Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai as veni, numai sa ziceti ora.

Ca daca iar va adunati la 8 ca la 9 sa plecati, mai bine ma duc direct acasa.

Deci de ce nu vii cu mobra?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu la 6 ies de la munca, la un 6:30 as fi acolo :) Ca daca ajung acasa, ma apuc de beri si nu ma mai intorc. NU stiu, o sa vedem cum imi ocup timpul pana pe la 8, cand va adunati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii, va rog frumos sa aruncati un ochi pe linkul de mai jos. Este foarte important.

 

/index.php?/topic/664304-se-cauta-martori-pentru-accident-mortal-sos-cotroceni/page__view__findpost__p__2897320

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe 30 iulie plec la greci in thassos. vom sta 4 nopti

 

cazare la cort in camping. Buget aproximativ pt mobra 350-400 euro

 

benzina 120-150euro la consum 5-6% sunt 1300km dus intors

ferry - 24 euro ( mobra plus 2 persoane)

cazare - undeva la 20-25 euro pe noapte, o sa incerc sa gasesc cazare la fata locului

mancare - maxim 15 euro/zi/persoana

 

grupul nostru are deja 4 mobre care vin 100%. eu vin cu un tovaras pe post de pasager.

 

daca doreste careva sa vina nu va sfiinti sa ma contactati :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te as fi insotit si eu dar in august ma duc si eu la greci. Ai gasit cazare cu 20-25 euro la camping?

 

pai cam asta e tarifu 5 euro mobra si 5-7 euro de persoana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E careva acum prin zona Pantelimon si poate merge pana spre Branesti cu niste chei de motor? a ramas Smeagol cu un Vulcan de 900 aproape de Branesti, s-a rupt surubul de la schimbatorul de viteze si nu mai are cum sa ajunga in oras.

 

s-a rezolvat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca n-am nimic in plan, ma prezint si eu... Mai mult din curiozitate :D

 

pe 30 iulie plec la greci in thassos. vom sta 4 nopti

cazare la cort in camping. Buget aproximativ pt mobra 350-400 euro

benzina 120-150euro la consum 5-6% sunt 1300km dus intors

ferry - 24 euro ( mobra plus 2 persoane)

cazare - undeva la 20-25 euro pe noapte, o sa incerc sa gasesc cazare la fata locului

mancare - maxim 15 euro/zi/persoana

grupul nostru are deja 4 mobre care vin 100%. eu vin cu un tovaras pe post de pasager.

daca doreste careva sa vina nu va sfiinti sa ma contactati :)

 

N'are baiatu' bani anul asta... la anul poate o comitem, dar acum, desi ma mananca, nu imi mai pot face si alte datorii. Hai pentru la anu' sa o coacem din timp, facem o pusculita comuna, punem ban pe ban si pana in vara vedem ce iese :)

 

In schimb, pe 5 august vreau sa dau o fuga pana la mare: plecat de vineri dupa job, pe la un 5-6, mers in Vama, totul la buget redus si intors duminica seara. Vedem cum o fi vremea pana atunci.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca n-am nimic in plan, ma prezint si eu... Mai mult din curiozitate :D

 

 

 

N'are baiatu' bani anul asta... la anul poate o comitem, dar acum, desi ma mananca, nu imi mai pot face si alte datorii. Hai pentru la anu' sa o coacem din timp, facem o pusculita comuna, punem ban pe ban si pana in vara vedem ce iese :)

 

In schimb, pe 5 august vreau sa dau o fuga pana la mare: plecat de vineri dupa job, pe la un 5-6, mers in Vama, totul la buget redus si intors duminica seara. Vedem cum o fi vremea pana atunci.

 

 

la anu planuiesc ceva grav :D sa vad cu ce datorii ies din iarna si atunci ma orientez.

 

sper sa nu fie adevarata stirea cu israelul ca invadeaza iranul ca imi strica unul dintre planuri :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E devreme ca e scump. In septembrie e o idee mai ieftin si nu mai e asa balamuc.

Ia ghici cine o sa aibe o pereche noua de Sidi Vortice si niste manusi Sidi? :D Sper sa nu fiu nevoit sa le vand cand m-o vedea nevasta-mea cu ele la usa!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E devreme ca e scump. In septembrie e o idee mai ieftin si nu mai e asa balamuc.

Ia ghici cine o sa aibe o pereche noua de Sidi Vortice si niste manusi Sidi? :D Sper sa nu fiu nevoit sa le vand cand m-o vedea nevasta-mea cu ele la usa!

oh da manusile mi le vinzi mie ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOL!

Te-am trecut pe lista!

 

cate luni muncesti gratis pt astea :D

 

Pai am prestat ceva ca sa iasa si de cizme si manusi. Acum sa vedem daca W.I.F.E alege ca barba-su sa aibe un look mai cool pe motor sau un protofel mai gros!

Cand mai treci pe la mine, sa-ti dau casca-napoi, ca e cam mica! Acum o sa trebuiasca sa mai muncesc ceva pentru o casca de pasager. :(

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E devreme ca e scump. In septembrie e o idee mai ieftin si nu mai e asa balamuc.

Ia ghici cine o sa aibe o pereche noua de Sidi Vortice si niste manusi Sidi? :D Sper sa nu fiu nevoit sa le vand cand m-o vedea nevasta-mea cu ele la usa!

cate luni muncesti gratis pt astea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...