care si el ar vrea sa mearga, dar vreo 3 sau 4 zile si sa faca un tur pe litoralului Bulgaresc, dar nu prea imbratisez aceasta idee, as vrea mai mult sa lenevesc, sa stau la soare, sa ma balacesc, sa stau pe la terase si poate doar cu o iesire la Balcik (oricum pentru asta ar cam trebuii vreo 3 zile)

 

Acum nu stiu ce sa zic, cand se v-a intampla, mai depinde si de ceilalti, plus ca si eu trebuia sa intru in concediu peste o saptamana si sa plec intr-o tura moto prin tara de 7-8 zile cu o mica gasca, dar asta e pusa sub semnul ??? din cauza unor treburi de rezolvat la servici si s-ar putea sa o ratez.

 

Ne mai auzim. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu dati cu pietre!!! Imi pun cenusa-n cap dar n-am ce face! Nu sunt bani (trebuia sa iau niste bani de undeva si n-au intrat, si nici nu o sa intre pana pe undeva pe saptamana viitoare) pentru iesirea asta (voiam sa fie si o surpriza pentru sotie, dar se pare ca nu mi-a reusit) si lucrez in weekend. Am de balotat la greu, si sambata si duminica. De luni vreau sa intru si eu in concediu, macar o saptamana. Poate dam o tura de vreo doua zile pe undeva, asa, din scurt, doar cu hainele de pe noi si ceva bani in buzunar.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...