Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Hai, vinde-ti dracu' saracia aia si ia-ti un motor calumea, sa ne apucam serios de treaba, ca anul trecut ne-a stat norocul...

Eu astept plasticele si rezervorul de la vopsit, o trimit la mecanic pentru carburatie, un schimb de rulment la jug si schimb de lant si aia e.

 

O viziera de Shoei XR1000, in afara de United si Elf, pe unde gasesc si eu la bani ok? ...sau trebuie sa astept SMAEB pentru promotii?

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiind baiet, paduri cutreieram :laugh: cred ca da...

 

i-a uite .... mai traiesti ma? Abia astept sa vina naiba caldura aia si sa isi faca si Metalu' motoreta aia...da anu trecut am fost ca o turma fara pastor....

 

metalule, dai o bere pentru ce am zis mai sus. !! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-a uite .... mai traiesti ma? Abia astept sa vina naiba caldura aia si sa isi faca si Metalu' motoreta aia...da anu trecut am fost ca o turma fara pastor....

 

metalule, dai o bere pentru ce am zis mai sus. !! :laugh:

 

 

nu`l mai lauda ca dupaia se umfla in pene... >;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-a uite .... mai traiesti ma? Abia astept sa vina naiba caldura aia si sa isi faca si Metalu' motoreta aia...da anu trecut am fost ca o turma fara pastor....

metalule, dai o bere pentru ce am zis mai sus. !! :laugh:

 

Dau ma, dau si mai multe, numai sa am cui :) va cad ca toti ati mers pe burta!

 

PS: pune-l pe Florin in tema, hraneste-l bine, pune-l la exercitii, ca in 'fro doua luni ma mut iar, definitiv, sper eu :)

 

nu`l mai lauda ca dupaia se umfla in pene... >;)

 

Nu ma umflu ma-n pene... daca imi merg treburile cum vreau eu, anul asta poate reusesc sa ma umflu in cilindree :) si sa pastrez si Fazerul asta.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dau ma, dau si mai multe, numai sa am cui ;) va cad ca toti ati mers pe burta!

 

PS: pune-l pe Florin in tema, hraneste-l bine, pune-l la exercitii, ca in 'fro doua luni ma mut iar, definitiv, sper eu :)

 

 

 

Nu ma umflu ma-n pene... daca imi merg treburile cum vreau eu, anul asta poate reusesc sa ma umflu in cilindree :) si sa pastrez si Fazerul asta.

 

bv tati boss :laugh:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dau ma, dau si mai multe, numai sa am cui :laugh: va cad ca toti ati mers pe burta!

 

PS: pune-l pe Florin in tema, hraneste-l bine, pune-l la exercitii, ca in 'fro doua luni ma mut iar, definitiv, sper eu ;)

 

 

 

Nu ma umflu ma-n pene... daca imi merg treburile cum vreau eu, anul asta poate reusesc sa ma umflu in cilindree :) si sa pastrez si Fazerul asta.

 

unde te muti ma? vii inapoi in pantelimon?

ia uite cum au inviat toti....razorbAlade, cavaleru...ce mai faceti ma baieti?

hai ca vara asta am un filing ca o sa ne destrabalam cum de mult timp cu am mai facut-o.

 

hai baieti, hai ca se poate!!! uichendu asta e posibil sa imi scot si eu motorul la aer, daca se face cald.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si mie ar trebui sa-mi vina plasticele de la vopsit undeva saptamana viitoare si cum au venit o trimit in service. Deci tot asa, in 2-3 saptamani sper sa o am si eu gata. Sper sa n-amsi alte bube ascunse si tot ce trebuie facut la ea sa se rezolve repede.

 

De mutat nu ma mut inapoi in Pantelimon, ci undeva mai departe. :laugh:

 

De iesit vreau sa iesim un we pe undeva, l ao baieteala. Am in plan sa ajung la inceputul lui aprilie la Raliul Brasovului, dar nu cred ca o sa fie de mers cu moto. Adunam si noi de o masina, ca tot si-a schimbat Toto cauciucurile ;) Punem si bani de benzina!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca maine seara ma plimb un pic pe naspa cu mobra, ca nu am nici itp si nici asigurare. dar le fac pe 30. cel putin asta e planu :laugh:

Deci, esti sau nu cu motoreta la servici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai vezi, atunci se creeaza un paradox: daca ai motor, ai asigurare, ai ceva benzina-n rezervor... C E P L M M A I C A U T I L A M U N C A ??!?!?!?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Didi, privesc pe geam cu jind la motocicleta ta si a lui Florin. Nu puteati sa mai amanati si voi un pic... V ati facut revizia? cu ce le ati mai inoit?

 

Inima de metal, cum stam cu reparatiile?

Duminica deschid si eu sezonul :D

 

pai nu am ce rezizie sa ii fac. i-am schimbat ulei si filtru inaintede sa o bag la iernat, am schimbat cauciucuri si mi-a vopsit costi monopostul. si cam atat ..in rest este foarte prafuita.aaa si mi-am pus alarma. florin si-a fus xenon si si-a schimbat si eu un cauciuc...si atat. benzina sa fie. urmeaza sa imi schimb uleiul din furca si semeringurile + inlocuirea unei jambe. si cam atat. sa nu uitam ca motoreta mea are 14000 km. :)

abia astept sa ne strangem cu totii la rond, cu motoretele, ai auzit Hofu! ca anu trecut ne-ai uitat, nesuferitule! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Didi, privesc pe geam cu jind la motocicleta ta si a lui Florin. Nu puteati sa mai amanati si voi un pic... V ati facut revizia? cu ce le ati mai inoit?

Lasa bah, ca astia degeaba le au :) cand e de mers undeva, ba ca voi mergeti tare, ba ca nu avem benzina, ba ca sunt pe ciclu si Florin lucreaza... si tot asa :D. Vedem sezonul asta ce si cum :D

Inima de metal, cum stam cu reparatiile?

Duminica deschid si eu sezonul :D

Bravos. Eu inca astept piesele de la vopsit. Pana nu vin alea, nu prea mai am ce face.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa bah, ca astia degeaba le au :) cand e de mers undeva, ba ca voi mergeti tare, ba ca nu avem benzina, ba ca sunt pe ciclu si Florin lucreaza... si tot asa :D. Vedem sezonul asta ce si cum :D

 

Bravos. Eu inca astept piesele de la vopsit. Pana nu vin alea, nu prea mai am ce face.

 

sictir ma... cand am zis ca nu merg cu voi ca mergeti tare, satanstilor?! tu fa-ti cerbu ala odata si lasa gargara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...