Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

Ohoo, ce prezenta! Da tati, toate bune si la locul lor. Asteptam caldura si, personal, ceva banuti sa pun fieru' la punct pentru noul sezon. Tu?

Eu cu munca prin straini,am fost in concediu luna asta ma intorc in aprilie cu speranta de a imi cumpara un k8 in mintile lui.Poate ne vedem la o tura sau o clatita ceva :cheers: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Lasa ca gasesti tu, bani sa fie :)

Mai da si tu un semn pe mess cand mai intri si ai chef de palavre, mai stam la o barfa, la ceva.

 

Dap man nui panica vorbim :friends:

pai vezi ca intra dar sta pe inviz :)))

:cheers: rox stieee :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari si La Multi Ani! Zilele aceste, tot cautand pe net oferte bune pentru mine si motorul meu am dat peste site-urile de cumparaturi in grup. Insa nu am prea vazut oferte pentru motociclisti si motociclete. Asa ca am deschis pe unul dintre site-uri o cerere in acest sens. Daca sunteti interesati accesati link-ul de mai jos si votati, poate avem sansa sa gasim si astfel de oferte. Nu incerc sa fac publicitate nimanui, vreau doar sa gasesc o solutie sa imi cumpar echipamente si piese mai ieftin, si cred ca si voi vreti acelasi lucru.

 

http://contact.adulmec.ro/forums/109909-oferte-noi/suggestions/2549193-echipamente-si-accesorii-moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

 

Ma numesc Andreea si m-am mutat de vreo 4 luni in Bucuresti. Motocicleta inca nu am adus-o, dar m-ar tenta la primavara s-o am langa mine :rolleyes: Problema e ca nu am gasit un garaj de inchiriat in Fundeni, cat mai aproape de Institutul Oncologic. Garaje sunt in zona, dar sunt si tigani si mi-i sa nu ma trezesc intr-o zi cu motocicleta lipsa.

 

Deci, are cineva un locsor pentru o Honda Shadow 125 la primavara? Am vazut intr-o zi un motociclist iesind de pe o straduta din zona, deci trag nadejde ca nu am pus o intrebare retorica. Am intrebat in zona Colentina, dar intreb va intreb si pe voi din Pantelimon fiindca stiu ca-s cateva statii distanta intre mine si voi. Plus ca pe Sos Fundeni am vazut destul de multe case cu garaj. Deci, vreo casuta pentru aia mica? Sa stiti ca incape si langa o masina :rolleyes:

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buuuunaaaa Andreea!

 

Vezi ca prin zona pe acolo are ottoMan atelierul. Deranjeaza-l cu un telefon si vezi daca mai are loc de garat.

/index.php?/topic/659991-bucuresti-pod-fundeni-ambulanta-moto-service-general/

 

Daca nu merge, negociaza cu aia de la benzinariile din zona sa o tii acolo sub supraveghere. Vezi tu cum te intelegi cu ei.

 

...............................................

 

Deci, cum petrecem si noi Codul Portocaliu din we asta? Asteptam Codul Rosu sa facem o treaba calumea, sau ne apucam de pe acum? :friends:

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai... daca ziceai mai devreme, poate se lega ceva. Acum am baut tot vinu'! Astept propuneri pt maine seara!:)Excludeti cuptorul cu microunde din orice propunere - tocmai ce a luat foc! Deci fara popcorn si mancare incalzita!

 

PS: La mine e cod rosu in frigider: s-a terminat vinul!!!

 

PPS: Maine seara ma gandesc sa bag un Club A sau un Fire, asa, de dragul vremurilor trecute!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buuuunaaaa Andreea!

 

Vezi ca prin zona pe acolo are ottoMan atelierul. Deranjeaza-l cu un telefon si vezi daca mai are loc de garat.

/index.php?/topic/659991-bucuresti-pod-fundeni-ambulanta-moto-service-general/

 

Daca nu merge, negociaza cu aia de la benzinariile din zona sa o tii acolo sub supraveghere. Vezi tu cum te intelegi cu ei.

 

...............................................

 

Deci, cum petrecem si noi Codul Portocaliu din we asta? Asteptam Codul Rosu sa facem o treaba calumea, sau ne apucam de pe acum? :friends:

Buna si tie :)

 

I-am trimis un PM. Multumesc frumos de pont :) In benzinarii n-am incredere ca asa cum pot eu negocia, tot asa pot si tiganii sa negocieze ca sa inchida ochii cand mi-o fura :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna interesant. Sambata ma duc la un botez in Ploiesti. Daca mai sunt in stare sa ma intorc in Bucuresti, poate ma opresc sa ciocnim niste beri. Tu te duci, sa stiu pe cine sun...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citeste acolo si o sa vezi .. este petrecere anti valentines day.. da metalule noi o sa fim prezente acolo .. si pt cavaleru .. de data asta pune muzica lamaie(nu cu stunt-ul) asa ca o sa fie mai misto decat vinerea asta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niko vezi ca am pus link, ai acolo mai multe detalii :smoke:

Dap, eu merg

 

citeste acolo si o sa vezi .. este petrecere anti valentines day.. da metalule noi o sa fim prezente acolo .. si pt cavaleru .. de data asta pune muzica lamaie(nu cu stunt-ul) asa ca o sa fie mai misto decat vinerea asta :)

 

asa roxy asa :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am acces la facebook la birou, dar am inteles acum ideea. Ce fel de muzica se asculta in clubul asta? Daca e house-bumtzi-bumtzi d-ala eu zic pass.

Nici eu nu sunt fan asa ceva. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai claudiule .. tu nu ai deloc .. niko pe de alta parte are cont .. doar ca nu poate intra de la serv ..

niko .. nu e bumtzi bumtzi .. e dansabila :)gen sambata ana plangea sa mergem in tan tan ca saraca la salsa si bachata nu a vrut sa se bage :(

@stres cand e vorba de facut bani.. logic ca se intereseaza si ei inainte sa stie ce fura si daca au unde si cum sa o dea nu? :)

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...