Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Astept propuneri pentru intalnirile bikerilor din pantelimon !!

Un loc bun si retras ar fi rondul de la stadionul Lia Manoliu ( langa banzinul de inot ) .

Avem si o terasa acolo pt coffie si papa!!

 

 

Aici pot sa fie si cei din Titan.Sa facem un topic mai intai cu motociclistii din Pantelimon,Titan,Dristor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da Jane nu-i problem!! Propuneti voi alt loc !!

Pe mine nu ma deranjaza, oriunde in zona Pantelimon ! Sa avem si noi un loc al nostru unde sa poti merge mereu sa iti faci prieteni noi, mai schimbi o impresie cu alti motoristi etc.........

:grinbandit: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Ce sa zic si eu probabil ca in Pantelimon mai slab cu moto mai multi conservari!!!

Propusesem si eu sa ne intlnim sa ne mai facem si noi priteni s.m.d. dar vad ca lumea nu e interesata de noi relatii de prietenie!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bre.... stiu eu cel putin doi, trei cu mine.. Da' nu toata lumea sta pe net plus ca motorul meu e facut bucati in casa, sper sa-l termin in cateva zile. Oricum vad ca astia zic la meteo ca o ia razna vremea, ma bucuram degeaba..

Si locul ala.. de langa bazin, numa retras nu e, cel putin asta vara stateaua toti si scuipau seminte, inclusiv vreo 2-3 masini de garcea.

Alt loc.. habar n-am.. Pe unde stai in Pantelimon?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine? Stai ma nu da cu pietre.. ca doare da :nono:

Ale mele sunt demontate.. n-as sti sa-ti zic. Dar pana la urma ce te deranjeaza, a pus omul o intrebare.. Vad ca sunt discutii si despre alte zona cu zeci de reply-uri..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate Pantelimonul asta m-ati spart! Ce te dor rotile sa mergi la Arc?Sau in Etrusco?

dar poate oamenii nu vor "program moto" numai miercurea si vinerea! daca vor si-n alte zile sa se intalneasca, foarte bine, s-o faca daca le permite timpul, de ce nu!!?

rondul de la stadion nu prea e recomandat! e aproape tot timpul patrula de politie, plus alte exemplare mai ciudate :baldy:

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar poate oamenii nu vor "program moto" numai miercurea si vinerea! daca vor si-n alte zile sa se intalneasca, foarte bine, s-o faca daca le permite timpul, de ce nu!!?

rondul de la stadion nu prea e recomandat! e aproape tot timpul patrula de politie, plus alte exemplare mai ciudate :ok:

:banana:

 

:baldy:

 

Vad ca ruud914 n-a mai zis nimic... dar chiar m-a facut curios, nu-i nici-un loc de intalnire pe aici? Ametist stai in Pantelimon? Hmm.. Kawa team, lucrezi la vreun magazin, ca-mi trebuie niste piese pentru un ZZR?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy:

 

Vad ca ruud914 n-a mai zis nimic... dar chiar m-a facut curios, nu-i nici-un loc de intalnire pe aici? Ametist stai in Pantelimon? Hmm.. Kawa team, lucrezi la vreun magazin, ca-mi trebuie niste piese pentru un ZZR?

pey locuri de intalnire, pot fi, dar nu stiu sa vad ghidez spre unul anume! nu, sorry, nu lucrez la vreun magazin cu specific moto, nu te pot ajuta!

totusi, rondul de la stadion, nu-l recomand! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facem topic nou? cum au cei din Dr.Taberei si Berceni?

 

Macar asa sa stim care suntem.

 

Eu stau in Titan intre Potcoava si Diham.

 

Am vreo 3 cu moto prin zona.

 

Un tip chiar la mine pe strada cu un VTR Firestorm albastru

 

Un tip cu un ZZR galben in spatele blocului.

 

Un tip cu un Kawasaki ER-5 si o Jawa.

 

Nu am vorbit niciodata cu ei pt. ca erau in trecere sau doar le-am vazut motocicletele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facem topic nou? cum au cei din Dr.Taberei si Berceni?

 

Macar asa sa stim care suntem.

 

Eu stau in Titan intre Potcoava si Diham.

 

Am vreo 3 cu moto prin zona.

 

Un tip chiar la mine pe strada cu un VTR Firestorm albastru

 

Un tip cu un ZZR galben in spatele blocului.

 

Un tip cu un Kawasaki ER-5 si o Jawa.

 

Nu am vorbit niciodata cu ei pt. ca erau in trecere sau doar le-am vazut motocicletele.

 

:P :banana: " pantelimon-istii" :ok:

faceti un topic de care sa fiti mandrii!!

go get them.... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EU STAU PE LA FOISORUL DE FOC DAR SUBSCRIU LA LOCUL DE INTALNIRE DIN ZONA STADIONULUI DAR TRE O ZI (EU ZIC SAMBATA DUPA AMIAZA)IN CARE SA FIM MAJORITATEA SA FIM LIBERI DE LA SERVICIU.

 

PS:eu personal nu pot ajunge miercurea la ARC din cauza serviciului si cred ca ca mine sant multi.

 

HAI CA VINE CALDURA !!! :finger: :finger: :kick: :hug: :wink:

 

ASFALT USCAT !!! :bounce: :) :drink: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut , va recomand ca la sfirsit de saptamina sa veniti la Stefanest,

la 3km de pista de karting de la Tunari , pe malul lacului, cu un loc de campare si parcare, un bar pt motociclisti, cu biliard, tenis de masa ,teren de baschet sau tenis cu piciorul, sah, rumi sau table, aveti tot ce va trebuie pt ceia ce doriti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut prieteni! :bounce:

ma primiti si pe mine? din pacate nu am motorul in bucuresti ca m-am mutat recent, sper sa vina si el cat de curand

stau in titan, cand va hotarati unde si cand sa va intalniti, vin si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi cu topicul nou??? ce trebe sa fac eu sau cine trebuie ce si cum ca facem !!

 

Ma ideea principala a topicului era sa ne facem rost de loc nu neaaparat doar din pantelimon, ci undeva unde sa te mai cunosti mai stai de vorba sfaturi....... .

Sa dam si un ex. daca vreau sa am plimb intro seara ma duc la locul de intalnire poate mai gasesc pe cineva sa nu merg singurel. Chiar unora va place pustniciia?? mie unu nu prea imi place sa ma plimb singur , desi cand merg la servici ma duc singur :bounce: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi cu topicul nou??? ce trebe sa fac eu sau cine trebuie ce si cum ca facem !!

 

Ma ideea principala a topicului era sa ne facem rost de loc nu neaaparat doar din pantelimon, ci undeva unde sa te mai cunosti mai stai de vorba sfaturi....... .

Sa dam si un ex. daca vreau sa am plimb intro seara ma duc la locul de intalnire poate mai gasesc pe cineva sa nu merg singurel. Chiar unora va place pustniciia?? mie unu nu prea imi place sa ma plimb singur , desi cand merg la servici ma duc singur :bounce: :)

 

 

sunt multi din pantelimon....

noi suntem pe socului vreo 8 motociclisti....dar nu prea stau baietii pe net

vreti intalneala?? de obicei vinerea seara bem in opium ( pe langa pro-tv). In rest plimbari spontane oricand, oriunde :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...