Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Postiti, postati, tot aia :laugh:

 

Hai c-ar fi frumos un Isle of Man asa de fun cand e totu' deschis publicului. Sunt curios cam cat ar costa o afacere de genu asta, tinand cont ca tre' sa vii cu mobra de-acasa, sau macar sa vii cu una din Anglia/Irlanda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E mai tare F4i-ul ca GPZ-ul sau ca GS500-le? Ca tot de strada sunt :laugh:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E mai tare F4i-ul ca GPZ-ul sau ca GS500-le? Ca tot de strada sunt :laugh:

 

doar in linie dreapta, pe curbele de la TT s-ar putea sa piarda in fata mult mai consacratelor GS sau GPZ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lumea stie de gluma mai :laugh:

 

LE - OFFTOPIC RAAAU: Vand camera foto sony DSCT2 8MP, touchscreen, eri era 7, azi si maine o adu cu 6, apoi nu ma idau deloc

Vand camera foto sony DSCT2 8MP, touchscreen, FULLHD, 4GB 6MIL!! Ieri era 7 ,a zi si maine o adu cu 6, apoi nu ma idau deloc. http://www.okazii.ro/catalog/15214668/Vand...n-4GB-7MIL.html detali : http://www.sony.ro/product/dsc-t-series/dsc-t2 Merci!! Shinu 0746159159

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel mai tare si serios post pe care l-am citit vreodata.

atat de scurt si la obiect....

 

:laugh::lol::D:lol:

 

Si totusi e offtopic... :P

 

Isle of man...merita vizitata cu motoru' ! Costa cam mult,asa ca astept sa mai cresc d.p.d.v financiar :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ap...un subiect "sensibil"...defilarea de 1 decembrie,sunt eu tampit sau deja avem prea multe "defilari" intr-un an? Deja "defilam'(comunitatea) cu orice ocazie,plm... Cui ii place sa merga mai mult decat e necesar prin oras cu motorul fierband la minunata viteza de 20 la ora? "Initiatorul" propunerii m-a acuzat ca sunt antisocial :D ...pt ca mi-am expus punctu' de vedere pe topicu' lui :laugh: Una e sa faci un mars pt o cauza nobila (motocab pt Mirela,treaba cu pd-l pt Gabone) si alta e sa te intalnesti cu ocazia...intalnirii,sa mai mergi si cu stegulete pe moto...desigur,din patriotism :P Nu mai bine iesim noi si ne dam pt ca ne place...la viteza care ne place asa cum am mai facut? Intr-o zi o sa ajungem sa ne batem in "defilari" cu alte comunitati minoritare si o sa fie f naspa... :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ap...un subiect "sensibil"...defilarea de 1 decembrie,sunt eu tampit sau deja avem prea multe "defilari" intr-un an? Deja "defilam'(comunitatea) cu orice ocazie,plm... Cui ii place sa merga mai mult decat e necesar prin oras cu motorul fierband la minunata viteza de 20 la ora? "Initiatorul" propunerii m-a acuzat ca sunt antisocial ...pt ca mi-am expus punctu' de vedere pe topicu' lui Una e sa faci un mars pt o cauza nobila (motocab pt Mirela,treaba cu pd-l pt Gabone) si alta e sa te intalnesti cu ocazia...intalnirii,sa mai mergi si cu stegulete pe moto...desigur,din patriotism Nu mai bine iesim noi si ne dam pt ca ne place...la viteza care ne place asa cum am mai facut? Intr-o zi o sa ajungem sa ne batem in "defilari" cu alte comunitati minoritare si o sa fie f naspa...

 

 

tru ! tru ! cu minoritatea TRABI :D

 

:laugh: auziti, emoticonul asta nu seamana cu un ou ochi ? sau imi e mie foame :P

 

PS : ma enerveaza scarba asta de forum cand nu ma la sa sa postez ca e cu un emoticon in plus .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata' ...

 

Azi iese balamuc "la ursu" !?!? ...intrebam doar asa.... ca poate va treziti si cu mine :laugh: NU promit... ca am mai zis ca vin si n-am putut... :D dar... pt seara asta am facut schimb de tura... :P deci I'll try my best!

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lumea se aduna, eu nu vin ca plec in vizita la ai mei si maine dimineata am o delegatie la Bacau :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...