Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Baieti... si fete, care va duceti in weekend la SMAEB si ma ajutati si pe mine cu ceva, ca eu nu-s in Bucuresti.

Cine se ofera sa-mi cumpere si mie, pe banii mei, o viziera de casca si suruburi pentru parbrizul de la carena?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti... si fete, care va duceti in weekend la SMAEB si ma ajutati si pe mine cu ceva, ca eu nu-s in Bucuresti.

Cine se ofera sa-mi cumpere si mie, pe banii mei, o viziera de casca si suruburi pentru parbrizul de la carena?

 

adjudecat! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua tuturor baieti si fete . Aproape in fiecare vinere sunt la rond nu cunosc pe nimeni pe acolo voi nu veniti sau se faca mai mult cald ?

Posesor Kawasaki 636 2004 Albastru IF 77 HRF .Va astept :)sau cand vreti voi ziceti dinainte si seara ne vedem acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ce facem? Ce face orice biker adevarat: sta acasa!

 

La mine a aparut o schimbare de planuri si nu cred ca mai ajung. Maine trebuie sa plec de dimineata si n-am chef sa fiu praf... ca voi ma antrenati la golanii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ce facem? Ce face orice biker adevarat: sta acasa!

 

La mine a aparut o schimbare de planuri si nu cred ca mai ajung. Maine trebuie sa plec de dimineata si n-am chef sa fiu praf... ca voi ma antrenati la golanii.

 

 

 

Ne intalnim oricum si pe ploaie :bounce: Cine merge la Smaeb ? In ce zi va duceti sambata sau duminica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, au venit si plasticele de la vopsit. In seara asta ma duc sa le iau. Maine dau comanda si de restul consumabilelor. Ceva idei de magazine care sa livreze la botul calului (filtru de ulei, bujii, rulment de jug, oglinzi si ce mi-oi mai aduce aminte).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pai ce sa fac ma.. fac motorisca. Dupa ce o fac, iesim la plimbare, dar mergem incet, s-a-nteles? :(

Saptamana viitoare e gata.... sper!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut c00ly!

 

Da, se face mereu intalnire, pe acolo se aduna tot timpul lume. Noi cel putin inca mai avem ouale-n gat, mielu-n farfurie... suntem mai batraiori, asa, ne urnim mai greu! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt vesel doar daca Didi iese iar pe strada inaintea mea :P

 

Bah omule... mi-ai dat un lant... era lantul original, cu care vine motoreta din fabrica :P cica asa ceva nu se gaseste pe piata. Au vorbit baietii de za de lagatura, dureaza vreo 5 zile pana imi vine. Cati dracu km avea motoreta ta, de te-a tinut lantul asa mult si inca mai e in stare buna?!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...