Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ba...daca nu mai toarna cu galeata ne vedem la seminte!!!

 

cu galeata ta cu tot ..ce ti-o fi venit si tie? n-ai vazut ca nu a mai plouat? nu o sa ploua ..think pink :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am bre motor, ca nu e functional, asta e, altele sunt prioritatile acum. Dar ca sa spui ca Popesti Leordeni e departe, mai ales cand esti motorizat, asta chiar e de ras :) Cavaleru abia asteapta sa vina pana la mine, nici nu roteste bine de manson si a si ajuns... voi ca e departe, ca plm, ca nuj'ce... :P

 

Lasa ca imi fac gasca acolo la mine, l-am vazut pe unu' de dimineata cu un Bandit, mai ca imi aducea aminte de mine cand eram tanar si fara copil acasa.

 

Adi.. mhowaaaa, ce prezenta! Deci va trebui sa fac ceva sa incerc sa ajung si eu. Daca s-o risca sa vina careva si dupa mine, ca na, asa e cand stai departe, esti la mana prietenilor...

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am bre motor, ca nu e functional, asta e, altele sunt prioritatile acum. Dar ca sa spui ca Popesti Leordeni e departe, mai ales cand esti motorizat, asta chiar e de ras :) Cavaleru abia asteapta sa vina pana la mine, nici nu roteste bine de manson si a si ajuns... voi ca e departe, ca plm, ca nuj'ce... :P

 

Lasa ca imi fac gasca acolo la mine, l-am vazut pe unu' de dimineata cu un Bandit, mai ca imi aducea aminte de mine cand eram tanar si fara copil acasa.

 

Adi.. mhowaaaa, ce prezenta! Deci va trebui sa fac ceva sa incerc sa ajung si eu. Daca s-o risca sa vina careva si dupa mine, ca na, asa e cand stai departe, esti la mana prietenilor...

 

vin eu sa te iau fa. vb maine pe mess cum facem ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am bre motor, ca nu e functional, asta e, altele sunt prioritatile acum. Dar ca sa spui ca Popesti Leordeni e departe, mai ales cand esti motorizat, asta chiar e de ras :) Cavaleru abia asteapta sa vina pana la mine, nici nu roteste bine de manson si a si ajuns... voi ca e departe, ca plm, ca nuj'ce... :P

 

 

pai da ma chemi sa bem 500 de beri si ma pui sa vin unde a intarcat dracu iapa ! si acasa cum mai ajung? fac autostopu'?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai da ma chemi sa bem 500 de beri si ma pui sa vin unde a intarcat dracu iapa ! si acasa cum mai ajung? fac autostopu'?

 

Bere fara alcool :), sucuri naturale, ceaiuri din ierburi aromatice... avem o gramda de optiuni! Dar tu, nu! Batman, Batman, Batman! Pana la urma cu ce veniti diseara la rond? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bere fara alcool :), sucuri naturale, ceaiuri din ierburi aromatice... avem o gramda de optiuni! Dar tu, nu! Batman, Batman, Batman! Pana la urma cu ce veniti diseara la rond? :)

 

pai cred ca cu motoreta! ca tre sa ma laud cu carenele pe care mi le pun azi! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bere fara alcool :), sucuri naturale, ceaiuri din ierburi aromatice... avem o gramda de optiuni! Dar tu, nu! Batman, Batman, Batman! Pana la urma cu ce veniti diseara la rond? :)

 

da ma....ma ameninti cu bere si ma pui sa beau fara alcool si fiertura de ierburi, pai e frumos ce faci?

Editat de dihania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma....ma ameninti cu bere si ma pui sa beau fara alcool si fiertura de ierburi, pai e frumos ce faci?

 

cred ca se poate gasi o solutie sa ne cazeze claudiu pe toti dupa o betie. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma bine ca va puneti toti carene etc si eu nici macar prinderile nu le am ..asta e .. eu o sa vin cu melcu turbat asa cum e .. a ramas la 8?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cred ca cu motoreta! ca tre sa ma laud cu carenele pe care mi le pun azi! :)

 

Te-a mintit Costi ca ti le da azi?

 

mi-am pus si eu carene noi aseara, nu le mai am sparte :)

You fag!

 

Plastics are for pussyes, real mens rides naked! :)

 

Deidicatie pentru Didi si Roxynel... fostele mele vecine :)

 

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma bine ca va puneti toti carene etc si eu nici macar prinderile nu le am ..asta e .. eu o sa vin cu melcu turbat asa cum e .. a ramas la 8?

 

bai..e posibil si mai devreme, ca daca ma plictisesc plec de-acasa. daca vrei iti dau sms cand plec!

 

Te-a mintit Costi ca ti le da azi?

 

 

Plastics are for pussyes, real mens rides naked! :)

 

Deidicatie pentru Didi si Roxynel... fostele mele vecine :)

 

 

1. da, ma duc la el dupa serviciu

2. vedeate-as cum vii tu in cucu gol la rond , daca tot de dai asa barbat!

3. ce draguuuuuuutttt ...o melodie doar pentru noi, rox ne-am scos!

Editat de dihania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2. vedeate-as cum vii tu in cucu gol la rond , daca tot de dai asa barbat!

Toate vreti asta. :) Stiu! O sa ma conformez! Vreti naked, de naked o sa aveti parte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yes didi ..ne-am scos ..mi-a facut ziua mai frumoasa.. daca stai aiurea acasa da un tzar si hai pe la mine .. am gasit un dictionar si crap de ras acum ..am gasit si explicatia cuvantului motoreta .. not very nice ... ete`l http://www.123urban.ro/def/motoreta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce va mai place sa va hliziti... las' ca va vad eu diseara cu samanta si apa-n fatza daca tot asa vesele mai sunteti!! :D

 

Maine am lant si pinion nou!

Doamne, da-mi taria si nervii de care am nevoie sa rezist pana sambata sa-mi pot schimba uleiul, filtrul, farul, semalele de pe spate, oglinzile si lantul, si ma pazeste pe mine de Cavaleru, cel ce va avea mancarimi in dos ca sa ma duca in ispita sa le schimbam zilele astea :)

 

Binecuvanteaza lantul 530 si pinionul cu 15 dinti, acum si-n vecii celor 20.000 de km pe care am de gand sa-i fac pana la sfarsitul anului. Amin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce va mai place sa va hliziti... las' ca va vad eu diseara cu samanta si apa-n fatza daca tot asa vesele mai sunteti!! :D

 

Maine am lant si pinion nou!

Doamne, da-mi taria si nervii de care am nevoie sa rezist pana sambata sa-mi pot schimba uleiul, filtrul, farul, semalele de pe spate, oglinzile si lantul, si ma pazeste pe mine de Cavaleru, cel ce va avea mancarimi in dos ca sa ma duca in ispita sa le schimbam zilele astea :)

 

Binecuvanteaza lantul 530 si pinionul cu 15 dinti, acum si-n vecii celor 20.000 de km pe care am de gand sa-i fac pana la sfarsitul anului. Amin!

 

=))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...