Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

maine seara .. adica marti seara? eu oricum ies in fiecare zi / seara :)

p.s. sunt in negocieri pt a obtine un garaj. sapt asta sper sa rezolv treaba si sa va pot ajuta cu gazduirea motoarelor:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine seara .. adica marti seara? eu oricum ies in fiecare zi / seara :P

p.s. sunt in negocieri pt a obtine un garaj. sapt asta sper sa rezolv treaba si sa va pot ajuta cu gazduirea motoarelor:)

 

 

ceva noutati cu garajul ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu deja am trecut de 1.000 kilometrii anul asta ...... dar din pacate aseara a trebuit sa nu-mi acorde prioritate un tir si sa ma pup cu el. sunt ok, moto putin zgariat si oglinda rupta.

deci .. pana la urma cand ne intalnim si noi la o cafea si apoi o plimbare?

 

p.s. garajul este undeva la blocul turn peste drum de mec pantelimion. propietarul e plecat cateva zile din nbuc. cand vine stabilim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu deja am trecut de 1.000 kilometrii anul asta ...... dar din pacate aseara a trebuit sa nu-mi acorde prioritate un tir si sa ma pup cu el. sunt ok, moto putin zgariat si oglinda rupta.

deci .. pana la urma cand ne intalnim si noi la o cafea si apoi o plimbare?

 

p.s. garajul este undeva la blocul turn peste drum de mec pantelimion. propietarul e plecat cateva zile din nbuc. cand vine stabilim.

 

 

WTF?!?!?! are you crazy man?!?!? blocul meu e lipit de blocul turn (turnul e 69, al meu e 70). dezvolta te rog partea cu garajul, daca nu, o sa va pandesc si o sa va sabotez :burnout:. btw, erau garaje prin spate, dar le-au saltat baietii pe care i-ati votat acum ceva timp. multumiti-le.

 

claudiu_is_here e id-ul meu de mess.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu deja am trecut de 1.000 kilometrii anul asta ...... dar din pacate aseara a trebuit sa nu-mi acorde prioritate un tir si sa ma pup cu el. sunt ok, moto putin zgariat si oglinda rupta.

deci .. pana la urma cand ne intalnim si noi la o cafea si apoi o plimbare?

 

p.s. garajul este undeva la blocul turn peste drum de mec pantelimion. propietarul e plecat cateva zile din nbuc. cand vine stabilim.

 

Sory man pentru accident, bine sa o fost numai atat.

Garajul e putin mai departe de mine da nu e problema, pastreaza te rog un loc si pt mine :wave: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

locuiesc vis-a-vis de stadion.

stiu ca topicul e cam vechi, dar va mai intalniti?

 

 

Eu stau pe decebal.....destul de aproape...

 

Ar fi marfa sa ne intalnim mai multi sa ne plimbam/cunoastem...ce sa mai zic de incepatori care ar prinde ceva trucuri :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu deja am trecut de 1.000 kilometrii anul asta ...... dar din pacate aseara a trebuit sa nu-mi acorde prioritate un tir si sa ma pup cu el. sunt ok, moto putin zgariat si oglinda rupta.

deci .. pana la urma cand ne intalnim si noi la o cafea si apoi o plimbare?

 

p.s. garajul este undeva la blocul turn peste drum de mec pantelimion. propietarul e plecat cateva zile din nbuc. cand vine stabilim.

jhony, Dumnezeu te iubeste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu stau pe decebal.....destul de aproape...

 

Ar fi marfa sa ne intalnim mai multi sa ne plimbam/cunoastem...ce sa mai zic de incepatori care ar prinde ceva trucuri :D

 

Da un mesaj (ym hermes3megistros) cand vrei sa iesi (in special in we).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu m-am oprit aseara, in rondul de pe Maior Coravu. am stat si am baut ceva la terasa aia de pe acolo, a mai venit un amic, si ne-am dus la ursu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

eu stau in Vatra Luminoasa.... nu e posibil sa ne vedem totusi in rondul de pe Maior Coravu? ce daca mai sunt si baietii aia cu "masini tunate" de 60 de cai? ei cu ale lor, noi cu ale noastre. e frumos acolo ca putem parca mobrele fara sa incurcam pe nimeni sau sa stam cu frica, este si o terasa langa, se si mananca...ce poti cere mai mult ? :(

Editat de Macintosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stau in Vatra Luminoasa.... nu e posibil sa ne vedem totusi in rondul de pe Maior Coravu? ce daca mai sunt si baietii aia cu "masini tunate" de 60 de cai? ei cu ale lor, noi cu ale noastre. e frumos acolo ca putem parca mobrele fara sa incurcam pe nimeni sau sa stam cu frica, este si o terasa langa, se si mananca...ce poti cere mai mult ? :(

 

eu mai treceam seara pe acolo, dar nu prea era nimeni. acum nu pot veni dintr-un motiv (vezi atasamentul). daca vreti in schimb sa va adunati la o bere (sunt 3 carciumi la mine pe strada dintre care una si cu biliard & shit pt cei din zona "corner" - e la parter la blocul turn de vis-a-vis de omv) da-ti-mi si mie un semn. claudiu_is_here e id-ul meu. sper ca totusi luna asta sa rezolv problema si sa ne intalnim pe doo roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mai treceam seara pe acolo, dar nu prea era nimeni. acum nu pot veni dintr-un motiv (vezi atasamentul). daca vreti in schimb sa va adunati la o bere (sunt 3 carciumi la mine pe strada dintre care una si cu biliard & shit pt cei din zona "corner" - e la parter la blocul turn de vis-a-vis de omv) da-ti-mi si mie un semn. claudiu_is_here e id-ul meu. sper ca totusi luna asta sa rezolv problema si sa ne intalnim pe doo roti.

Claudiule, te mai astept mult sa raiduim pe soselele patriei? Nu prea am cu cine sa ma plimb peacilea prin pantelimon.. cam dezbinata comunitatea.. ;)

 

Haideti fratilor sa stabilim de comun acord locul. id-ul meu este a_rush_of_me_to_you.

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hey si eu stau tot in pantelimon....... langa blocu turn cu the corner si limon..... am un 125..... ar fi fain sa n intalnim.... si eu zic k la rond la maior coravu ar fi ok..... saptamana trecuta am dat nijte ture p acolo.... si e chiar ok locu......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@a_rush_of_me_to_you. - mosule, uite cum arata motorul meu.... daca din poza nu pare foarte grav, furca e stramba rau, nici la mecanic nu-l pot duce decat cu duba. de vineri incolo ar trebui sa vina piesele. saptamana asta trebuia sa vorbesc sa-l duc la doftoricit, si pana vine ce-i de venit numai bine sa-i faca un reglaj de carburatoare si un schimb de filtru de aer. tu ti-ai luat husa de la louis pt a ta. daca da, ai grija, ca sunt amatori de asa ceva prin cartier. eu am ramas fara a mea.

 

@bikeritza - ia dezvolta tu pe unde stai, mai exact.... ca langa blocul turn stau si eu si nu prea am vazut nici un 125 pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@bikeritza - ia dezvolta tu pe unde stai, mai exact.... ca langa blocul turn stau si eu si nu prea am vazut nici un 125 pe acolo.

 

 

 

langa blocu turn cu the corner... mai e un bloc cu multe scari si cu un banc post la parter... exact p coltu blocului...... si in ala stau eo....

 

 

iar motoru nici nu prea cred k ai cum sal vezi k il tin in fata blocului , aproape in scara , ceva d genu... nu s prea vede , e mai ascuns asa ... undercover :rolleyes:)) vezi k am un sticker p parbriz cu existam...

 

 

u p unde stai mai exact p aci???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum ca am stabilit care pe unde sta, poate totusi ne intalnim si noi intr-o seara la o citirica sau o bericioaica (cu sau fara motoare).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daps, iesim :( poate mai reusim sa strangem lume d aci din cartier.... imprejurimile, c parere aveti? iesim intro seara la un pahar ceva?? anuntativa si voi care ati vrea :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm miercurea imi e un pic cam greu sa ajung k am cursuri la british council pana p la 19:00 si nha... dupaia sunt destul d obosita si abia astept sa ajung acasa..... ziceam dak e sa avem si noi o zi si un loc d intalnire al nostru.... cei d prin zona pantelimon.... in afara d miercurea la arc....

 

 

@calaretu fara casca.... u p unde stai mai exact in ptm?

Editat de bikeritza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...