Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

ii au eu 1 red bull sa e ridice, adip pe mine cred ca m-ai uitat la numaratoare :D , s-a mai deschis o terasa pe matei voievod(paralel cu pache protopopescu) se numeste biker's are si parcare pt moto, e realativ aproape de ambele cartiere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pai atunci ala sa fie locul... care avem chef de plimbare trecem pe-acolo... daca nu-i nimeni... bem un suc poate vine cineva :D... si dupa aia taclale sau plimbare dupa preferintze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Deci nimeni interesat??????

Omule baga ID asta in lista ta de mess.Si eu stau tot in pantelimon pe langa spital.Si cine mai vrea si are chef de plimbari cu moto si nu are cu cine.Bagati ID meu ca va pune baiatu in tema imediat. kenvelutzu_4_you@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, noi stam vis-a vis de Ambianta si suntem o gasca de vreo 6, 2 chopper-e, un ktm, 2 klr, un kawa ninja, stam cam prost cu timpul din pacate si a cam venit si frigul, dar de ce nu? oricum la Arc e cam naspa , noi nu mai mergem acolo, mai bine o iesire afara,....Asfalt drept si far' de udeala. :finger:

Editat de calaretul fara casca
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

eu stau la delfin .. mega image. mai sunt ceva motoare langa mine.....

de acord .. sa stabilim ceva ... s ane vedem si noi:) deci?? hai sa zicem duminica .... o intalnire undeva .. mergem sa bem o cafea si vorbim. care se baga????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

pantelimon si eu...

claudiu_is_here e id-ul de mess. dati-mi un buzz si mie cand va mai intalniti sa puneti tara la cale. motoreta e la hibernat acum, si de obicei, seara dupa 8 sunt liber... a! si tin si la bautura, asta daca vine cineva cu o propunere de bere!

 

stau pe la electroaparataj, langa blocul-turn. sunt o groaza de carciumi pe langa mine (cateodata mi-e frica pt ca la mai putin de 100 m de la iesirea din scara, in orice directie, am carciuma, bar, restaurant)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

salut!

m-am mutat de curand in pantelimon(intersectia cu fundeni) si nu am unde sa-mi tin motocicleta. in fata blocului nu am curaj s-o las. daca aveti sau stiti un loc intr-un garaj/curte dati un mesaj pls.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

m-am mutat de curand in pantelimon(intersectia cu fundeni) si nu am unde sa-mi tin motocicleta. in fata blocului nu am curaj s-o las. daca aveti sau stiti un loc intr-un garaj/curte dati un mesaj pls.

 

si eu sunt in aceeasi situatie ca tine insa stau la delfinului !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stabilim loc de intalnire ? :wink:

 

--- Mesaj completat în 13 Feb 2008 00:23 -------------
Prima locatie stabilita de ruud914 (rondul de la bazinul de inot) mi se pare super. e frumos acolo si pana se deschide terasa aia de la inot putem merge la Ursu. E ce ziceti ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut!

m-am mutat de curand in pantelimon(intersectia cu fundeni) si nu am unde sa-mi tin motocicleta. in fata blocului nu am curaj s-o las. daca aveti sau stiti un loc intr-un garaj/curte dati un mesaj pls.

 

nimeni nimic ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...